Ясновидки/врачки - тема 36

  • 135 600
  • 744
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 93
[quote ступор=Desert* link=topic=1082008.msg38694011#msg38694011 date=1557563486]
Чесно казано в миналото всичко ми позна,но за бъдещето не...Но аз я препоръчвам ако искате.

Мен това изречение доста ме смути. След като не е познала за бъдещето, защо я препоръпвате?
[/quote]
Ами абсолютно всичко ми позна за минало и настояще,неща които няма как да са известни за хора които не ме познават.За бъдещето ми каза,че имам два пътя.Аз на своя глава избрах по-лошия като мислех,че е по-добър.С една дума не я послушах за което съжалявам.Затова казвам,че нещата които ми каза не се случиха.

# 601
  • Мнения: 10 210
Може ли координати на Ирина?
София 1505; кв. Редута;
ул. “Попова шапка" 33, офис 2
(спирка ул. "Георги Минчев"на автобус 72. До кръстовището ул. "Ил. Драгостинов" и "Попова шапка")

GSM 0888 222 853

Особено й е гледането. Потърси мнения назад в темите, аз също съм писала няколко пъти, за да не останеш разочарована. Таксите й са високи (за мен).

# 602
  • Мнения: 9
Здравейте!
Някой чувал ли е за ходжа Орхан от село Буково, което се намира в района на Гоце Делчевско? Мои познати са чували от други хора, че бил помагал, но само толкова. Нищо конкретно няма като информация, а и в нета нищо не откривам.
Моля, ако някой има повече информация да сподели.
Благодаря!
Той в съботите ходи е Дупница. Мога да намеря телефонен номер. Лично не съм ходила.

# 603
  • Мнения: 30
Здравейте!
Някой чувал ли е за ходжа Орхан от село Буково, което се намира в района на Гоце Делчевско? Мои познати са чували от други хора, че бил помагал, но само толкова. Нищо конкретно няма като информация, а и в нета нищо не откривам.
Моля, ако някой има повече информация да сподели.
Благодаря!
Той в съботите ходи е Дупница. Мога да намеря телефонен номер. Лично не съм ходила.
Здравейте!
Някой чувал ли е за ходжа Орхан от село Буково, което се намира в района на Гоце Делчевско? Мои познати са чували от други хора, че бил помагал, но само толкова. Нищо конкретно няма като информация, а и в нета нищо не откривам.
Моля, ако някой има повече информация да сподели.
Благодаря!
Той в съботите ходи е Дупница. Мога да намеря телефонен номер. Лично не съм ходила.
Aко може да споделите номера и ако знаете повече информация за него. Благодаря Ви предварително!

# 604
  • Мнения: 305
Жената на която попаднах в Пловдив.Сега ще споделя.Бях много разтроен.Свършен брак,нова връзка с изневери...лутах се.Случайно попаднах на.номера и в нета.Обадих се и споделих,че имам нужда от гледане.Зададох един безплатен въпрос и от отговора се разплаках.Просто толкова имах нужда от помощ.Само да споделя,че съм много уравновесен човек на 38 год.с хубава кариера.За 1-ви път изпадам така.Жената ми гледа безплатно.След това звънях още.Имаше си такса по-принцип 15 лв.След време в което сме говорили и ми е помагала след това и изпратих пари,и то защото аз исках.Но в момента още съм объркан,но тя ми каза,че неможе да ми помогне защото няма тази сила.Каза ми,че имам магия но не може да ми я оправи нито да ме насочи някъде.А аз вече ходя при психиатър....Чесно казано в миналото всичко ми позна,но за бъдещето не...Но аз я препоръчвам ако искате.Уникален човек е.
Може ли да споделите координатите на тази жена, как се казва?

# 605
  • Мнения: 131
Здравейте, някой успял ли е да се свърже със Светлана или Таня Христова? А за емиграцията - явно на мен няколко са ми хубави за живот. Където и да ида ще го има съмнението дали не сгреших. А може и да пробвам всичките 4-ри. Simple Smile Може и все пак да намеря приятели от там без дори и да ходя там. И в БГ мога да гледам тамошни телевизии и сайтове. Добре че знам единия език, та имам да уча само 3. Stuck Out Tongue

Последна редакция: нд, 12 май 2019, 22:04 от chr12013

# 606
  • Мнения: 127
Здравейте!
Някой чувал ли е за ходжа Орхан от село Буково, което се намира в района на Гоце Делчевско? Мои познати са чували от други хора, че бил помагал, но само толкова. Нищо конкретно няма като информация, а и в нета нищо не откривам.
Моля, ако някой има повече информация да сподели.
Благодаря!
Той в съботите ходи е Дупница. Мога да намеря телефонен номер. Лично не съм ходила.
Здравейте!
Някой чувал ли е за ходжа Орхан от село Буково, което се намира в района на Гоце Делчевско? Мои познати са чували от други хора, че бил помагал, но само толкова. Нищо конкретно няма като информация, а и в нета нищо не откривам.
Моля, ако някой има повече информация да сподели.
Благодаря!
Той в съботите ходи е Дупница. Мога да намеря телефонен номер. Лично не съм ходила.
Aко може да споделите номера и ако знаете повече информация за него. Благодаря Ви предварително!

Добре, може ли някой да сподели поне от къде е чувал за този човек?
Аз написах , че разбрах от мои познати чрез техни познати , че този човек наистина помагал и успешно развалял магии, но за съжаление нищо конкретно нямам като информация.
Той в Дупница какво прави - лекува ли , разваля магии ли , което си е същото и за какви пари става дума , защото сигурно си има такса, макар , че знам, че истинските ходжи пари не вземат.
То за много хора може много неща да се кажат, но ако някой има конкретна информация моля да сподели. Това според мен ще помогне и на други , които търсят такава помощ.
Благодаря!

Последна редакция: пн, 13 май 2019, 01:16 от Moc

# 607
  • Пловдив
  • Мнения: 1 882
Ако е Роси от Пловдив - аз съм твърдо НЕ. Нещото, за което питах се случи на 100 % наопаки.
Аз също съм твърдо НЕ на тази Роси .
Тя е в Кичука .

# 608
  • Мнения: 9
Здравейте, да попитам отново за Адриана от Рудозем. Някой има ли отзиви? Благодаря.

# 609
  • Мнения: 611
Ако е Роси от Пловдив - аз съм твърдо НЕ. Нещото, за което питах се случи на 100 % наопаки.
Аз също съм твърдо НЕ на тази Роси .
Тя е в Кичука .
И аз съм ходила нулева познаваемост

# 610
  • Мнения: 6
Здравейте всички следя гтемата тук от известно време. Моля ви спешно за врачка ходжа или каквото и да е защото съм в страхотна дупка. Някой проверен на когото вярвате и по възможност по телефона защото съм в чужбина. Спешно ще съм ви много благодарна!!!!

# 611
  • Мнения: 131
Някакви мнения за Даная и Мариана Желева?

# 612
  • Мнения: 30
Мос, Вие не може ли да попитате Вашите познати за ходжата от Буково,  за телефон или адрес?

# 613
  • Мнения: 353
Здравейте на всички участници в темата!
Ще задам въпрос който може би е задаван много пъти, търсих из темите, но те са толкова много, че ще ми е нужна цяла година да ви изчета 😁
Има ли сред вас ходили при Таня от с. ДУНАВЦИ, Казанлъшко ? Едно момче, приятелче каза, че е ходил два пъти при нея и е мн.мн. доволен. В началото на една от темите имаше анкета и никой не беше дал отзив за Таня.. това ме обърка..затова искам мнение от хора ходили при нея!?

# 614
  • Мнения: 6 167
Здравейте на всички участници в темата!
Ще задам въпрос който може би е задаван много пъти, търсих из темите, но те са толкова много, че ще ми е нужна цяла година да ви изчета 😁
Има ли сред вас ходили при Таня от с. ДУНАВЦИ, Казанлъшко ? Едно момче, приятелче каза, че е ходил два пъти при нея и е мн.мн. доволен. В началото на една от темите имаше анкета и никой не беше дал отзив за Таня.. това ме обърка..затова искам мнение от хора ходили при нея!?
Аз съм от този край ,изобщо не познава тая шарлатанка .Иска  пакетчета кафета Нова бразилия да и се носи ,захар,чорапи и т.н.Тази жена живее с парите и нещата ,които хората и носят / това са думи на нейна съселянка /.Абе пълна шарлатанка

Общи условия

Активация на акаунт