Любители на Котки - Тема 127

  • 39 201
  • 759
  •   1
Отговори
# 660
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 186
Колко са ви мирни котките, успявате да ги снимате! Аз нямам никакъв шанс, наш Барни е като светкавица, мирува единствено нощем в нашето легло.
Мирна е сега, защото така и е дошло. Ела да ги видиш сутрин какво правят 🙄🙄 Не признават глави, тела🤣 Тя и Беки, която е по- голяма, спят в мир и хармония върху мен цяла нощ. И малката като се наспи и познай😶🙄 Закача се, бяга като изтребител, муяка... Всички екстри 😂

# 661
  • Мнения: 1 762
Вашите котки ползват ли главата ви като магистрала докато спите? Моите го правят. От цялата къща пътят им винаги минава през лицето ми докато спя.

# 662
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 138
Нашето го мързи и да мяука за храна даже. Идва само и се гали в краката и чака да се сетиш какво иска.  От дни не съм му чувала гласа. На такъв мързел не бях попадала досега.

# 663
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Късметка спи над и до главата на ММ, ляга до него на възглавницата му и така. С мен не го прави, ако не е на неговата възглавница, спи в краката ми.

# 664
  • София
  • Мнения: 16 218
Барни издава "Мяууу" само на врата (в превод:"Отворете ми!"), иначе ако иска нещо друго, издава едно високо (музикална нота "си"???)  и кратко "хрррр". Обикновено разбираме какво точно иска. Ако иска храна, направо ме води до паничките си.

# 665
  • Варна
  • Мнения: 25 344
В Кауфланд ще има и закрити тоалетни по 20 лева от другата седмица, мислим да вземем на Кетя.
п.п. Ето я и нея, на едно от любимите ѝ места - на слънчевия перваз:

Скрит текст:


Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 13:55 от Месечинка виторога

# 666
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Краде си слънчеви лъчи Simple Smile

# 667
  • Мнения: 171
Моята котана е породиста британка колор пойнт.
Обожава да е около хора, където сме ние в къщи, там е и тя.
Случвало се е да я оставим за 2-3 дни сама, след това направо ни се кара и приплаква от мъка, толкова е видно, че сме и липсвали.
За спането вечер е по-интересно.
Ходи там, където сме аз и дъщеря ми и понеже последните месеци спим заедно, а таткото е в друга стая, Йоли (котаната) е на седмото небе. Спи обаче винаги в краката ни, никога на възглавницата.
А някой се е размърдал и показва признаци на събуждане, идва и започва да вре муцунка във врата му Simple Smile.
Иначе за мързела, страшно я мързи, по цял ден се скътава и спи, ама и вечер пак не се отказва от съня.

# 668
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Радвам се да те видя в котешката тема Simple Smile Добре дошли с Йоли Simple Smile
Късметка прави още нещо, когато се осмелим да не обръщаме внимание на нейно котейшество, а гледаме тв. Ляга пред тв и спи там.
В момента си е обърнала дупето на. филм за зората на интернет по нешънъл джиографик Wink

# 669
  • Мнения: 171
Радвам се да те видя в котешката тема Simple Smile Добре дошли с Йоли Simple Smile
Късметка прави още нещо, когато се осмелим да не обръщаме внимание на нейно котейшество, а гледаме тв. Ляга пред тв и спи там.
В момента си е обърнала дупето на. филм за зората на интернет по нешънъл джиографик Wink

Мда, моята се е навила на кълбо и спи сладко, сладко до мен. А съм се преместила другаде, и тя се примъква.
А иначе пред банята минават топли тръби и нашата хитруша напоследък ходи там и ляга на плочките, все едно има електрическа възглавница под тялото, голям кеф, много е смешна....

# 670
# 671
  • Мнения: 1 336
Здравейте, синът ми (на 10 години) много искаше коте и една позната ни даде. Оказа се, че е цялото бъхлясало, изглеждаше много малко, а ветеринарят каза, че е на около 4-5 месеца, защото си било сменило млечните зъби. Както и да е - обезпаразитиха го вътрешно (с пастичка) и външно (с пипета) и го прибрахме. Казаха ми да не му давам 2 часа да яде. Дадох му след 3 часа и започна да повръща. На другия ден му нямаше нищо. За 2 седмици в нас стана два пъти по-голямо - много яде и играе, издължи се и коремът му изчезна. След 2 седмици пак му дадохме паста за вътрешно обезпаразитяване. Това, което ме притеснява е, че след един ден започна пак да повръща и в повръщаното имаше движещи се малки червейчета, което много ме уплаши. Изглежда е било пълно с глисти, след 2 седмици пак ще му дам лекарство, но възможно ли е да зарази синът ми? Четох, че заразяването било предимно от изпражненията, а тоалетната само аз съм я чистила. Но пак се тревожа Pensive

# 672
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Аз бих завела котето веднага  лекар. Това ми е кошмар.

# 673
  • Мнения: 797
Моята Шуши се оказа скачач. Вече покори горния ред шкафове. Ей я, само знаме и липсва Simple Smile



На три месеца и половина е, на година ще катерим Черни връх, после Хималайте.

Когато е добричка ме целува с грапаво езиче по ръцете, носа, даже ми облизва част от блузата, Сигурно мисли, че е козината ми. Къпе ме един вид Simple Smile

# 674
  • Мнения: 1 336
Да го водя веднага на лекар, така ли? Много се притесних.

Общи условия

Активация на акаунт