Гримиране - идеи и техники. Красиви и бляскави за празниците! (Тема №72)

  • 61 414
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Когато решат.

# 61
  • Мнения: 7 611
Когато изпратят пратката. Последната ми пратка, която поръчах на 25 декември до адрес в Англия, я изпратиха на следващия ден. Но това много зависи от продукта, от мястото, от което изпращат, от натовареността на сайта и тн.

# 62
  • София
  • Мнения: 603
Момичета, преди време, някой беше похвалил един продукт за под очите, който придава блясък и визуално скрива леки бръчки. Не мога да намеря, в коя от старите теми се коментираше, а имам нужда от такъв.

# 63
  • Мнения: 3 063
Аз бях похвалила на Бенефит ooh la lift и после още няколко души се включиха с положително мнение Hands V

# 64
  • София
  • Мнения: 603
Seti Beti, много благодаря! Ще го потърся  Hug

# 65
  • Мнения: 39 648
Включвам се с въпрос- в някой от сайтовете на скоро видях очна линия, чийто писец завършваше с топченце, което се върти, докато се нанася линията. Стори ми се "фасулска работа" нанасянето ѝ. Някой може ли да се сети какво точно търся и да даде линк.
Уинд, и аз обичам молив във водната линия, но никога не слагам в основата на окото, където молива се събира и размацва. Окото ми стои по- чисто и отворено. Пробвай.

# 66
  • Мнения: 7 611
Включвам се с въпрос- в някой от сайтовете на скоро видях очна линия, чийто писец завършваше с топченце, което се върти, докато се нанася линията. Стори ми се "фасулска работа" нанасянето ѝ.

Хич не е фасулска работа, напротив, трудно се ползва и за мен този тип pizza slicer eyeliner са просто една глупост. Маркетингова стратегия за нещо ново, което да предизвика повече продажби. В ютюб ги оплюха здраво като трудни за нанасяне и нефункционални. Но ако много държиш, помня, че Мак имаха такава очна линия.

# 67
  • Мнения: 39 648
О, благодаря. Въобще няма да ги търся.

# 68
  • Мнения: 310
Да, на мен също не ми допадат тези очни линии. Точно Mac имат, от дрогерийните, мисля, съм виждала на Revlon и на Flormar. Може да погледнеш първо някое друго ревю в youtube.

# 69
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Дами, моля за помощ  Praynig
Експерементирам за НГ и имам нужда от помощ за завършването на грима. Ще съм със синя рокля и реших за първи път да заложа на сини сенки. С кафеви очи съм.
Та: едното око го опуших в синьо с тъмна очна линия отгоре и отдолу, а другото око на горният със златисто като на долният сложих синьо. Определено ми допадно златистото със синята линия но не знам как да оформя външният ъгъл на окото. Ако опуша златистото с кафяво, синята линия до къде да я изтегля  newsm78 или да оставя горният само със златното и да завърша с изтеглена синя линия...

И въобще в голяма чуденка изпаднах   newsm78 Ровя се из нета да търся нещо подобно но не откривам Sad

Моля за помощ  Praynig

# 70
  • Мнения: 39 648
Според мен изтеглянето зависи от типа на очите ти, клепачите ти. Индивидуално е. Иначе и аз бих заложила на златистото. По- празнично, а и актуално е.

# 71
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Нормални, с паднали клепачи Sad

# 72
  • Мнения: 7 611
Ели, дай снимки на двете визии и ще дам идея. Така не мога да си го представя изобщо. Може би имаш предвид нещо подобно? Ако да, готино е като идея, на мен ми допада такъв грим.

# 73
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Същото  Hug
Само дето горното е изцяло златно и нямам черно във водната линия. Иначе точно така съм го оставила външният ъгъл.

Вече не искам да се снимам, че от триене-мазане не прилича на нищо  Embarassed  Да не споменавам, че се контурирах абсолютно неуспешно (нямам хубав хайлайтър) и въобще съм трагедия  Crazy

# 74
  • Мнения: 7 611
Чак пък трагедия - не ми се вярва. Обикновено сме много самокритични. Пробвай с блестящи сенки цвят шампанско вместо хайлайтър на скулите или със златисто, ако си с по-тъмна кожа. Аз лично предпочитам бронзант пред силен контур. Много по-естествено стои на лицето.

Общи условия

Активация на акаунт