Голямо благодаря на Джема

  • 2 055
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 153
Едно нещо не ми стана ясно,общо 16 кифлички ли трябва да са или всеки един разточен лист да се реже на 16 newsm78а дали не се нареждат един в/у друг разточените листове(кори) newsm78

# 16
  • Мнения: 386
Едно нещо не ми стана ясно,общо 16 кифлички ли трябва да са или всеки един разточен лист да се реже на 16 newsm78а дали не се нареждат един в/у друг разточените листове(кори) newsm78

Разточва се едната топка на кора,слага се масло,разточва се втората кора,слага се масло,разточва се третата кора слага се масло и се реже на 16 триъгълници.
Според мен ше може да стане и на 32 триъгълника и ще са по-малки кифличките,по - удобно за ядене и си мисля следващия път като я направя да е така.
Само дето вече се плаша с килограмите и кой ще ходи на фитнес.  newsm39 newsm39

# 17
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Джема, отдавна не си влизала в кукинг. нет.  Wink

Влизам, ама само чета и копирам рецепти. Laughing В службата имаме страшно много работа и съм доста изморена за кулинарни подвизи, само мятам нещо набързо за вечеря и това е. Laughing

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790

... само мятам нещо набързо за вечеря и това е. Laughing

Нали не мислиш, че ти повярвахме?  Wink

# 19
  • Мнения: 1 153
Тоест разточват се една в/у друга Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 386
Тоест разточват се една в/у друга Rolling Eyes

Не се разточват една върху друга а всяка си се разточва самостоятелно.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Едно нещо не ми стана ясно,общо 16 кифлички ли трябва да са или всеки един разточен лист да се реже на 16 newsm78а дали не се нареждат един в/у друг разточените листове(кори) newsm78
Simple SmileПонеже и аз правя почти същата питка ... та разточват се трите поотделно и после се налагат една върху друга, да заприлича на торта с 3 блата и тогава, както вече прилича на тортичка Grinning, действаме като с тортичка - режем "я" на 16 парчета и... до тук с тортичката... после ни се прияждат кифлички/кроасанчета и си навиваме такива от нарязаните парчета( за торта Wink)....

# 22
  • Мнения: 27
И аз се включвам към благодарностите и суперлативите     bouquet chef
За статистиката:Направих тортата с манго (в момента тук му е сезон) и стана наистина великолепна!Благодарности!Джема, писах ти на лична-една кокерска тема  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт