Парфюмни размисли и страсти - 222

  • 63 666
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Моля, посочете парфюми, в които най-много се усеща нотката на черешов цвят (не плода). Гледах по пирамида Kenzo amour indian holi, но не го намирам онлайн по нашите сайтове.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 576
Благодаря за новата тема, densi ! bouquet

Ще пръскам, каквото ми е кеф по празниците (напоследък често посягам към Black Opium, много ми е приятен, особено ако нямам излизания навън, където му става студено и се скрива за мой яд). За купона на Нова Година, живот и здраве, най-вероятно е да заложа на Miss Dior 2012, защото има еуфорично въздействие върху мен и определено ме държи будна!  Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 721
Благодаря за новата темичка ⚘
Та да се включа и аз по въпроса за празничните парфюми. Мисля да заложа на Belle d'Opium YSL за коледа и Champagne YSL за нова година, името му ми се струва подходящо, а и самият аромат е искрящ и сладък 😊 Опция Б е Chanel 1932 edt, който си подарих по повод празниците 😁. Още не съм го отворила.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 7 073
Празнични и специални  са ми ексклузивите  на  Герлен. Не знам  на кой ще заложа от петте,  които имам. Може би  Tonka Imperiale или Gourmand Coquin.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Денс,мерсаж за новата хубава тема,:kiss: Two Hearts аз вече споделих с кои парфюми ще съм по празниците Мон и Мон Флорал.Така ме допълват,че се чудя изобщо трябват ли ми други парфюми.Очаква се пак нов Черен опиум,бутилчето много ми харесва,повече от другите издания-https://www.fragrantica.com/news/Yves-Saint-Laurent-Black-Opium- … ntense-11708.html

# 20
  • Мнения: 2 964
Благодаря за новата тема.

Празничният ми парфюм категорично е Le Roy Soleil Salvador Dali https://www.fragrantica.ru/perfume/Salvador-Dali/Le-Roy-Soleil-2249.html.
Пазя го като очите си и посягам към него в особени случаи. За мен това е Парфюмът - Празник. Богат, пищен, разточителен и неустоим. Шлейфът му е умопомрачителен, стели се и запълва помещението като течно злато в бутилка от шампанско. Само като държа бутилката в ръце се чувствам като кралица. Simple Smile

И едно бързо питане. Колебая се в избора на парфюм за синът ми. Харесва свежаци като XS, Версаче фреш, дълго време беше буквално обсебен  от Антонио Бандерас - Блу, не можех да го накарам да тества друг аромат, това беше парфюмът за него. Колебая се между Davidoff Cool Water, Bvlgari Aqva Pour Homme и Terre D'Hermes.
Много ви моля за малко помощ, а и други предложения, че аз в стремежа си да е най добрия може и да не уцеля. Simple Smile
ЛМ съм го уредила за Коледа с любимият му Armani Code и ми остава да реша аз какво искам. А това напоследък е много труден въпрос, в някаква черна парфюмна дупка съм пропаднала. Нищо не ми харесва, нищо не искам, чак взех да се притеснявам. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 4 364
Благодаря за новата тема!

Аз нямам празничен парфюм. Зависи какъв е празникът. За Коледа ще е нещо меко, кехлибарено и уютно, може и леко подправково. За нова година не знам... Зависи от натроението ми тогава Simple Smile

# 22
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Специалният ми парфюм е Gloria Cacharel. Останало ми е малко от него и го използвам в болка на сърцето само при специални за мен моменти.

# 23
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 757
Благодаря за новата тема! Денси  Hug Heart Eyes
Чета ви с голямо удоволствие  Hug

Парфюм по празниците ще е Номад на Клое, а ако е по-студеничко и съм повече време навън Черната пантера.
Краят на година се оказа много парфюмоносен при мен и съм истински щастлива. След Клое Номад и Розовия Задиг, се сдобих и с Фешън Декре, както и поднових Градската Кралица. Януари месец обаче имам друг повод и се чудя към какво да се насоча тогава. Трябва да не нещо намираемо по магазините, защото ще ми е подарък  Crazy  Mr. Green Всички Шалимари, които пробвах се оказаха, че не са моите и сега ще търся нещо друго. Чудех са Пудреното Нарцисо или Фор Хър, ама вече по две бутилки съм изпръскала и все ми се ще нещо ново и неизвестно за мен.  

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus
За празниците ще заложа или на Мон Герлен, или на Роуз руж, пък може и на двата Wink
Напоследък нося почти ежедневно Черния опиум и 30-тицата ми е на свършване, засега обаче няма да подновявам; през последните месеци се сдобих с 6 нови парфюма и ще я карам по-кротко, за пролетта ще се ослушвам за нещо ново Simple Smile

# 25
  • Мнения: 521
 Планирам да посрещна Коледа обгърната от аромата на бадем и вишна, Перфектото ще помогне за това.
 За Новата година мисля да го направя с Мадмоазелата на Шанел  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 3 033
Готова съм-по-горе в постовете споменах ,че ще е нещо ново за мен  и на сляпо-неразносвано и на което до момента не съм обръщала никакво внимание....и това за мен ще е Мон Гирлен,едп.Признавам си,за решението много ми повлия Bright Crystal Simple SmileНадявам се да се спогодим с този аромат,а защо не и да се обикнем в последсвие ?!?! Heart

# 27
# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 88
Tenue De Soiree ще да е.... Ако ми остане дотогава  Joy
Искам да попитам запознатите.. Намирате ли прилики между Nuit Et Confidences и Bottega Veneta L'Absolu ?
Защото вторият е наличен из онлайн магазините, а първият неоткриваем...
Поздрави!  Hug

# 29
  • Мнения: 31 424
Абсолютно нищо общо нямат.

Общи условия

Активация на акаунт