Раздялата (моля за съвет).

  • 13 596
  • 127
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 250
Никой не е длъжен да остарее с нея.
Не виждам това, че е с дете да я прави светица, та той да е постъпил както не трябва.
Искал е близост, получил я е. Доста е свалила летвата с критериите и сега се пари.
Никой няма да се чувства длъжен да си играе на семейството, да му е тя точно най-голямата любов. Не стават така нещата.
Нищо, че тук смятат, че е прекрасно и естествено да се поеме ангажимент към жена с дете, особено от мъж, който няма деца.
Защо обаче няма такова очакване към жените?
И колко наивни трябва да сме да вярваме, че сме по по най, та са сме нечия голяма любов.
Когато тази ни любов е поредна за нас.
Защо някоя ей така не вземе да се запита защо този мъж е точно с нея, докога и дали е най-доброто за него.
Защо не се прояви тази любов към някой вдовец с три невръстни деца?

# 106
  • Мнения: 4 954
FB590525BGM, с хитрост, лъжи и манипулации много хора успяват. В живота!
Никой не ти е длъжен за нищо. Но олекваш! Още повече, когато си мъж и нямаш топки да играеш честно!



# 107
  • Мнения: 3 250
Ако беше без дете трябваше да я вземе и да заживеят щастливо?
И не е възможно след няколко месеца лесен секс да реши, че не е за него?

# 108
  • Мнения: 4 954
Ох, какво значи лесен секс? И трудният по - ценен ли е?
Хора се събират и разделят..Начина по който, някой влиза и излиза от дадени отношения, говори много за човека!

# 109
  • Мнения: 3 250
Както влязла, така и излязла.
Ама за какво са тези сълзи и сополи?
На тези години, след връзка, която е била достатъчно сериозна, за да доведе до дете.
То да не ти стане ясно за какво си му на един мъж и да се тръшкаш срещу лошата съдба, която ги раздели...

# 110
  • Мнения: 526
Според мен той е разкрил в какви крайности може да изпадате на моменти и си е представил едно съвместно съжителство с вас. Ако така свършват нещата, не означава обезателно че е лошо свършило за вас!!! Търсете плюсовете. НАПРАВЕТЕ КВАДРАТ НА ДЕКАРТ!!! Щом той е решил, че ви обича но не му се плаща,, цената,, значи се замислете какво е точно измерението на неговото обичане. Защото няма как да обича по начина по който вие си представята, пък да вее бялото знаме при проява на отрицателни черти у другия човек. Мисля е ясно на всеки, че човек има и отрицателни и положителни черти, ако обичаш-обичаш човека с всичко, което съдържа пакета. Връзка на подобен режим като вашия лесно може да заблуди човек. Бе направи насаме с себе си този квадрат на Декарт и виж... Физика:колкото повече пришпорваш нещо в едната посока, с толкова по-голям интензитет,, нещото,, ще се залюлее в противоположната си посока. Колкото повече натягаш той да размисли, толкова по-сигурен ще е в решението си. Не откачай и недей да плачеш ами разбери защо и как допусна тия караници, които го отказаха. Всичко това не значи че той е идеален, нали така. Щом не му се плаща цената-замисли се.

# 111
  • Мнения: 4 954
Както влязла, така и излязла.
Ама за какво са тези сълзи и сополи?
На тези години, след връзка, която е била достатъчно сериозна, за да доведе до дете.
То да не ти стане ясно за какво си му на един мъж и да се тръшкаш срещу лошата съдба, която ги раздели...

Много хора запазвт доброто в себе си, способността да изпитват емоции и да повярват в друг човек!
И е нормално да страда.
Чудя се какви мъже познаваш ти..

# 112
  • Мнения: 4
Здравейте нова съм в групата е не знам дали поствам това на правилното място , но ще помоля за съвет.
Така аз съм момиче на 21 г и със сегашния ми приятел сме от 5г заедно.  Да поясня той е от смесен брак майка му е българка , а баща му ром , и затова проблемите ни във връзката почнаха още от самото начало нашите не го приемаха , обиждаха го и т.н тогава бях на 16 и доста се влияех от тяхното мнение въпреки че продължих връзката си с  въпросното момче аз се срамувах от него. Не исках да се хващаме за ръце , не исках да ме взима от даскало и така , в последствие му споделих и за мнението на родителите ми. Първоначално той не реагира остро но след време се бяхме скарали за нещо и той ми посегна , аз му простих после това се повтори и потрети , следователно го попитах защо ми посяга ,а той ми отвърна ,защото съм го мъчила ,колко време е бил търпял това да го обиждат нашите аз да го отбягвам и така е и до ден днешен. С времето боя зачести даже съм се прибирала съм се със синьо око , и сигурно тук ще попитате къде са били родителите ми ,те ме виждаха но аз казвах че съм виновна за да съм така обвинямах и тях започнах да ги заплашвам че ако му кажат или направят нещо ( на приятилят ми) ще сложа край на живота си . И така се минаха години е ситуяцията си е все същата.
Та въпроса ми е как да се откъсна от този човек, така че всичко да е добре и да е наред , защото понасям и доста заплахи от негова страна ако го оставя.

# 113
  • Мнения: 138
Моето мнение е,че трябва от раз да се дръпнеш от него.Спираш всякакъв контакт.Иначе все така ще е, а следващия път може да те удари по-лошо.

# 114
  • Мнения: 14 862
Така и не разбрах как тъй гугъл показва все СО в мамата и никога анимуси, полиции или друго подобно по-полезно.

# 115
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 121
-------сигурно тук ще попитате къде са били родителите ми ,те ме виждаха но аз казвах че съм виновна за да съм така обвинямах и тях започнах да ги заплашвам че ако му кажат или направят нещо ( на приятилят ми) ще сложа край на живота си .
Ами най-напред мисля, че трябва да идеш до книжарницата, да си вземеш една тетрадка и писалка, и да седнеш у вас да си напишеш един петилетен план, какво искаш от живота. Ама подробно, и не бързай. Седни, помисли, пък си го запиши в точки, първа, втора, трета и т.н. Примерно неща като да се изучиш поне още малко, да вземеш професия, да се преместиш да живееш самостоятелно, да контактуваш с повече хора, да си намериш приятели и приятелки, компания един вид, и си запиши точно с какви хора искаш да контактуваш, какво искаш да работиш, какви умения биха ти трябвали за да постигнеш горното и т.н. И още от утре почваш да работиш по изпълнение на петилетния план. Тоя младеж не го търси по телефона, като се видите на улицата мини на другия тротоар, кажи му че не сте гаджета повече и да те остави на мира, кажи му и че знаеш телефона на полицията и нямаш проблем да го завъртиш (телефона). Ако ти остане място в тетрадката отдели няколко страници и пак така с точки си напиши какво искаш да бъде мечтаното ти гажде, там качества какви искаш да има, и започни да си търсиш такъв човек да замести тоя дето сега ти бие шамари и ти насинява окото от време на време.

# 116
  • Мнения: 3 250
Хайде сега обясни ни какво намери в него?

# 117
  • Варна
  • Мнения: 135
Знаеш ли стоя и се чудя, спокойно няма да те питам какво намери в него и защо стоиш с него при положение, че дори се срамуваш от него,а нещо друго - защо не се възползваш от подкрепата на родителите си да ти помогнат да се откъснеш от него? Ще ти спестя аз какво бих направила ако дъщеря ми е подложена на домашно насилие, ще ти спестя и баща й какво би направил...Момиче на 21 си!!!!

# 118
  • Мнения: 3 250
Защо трябва нещо да правят нейните родители?
Те ли са я натикали при циганина?

# 119
  • Мнения: 4
Знаеш ли стоя и се чудя, спокойно няма да те питам какво намери в него и защо стоиш с него при положение, че дори се срамуваш от него,а нещо друго - защо не се възползваш от подкрепата на родителите си да ти помогнат да се откъснеш от него? Ще ти спестя аз какво бих направила ако дъщеря ми е подложена на домашно насилие, ще ти спестя и баща й какво би направил...Момиче на 21 си!!!!

Аз вече този срам го преживях отдавна все пак съм 5г. с него, а и това , че казах за произхода му не значи че ходи по кошовете. Не говори цигански .Нормално момче е само дето е по-тъмен и плюс тези неща ,който споделих по-горе, което не е малко. И казвам това защото тук част от хората почнаха да съдят,а аз помолих за съвет какво да направя. Иначе благодаря аз вече говорих с родителите ми, но ситуацията е малко сложна ,защото ние с момчето живеем блок до блок и срещата ни е неизбежна и се страхувам защото той не приема факта да се разделим, а не искам да се стига до полиции и така.

Общи условия

Активация на акаунт