Чувствате ли се на годините на които сте?

  • 58 986
  • 1 162
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 142
Аз се чувствам супер млада, направо малка и също така смятам, че изглеждам доста добре. Сега уча поредната магистратура и много от бакалавърчетата ми говорят на "Вие" и се държат подозрително уважително, все едно съм приятелка на майка им Simple Smile Не мисля, че някой от тях би ме припознал с момиче на 20 години, дори на тъмно. Изобщо не мисля, че бих могла да мина за нищо по-малко от много късни 20 и то с примижване. Аз от доста години лъжа за възрастта си и не бих се осмелила да кажа нещо по-ниско от 29 и даже и 29 не бих, ако съм съвсем реалист. 

Друг е въпросът, че има жени, които наистина изглеждат доста по-млади. Например, актрисата от филма Янгър. Тя е на 40+, в сериала играе ролята на 40 годишна, която се прави на 27 годишна и макар, че според мен не изглежда чак на 27, определено изглежда прекрасно и е младолика. Друга жена, която според мен е младолика е Натали Портман. Все си е като момиченце.
 От актрисите, които са преждевременно състарени са Maggie Gyllenhaal Kirsten Dunst, които изглеждат доста по-големи от възрастта си. Явно всичко е въпрос на ген, защото тези жени имат достъп до всякакви процедури. Дженифър Лопез естествено е супер.

# 241
  • Мнения: X
Не е нужно да свиркат. Възхищението се вижда в погледа. Или просто се обръщат след нея..
Да те погледне мъж с възхищение е едно.
Да ти подсвиркват/подвикват, е коренно различно....

# 242
  • Мнения: 2 068
Изключения са тези, чиято възраст наистина не им личи. А и смея да твърдя, че по-светлата раса: руси, бели със сини или пъстри очи изглеждат по принцип по-младолики. Съседката е на 50+, естествено руса, която още не боядисва косата си, стройна и с пъргава походка направо може да мине за майка, а не за баба на внуците си. Но за мен, де. За тукашните външния ѝ вид си отговаря за възрастта, защото е като стандарт.

Точно по-светлата раса остаряваме доста по-бързо в сравнение с тъмнокожите. Оттам идва и израза "Blacks don't crack". Съседката ти просто има късмет и добър ген, щом още не се боядисва.

Каквото и да се говори в темата, повечето хора не изглеждат 10 години по-млади. Лично аз почти никога не съм изненадана от възрастта на хората.

Друг е въпросът, че има жени, които наистина изглеждат доста по-млади. Например, актрисата от филма Янгър. Тя е на 40+, в сериала играе ролята на 40 годишна, която се прави на 27 годишна и макар, че според мен не изглежда чак на 27, определено изглежда прекрасно и е младолика. Друга жена, която според мен е младолика е Натали Портман. Все си е като момиченце.
 От актрисите, които са преждевременно състарени са Maggie Gyllenhaal Kirsten Dunst, които изглеждат доста по-големи от възрастта си. Явно всичко е въпрос на ген, защото тези жени имат достъп до всякакви процедури. Дженифър Лопез естествено е супер.

Не знаех на колко точно са Маги Гиленхал и Кирстен Дънст, но погледнах техни снимки. Маги ми изглежда на поне 40, истинската й възраст е 41, но има снимки на които мога да й дам и повече, заради силните назолабиални бръчки. На Кирстен Дънст й дадох 35 години, а тя е на 36. Просто е напълняла доста, на някои снимки сякаш има двойна брадичка, но не мога да кажа, че е много по-възрастна.

Натали може и да мине за няколко години по-млада, но по-малко от 29-30 няма да й дам. За Джей Ло също, 44-45 макс, тя е на 49, но няма как да кажа, че е 10 години по-млада.

# 243
  • Мнения: 24 467
Изключения са тези, чиято възраст наистина не им личи. А и смея да твърдя, че по-светлата раса: руси, бели със сини или пъстри очи изглеждат по принцип по-младолики. Съседката е на 50+, естествено руса, която още не боядисва косата си, стройна и с пъргава походка направо може да мине за майка, а не за баба на внуците си. Но за мен, де. За тукашните външния ѝ вид си отговаря за възрастта, защото е като стандарт.

Точно по-светлата раса остаряваме доста по-бързо в сравнение с тъмнокожите. Оттам идва и израза "Blacks don't crack". Съседката ти просто има късмет и добър ген, щом още не се боядисва.

Каквото и да се говори в темата, повечето хора не изглеждат 10 години по-млади. Лично аз почти никога не съм изненадана от възрастта на хората.

Скрит текст:
Друг е въпросът, че има жени, които наистина изглеждат доста по-млади. Например, актрисата от филма Янгър. Тя е на 40+, в сериала играе ролята на 40 годишна, която се прави на 27 годишна и макар, че според мен не изглежда чак на 27, определено изглежда прекрасно и е младолика. Друга жена, която според мен е младолика е Натали Портман. Все си е като момиченце.
 От актрисите, които са преждевременно състарени са Maggie Gyllenhaal Kirsten Dunst, които изглеждат доста по-големи от възрастта си. Явно всичко е въпрос на ген, защото тези жени имат достъп до всякакви процедури. Дженифър Лопез естествено е супер.

Скрит текст:
Не знаех на колко точно са Маги Гиленхал и Кирстен Дънст, но погледнах техни снимки. Маги ми изглежда на поне 40, истинската й възраст е 41, но има снимки на които мога да й дам и повече, заради силните назолабиални бръчки. На Кирстен Дънст й дадох 35 години, а тя е на 36. Просто е напълняла доста, на някои снимки сякаш има двойна брадичка, но не мога да кажа, че е много по-възрастна.

Натали може и да мине за няколко години по-млада, но по-малко от 29-30 няма да й дам. За Джей Ло също, 44-45 макс, тя е на 49, но няма как да кажа, че е 10 години по-млада.

 Peace
Точно така е - на бялата раса повече й личат годините.
Съседката не се боядисва, просто защото на русата коса по-малко личи бялото.
То и аз с черната коса не се боядисвам още, макар и да съм на 44, но то е защото не ми е побеляла косата. Което не значи изобщо, че изглеждам на 25. Като се прошаря ще се боядисам, защото бялото на черно много си личи.

Коя актриса как изглежда на снимка е доста по-различно от това, как жената изглежда на живо. Дори любителски снимки от ФБ правят хората да изглеждат по начин, по който не бих ги познала, ако не им пишеше името.

Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 13:36 от Judy

# 244
  • София
  • Мнения: 5 883

Аз от доста години лъжа за възрастта си и не бих се осмелила да кажа...
Лоша работа. Има ли такива хора? Аз мислех, че е патент на Лили Иванова.


Вярно е за различните темпове на остаряване. Наистина средата на 30-те, докъм 40-те години е лесно да минеш за 10 години по-млада, особено ако си миньонче, обаче след 40-45 трудна работа. После към 60 години пак има един момент на задържане, но пък тогава има ли значение вече...Stuck Out Tongue Winking Eye


Назолабиалните бръчки и гневната бръчка на чело са много състаряващи. А за младеещите пълни жени е пълен мит според мен, килограмите са си слеличосващи, каквото и да си говорим.

# 245
  • Мнения: 24 467
Определено и аз смятам, че килограмите в горница добавят, а не отнемат години. И здравословно, и на външен вид. 

# 246
  • Мнения: 142
Изключения са тези, чиято възраст наистина не им личи. А и смея да твърдя, че по-светлата раса: руси, бели със сини или пъстри очи изглеждат по принцип по-младолики. Съседката е на 50+, естествено руса, която още не боядисва косата си, стройна и с пъргава походка направо може да мине за майка, а не за баба на внуците си. Но за мен, де. За тукашните външния ѝ вид си отговаря за възрастта, защото е като стандарт.

Точно по-светлата раса остаряваме доста по-бързо в сравнение с тъмнокожите. Оттам идва и израза "Blacks don't crack". Съседката ти просто има късмет и добър ген, щом още не се боядисва.

Каквото и да се говори в темата, повечето хора не изглеждат 10 години по-млади. Лично аз почти никога не съм изненадана от възрастта на хората.

Друг е въпросът, че има жени, които наистина изглеждат доста по-млади. Например, актрисата от филма Янгър. Тя е на 40+, в сериала играе ролята на 40 годишна, която се прави на 27 годишна и макар, че според мен не изглежда чак на 27, определено изглежда прекрасно и е младолика. Друга жена, която според мен е младолика е Натали Портман. Все си е като момиченце.
 От актрисите, които са преждевременно състарени са Maggie Gyllenhaal Kirsten Dunst, които изглеждат доста по-големи от възрастта си. Явно всичко е въпрос на ген, защото тези жени имат достъп до всякакви процедури. Дженифър Лопез естествено е супер.

Не знаех на колко точно са Маги Гиленхал и Кирстен Дънст, но погледнах техни снимки. Маги ми изглежда на поне 40, истинската й възраст е 41, но има снимки на които мога да й дам и повече, заради силните назолабиални бръчки. На Кирстен Дънст й дадох 35 години, а тя е на 36. Просто е напълняла доста, на някои снимки сякаш има двойна брадичка, но не мога да кажа, че е много по-възрастна.

Натали може и да мине за няколко години по-млада, но по-малко от 29-30 няма да й дам. За Джей Ло също, 44-45 макс, тя е на 49, но няма как да кажа, че е 10 години по-млада.

На мен и двете посочени от мен актриси ми изглеждат доста по-възрастни от годините си. Говоря не за снимки, на които не си личи толкова, колкото за роли във филми. Маги винаги е изглеждала доста по-голяма и дори на 30, когато много актриси са като момичета, тя си изглеждаше поне на 35. Кирстин също изглежда по-възрастна от много жени на нейната възраст. И аз мисля, че по-тъмните жени изглеждат по-добре с годините. София Вегара, Джей Ло, Пенелопе Круз изглеждат супер, докато англо-сакс жените в Америка бързо остаряват и имат много бръчки. Друг е въпросът, че скандинавките също младеят, за разлика от белите англосакс американки. За мен е мистерия.
 Но и аз от дерматолози знам, че добре остарява по-тъмната и защитена от мелатонин кожа. Светлата кожа е най-деликатна и предразположена към всякакви проблеми, включително ранно остаряване. Може би скандинавките младеят основно заради липсата на слънце при тях.

Елица, ако е патент на Лили Иванова, дано не се налага да й плащам нещо ...
Относно килограмите, и аз си мисля, че прекалено слабите жени изглеждат най-зле с годините. Пълните и те не са супер, но поне не им висят кожи. Най-добре си е здравословно тегло, с малко джънк ин дъ трънк, в стил Пенелопе, Джей Ло, София Вегара. Това са закръглени жени, с форми, но не са пълни. Прекалено слабите наистина изглеждат по-възрастни в лице. Всъщност, много слабите жени влизат по-рано в климактериум, също така имат и проблеми с костите. Салма Хайек и тя е от този типаж, закръглена, без да е пълна и изглежда супер за годините си.

Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 13:50 от IndigoRed

# 247
  • Мнения: 2 133
Хората с т.нар. бейби фейс винаги изглеждат по-млади. Големи очи, кръгли лица, плътни устни (точно така съм и аз). От известните хора сега ми изкочи Иван (от Иван и Андрей)

# 248
  • Мнения: 5 903
Сноуче, спука се да се хвалиш, мой човек! 😀

# 249
  • Мнения: 11 505
Има много хора, които лъжат за възрастта си. Спомням си едно време преди личните карти, една застрахователна агентка си беше поправила ЕГН-то от '53 на '58, събирахме им копие на паспорт и дотолкова беше свикнала с тази лъжа, че сама си вярваше. Laughing Има и разлика между откровена лъжа и иронизиране, аз съм на 29 от 1756 насам Mr. Green

# 250
  • Мнения: 12 473
И аз съм като Сноучето..))

# 251
  • Мнения: 2 068
На мен и двете посочени от мен актриси ми изглеждат доста по-възрастни от годините си. Говоря не за снимки, на които не си личи толкова, колкото за роли във филми. Маги винаги е изглеждала доста по-голяма и дори на 30, когато много актриси са като момичета, тя си изглеждаше поне на 35. Кирстин също изглежда по-възрастна от много жени на нейната възраст. И аз мисля, че по-тъмните жени изглеждат по-добре с годините. София Вегара, Джей Ло, Пенелопе Круз изглеждат супер, докато англо-сакс жените в Америка бързо остаряват и имат много бръчки. Друг е въпросът, че скандинавките също младеят, за разлика от белите англосакс американки. За мен е мистерия.
 Но и аз от дерматолози знам, че добре остарява по-тъмната и защитена от мелатонин кожа. Светлата кожа е най-деликатна и предразположена към всякакви проблеми, включително ранно остаряване. Може би скандинавките младеят основно заради липсата на слънце при тях.

Маги има някакво по-зряло излъчване, вероятно заради назолабиалните бръчки и падналите клепачи. Но пък по врата няма бръчки, ръцете й също не изглеждат много възрастни, може би заради това успях да отгатна възрастта й. Кирстен Дънст пък е наляла килограми, които я състаряват, но при нея е обратимо.

Скандинавките не знам до колко младеят, не съм виждала много скандинавки на живо, но и аз смятам, че липсата на силно слънце оказва влияние. В Америка има места на които си е доста топло и слънчево и ако човек не се пази резултатът е фото стареене. За жалост в България не е много популярна целогодишната употребата на кремове с фактор, а през лятото съм забелязала, че плажовете са пълни точно когато слънцето е най-силно. А и преди години солариумите бяха едва ли не задължителни и сега последиците от това си личат...

# 252
  • Мнения: 11 505
И аз съм като Сноучето..))

По-добре, отколкото да си като Иван Laughing

# 253
  • София
  • Мнения: 5 883
Wink
И аз съм като Сноучето..))
Прощавай, ако ти си дамата с шоколада, понеже го повтаряш през коментар, но аз мисля, че изглаждаш точно на годините си.Wink



Ох, де, Кикимора! Joy

# 254
  • Мнения: 12 473
А, Иван и той доста се разхубавил и възмъжал най-накрая..))

Общи условия

Активация на акаунт