Ясновидки/врачки - тема 36

  • 135 747
  • 744
  •   1
Отговори
# 375
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Здравей те на всички
На мен ми казаха, че имам родово проклятие, черни магии и безбрачие
Свързах се с един човек- известен
Говорих ме- позна че имам проблеми
Когато ми каза, че ще ми помогне срещу определена сума. Сумата е огромна.
В последствие станаха някои неща и казах на този човек че трудно ще събера сумата и няма да мога да я изпратя.
Този човек ми каза това
Аз ще продължавам но ти си няма да получиш нищо , а напротив ще загуби 9 пъти тази сума повече
Не знам какво да кажа
Затова търся помощ
Благодаря

Отиди при още 2-3 гледачи които са познавали или тук от темата някои и тогава пак пиши дали и те са ти казали същото.

# 376
  • Мнения: 990
Здравей те на всички
На мен ми казаха, че имам родово проклятие, черни магии и безбрачие
Свързах се с един човек- известен
Говорих ме- позна че имам проблеми
Когато ми каза, че ще ми помогне срещу определена сума. Сумата е огромна.
В последствие станаха някои неща и казах на този човек че трудно ще събера сумата и няма да мога да я изпратя.
Този човек ми каза това
Аз ще продължавам но ти си няма да получиш нищо , а напротив ще загуби 9 пъти тази сума повече
Не знам какво да кажа
Затова търся помощ
Благодаря

Недей да се връзваш на такива глупости! Направи си хляба на Хеката. Това е много хубав ритуал, с който се изчиства всякакъв негатив, родови и прочее глупости. Можеш да си го направиш сама и няма да ти струва никаква огромна сума.
А за този сигнализирай някъде институции, полиция, където можеш. Това е измама и изнудване.
Аз вече се убедих, че никой на никого не може да направи нищо, а всеки сам на себе си може да помогне или навреди.

# 377
  • Мнения: 4 212
Бихте ли сподели рецептата на хляба,потърсих във интернет,но нищо не открих.Благодаря ви много.

Здравей те на всички
На мен ми казаха, че имам родово проклятие, черни магии и безбрачие
Свързах се с един човек- известен
Говорих ме- позна че имам проблеми
Когато ми каза, че ще ми помогне срещу определена сума. Сумата е огромна.
В последствие станаха някои неща и казах на този човек че трудно ще събера сумата и няма да мога да я изпратя.
Този човек ми каза това
Аз ще продължавам но ти си няма да получиш нищо , а напротив ще загуби 9 пъти тази сума повече
Не знам какво да кажа
Затова търся помощ
Благодаря

Недей да се връзваш на такива глупости! Направи си хляба на Хеката. Това е много хубав ритуал, с който се изчиства всякакъв негатив, родови и прочее глупости. Можеш да си го направиш сама и няма да ти струва никаква огромна сума.
А за този сигнализирай някъде институции, полиция, където можеш. Това е измама и изнудване.
Аз вече се убедих, че никой на никого не може да направи нищо, а всеки сам на себе си може да помогне или навреди.

# 378
  • Мнения: 990
Има рецептата. Това е известен ритуал за изчистване. Може да си го прави всеки. Не е нещо по-различно от всяка питка, която правим по празници. Като го напишете в Google излиза

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 1 885
Съд за месене
6 ч. чаши бяло брашно
1 ч. чаша ръжено брашно
2 супени лъжици ечемичено брашно
1 супена лъжица зехтин
1 супена лъжица мед
Сол, анасон на прах, захар, мая (кубче свежа или пакетче на прах), изворна вода и светена вода.
3 църковни свещи
Това ли е рецептата  за хляба ?
Благодаря !

# 380
  • бургас
  • Мнения: 148
Съд за месене
6 ч. чаши бяло брашно
1 ч. чаша ръжено брашно
2 супени лъжици ечемичено брашно
1 супена лъжица зехтин
1 супена лъжица мед
Сол, анасон на прах, захар, мая (кубче свежа или пакетче на прах), изворна вода и светена вода.
3 църковни свещи
Това ли е рецептата  за хляба ?
Благодаря !

И какво се прави после  с този хляб?

# 381
  • Пловдив
  • Мнения: 1 885
Съд за месене
6 ч. чаши бяло брашно
1 ч. чаша ръжено брашно
2 супени лъжици ечемичено брашно
1 супена лъжица зехтин
1 супена лъжица мед
Сол, анасон на прах, захар, мая (кубче свежа или пакетче на прах), изворна вода и светена вода.
3 църковни свещи
Това ли е рецептата  за хляба ?
Благодаря !

И какво се прави после  с този хляб?
Нз.
Аз само питам дали ,това е рецептата .
А после какво се прави нз ,дано някой каже .

# 382
  • Мнения: 6 177
Ходжа Адем ще го дават в 18,00 днес по Нова в ничия Земя
https://nova.bg/accents/view/2019/03/29/245308/%D0%B8%D1%81%D1%8 … D0%B5%D0%BC%D1%8F

# 383
  • Мнения: 990
Момичета, да, това е рецептата на хляба. Това е не точно ритуал. Това е гръцки обреден хляб, доколкото аз разбрах. Не съм специалист. Така, както ние правим питки при Прощапулник, Кръщене и т.н. и наричаме да бъде за здраве, изобилие и т.н. Замесвате трите брашна с малко вода, както си се меси питка и казвате да се изчистят от вас всички негативи, ако има нещо, което си носите от поколения назад, да не ви влияе, ако вие сте навредили на някой да ви се простят грешките и т.н. Палите си църковните свещи, защото, както знаем, свещта е точно, за да ни се простят греховете и да ни пази Бог от другите хора, ако някой иска да ни навреди. После слагате и другите продукти и си омесвате питката. Няма нищо сложно.

# 384
  • Мнения: 1 831
Някой знае ли тарифата на Елвира и как гледа,след като й преведеш парите ли или ?

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 1 885
Момичета, да, това е рецептата на хляба. Това е не точно ритуал. Това е гръцки обреден хляб, доколкото аз разбрах. Не съм специалист. Така, както ние правим питки при Прощапулник, Кръщене и т.н. и наричаме да бъде за здраве, изобилие и т.н. Замесвате трите брашна с малко вода, както си се меси питка и казвате да се изчистят от вас всички негативи, ако има нещо, което си носите от поколения назад, да не ви влияе, ако вие сте навредили на някой да ви се простят грешките и т.н. Палите си църковните свещи, защото, както знаем, свещта е точно, за да ни се простят греховете и да ни пази Бог от другите хора, ако някой иска да ни навреди. После слагате и другите продукти и си омесвате питката. Няма нищо сложно.
Много благодаря !

# 386
  • Мнения: 60
Някой знае ли тарифата на Елвира и как гледа,след като й преведеш парите ли или ?

Няма тарифа ,поне на мен не ми иска пари. Пишеш и на имейл и чакаш да ти отговори e1wira@abv.bg

# 387
  • Мнения: 13
Момичета,впечатления за Нони?познаваемост има ли?

# 388
  • Мнения: X
Някой ползвал ли е услугите на Цветелина?
0034 618 281 065
ЦВЕТЕЛИНА
tel.0034 618281065 / WhatsApp или Viber/ Skype:qsnovidstvo.tsvetelina
http://qsnovidstvo.com

# 389
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Някой знае ли тарифата на Елвира и как гледа,след като й преведеш парите ли или ?

Няма тарифа ,поне на мен не ми иска пари. Пишеш и на имейл и чакаш да ти отговори e1wira@abv.bg

А познава ли? Изчерпателна ли е като не взима пари или отгоре-отгоре гледа?

Общи условия

Активация на акаунт