Кога пробихте ушите на бебенцата си?

  • 1 623
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Не съм и не мисля да ги пробивам.Когато поиска-тогава (и колкото поиска Mr. Green ).

# 16
  • Мнения: 2 327
Аз пък се подготвям от сега за момента в който синът ми ще дойде и ще се похвали че си е пробил ушите Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 293
На 11 месеца ги пробих. Не ги е дърпала изобщо. Ако не се лъжа след годинка и половина, две до към 5 не е хубаво да се дупчат, защото детето се опитва да ги дърпа и така си разранява ушите. Не съм много сигурна дали беше до 5 годинки или по-малко, но това може да се провери   Stop

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ще оставя това удоволствие на нея:)

Може пък да се окаже, че дупките ще и пречат на татуса на ухото...знам ли какви са и плановете за украса на тялото  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 806
категорично оставям решението на нея - ако иска да дупче, ако не иска - няма.

# 20
  • Мнения: 1 353
Ами точно на 6м.на датата и ги пробихме.Тя въобще не разбра  и не усети никаква болка.Сега е на 10.м и до момента сме нямали проблеми с ушенцата но за сметка на това пък си глътна обицата и стана една........ smile3511Но след два дена я изака.Така че ти си прецени кога е подходящия момент Peace

# 21
Ние ги пробихме на 1 год,11 месеца

# 22
  • Мнения: 2 910
Още не сме ги пробили.

# 23
# 24
  • Мнения: 1 866
 На 2 годинки. Много се харесва и се хвали с тях.  Grinning

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Все умувам по този въпрос и все отлагам. Защото някак съм убедена, че не искам да ги пробиваме.
Когато порасне, ако поиска, да си ги пробие. Аз бях 6-7 годишна, когато настоях за обеци- пробиха ми ушите. После сама колко дупки си направих... Mr. Green
А не са малко случаите с развиване на алергия към различните метали.
Не, не бързам с пробиването  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 39 765
2год1месец. Сега за нищо на света не мога да й сваля обиците от ушите. Беше си загубила едната в плувния басейн по време на тренировките, доста си поплака. И ходихме двете до магазина, че да си избере нови Simple Smile

# 27
  • Мнения: 308
на 11месеца и нищо не усети а сега все едно ги няма- не ги дърпа или пипа а от това най-много се притеснявах

# 28
  • Мнения: 1 190
на 11месеца и нищо не усети а сега все едно ги няма- не ги дърпа или пипа а от това най-много се притеснявах

И аз, само с тази разлика, че беше на 7 месеца Peace

# 29
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
изчаках да стане на 4години, за да разбира какво правим...тя си поиска да е като мама...

Общи условия

Активация на акаунт