Говорим си за "Свръхестественото", "боговете" и Човека #3

  • 28 526
  • 807
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 013
Tвърде наивно,при условие,4е вси4ко се развива посредством външно и вътрешно влияние
3вуците моделират не само мисловния поток,но и психичната енергия
Може да създаваш 3вуци вътре в себе си и с тях да престройваш
Никога не бих слушала записи на звуци, направени с помощта на които и да е служби, с цел директно влияние върху мозъка ми. И защо да е наивно? И защо толкова голямо значение отдавате на звуците? Вярно пак са вибрации, честоти и резонират, но все пак.

В навечерието сме на светли празници.

Аз имам още да чета и да си сглобя картинката в главата, за да се опитам да направя паралел и сравнение.

Весели и светли празници! Simple Smile

# 151
  • Мнения: 36 482
Това са просто честоти, може да се чуят съвсем случайно навсякъде, не са нещо специално. У нас има една гадна нощна лампа, която издава гаден тънък звук (близките ми отричат, че го чуват, но според мен го казват напук).

# 152
  • Мнения: 2 013
Предлагам да си стиснем ръцете за тезата Simple Smile 'звуците в случая са патерици',

Последна редакция: чт, 03 яну 2019, 11:01 от Magdalena1978

# 153
  • Мнения: 18 542
Предлагам да си стиснем ръцете за тезата Simple Smile 'звуците в случая са патерици', по-лесно е с тях, но е напълно възможно и без тях.

И друго сега се сетих - после ще трябва да изчета и за метода Силва, че някои работи се били припокривали до известна степен с него. Има ли нещо публикувано там за Силва?
По този метод беше регресията ми , и до сега общувам с мацката дето се мъчи три часа с мен,тя бе в началото още.Но таксата не бе като за начална.

# 154
  • Мнения: 7 006
Tвърде наивно,при условие,4е вси4ко се развива посредством външно и вътрешно влияние
3вуците моделират не само мисловния поток,но и психичната енергия
Може да създаваш 3вуци вътре в себе си и с тях да престройваш
Никога не бих слушала записи на звуци, направени с помощта на които и да е служби, с цел директно влияние върху мозъка ми. И защо да е наивно? И защо толкова голямо значение отдавате на звуците? Вярно пак са вибрации, честоти и резонират, но все пак.

В навечерието сме на светли празници.

Аз имам още да чета и да си сглобя картинката в главата, за да се опитам да направя паралел и сравнение.

Весели и светли празници! Simple Smile

Едното няма общо с другото.
Дали би,или не би,не променя факта,4е именно 3вуците/вибрациите програмират и препрограмират,понеже в същината си,всеки наш протоатом е 3вук/вибрираща струна навита около собствената си ос,това е/,всеки 4овек 3ву4и като "песен" с мелодия и думи-текст,ако можеш да доловиш та3и "песен",3наеш вси4ко 3а него

Вси4ко е първо 3вук и после материя или материята сгъстен 3вук,цифрите са комбинация от ноти,буквите-фонетиката,ми това е средството-молива на Бог,вси4ко е 3вук,вси4ко,дори онова дето го определят като "вакум,пра3нота" и това 3вук,но нямаме нито сетива,нито технологии с които да го 4уем.
Единствения на4ин е 4овек да се потопи в субспейса си,да потъне в пра3ното пространство в тялото си..
Ние сме и3градени предимно от пра3но пространство и парадокса е,4е колкото по-плътна е материята/бавни вибр/,толкова пове4е е пра3ното простр.в нея
Съотношението между ядро и "външна стена" на обикновения атом ,който по3наваме е горе-долу като да сложим портокал насред ЦУМ..


То всъщност кво е атома,ядро-протон(и) ( няма ся да го ра3глеждаме),около което гравитират електрони..гравитират-движение,движение и пак движение..Бе3 него,няма Миро3дание..Вирбация-пулс=движение







п.п.Инак си права да не слушаш 3вукови симулации,особено оне3и дето ги пробутват 3а медитации и "отваряне и настройки" на 4акрите(спуквам се от смях само като си представя картинката)

3а промяната на тона Ла,писахме ли?

Тук съм по4нала да събирам материал,но е много малко 3а сега..Всяка помощ е добре дошла


Тъканта на Времето.Букви ,числа,геометрия,музика и символи

http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=383.msg2673#msg2673

п.п. 3а тона Ла съм писала,оба4е:)




То4но така си представям 4е 3ву4и живота,нямам подходяща програма,но това пар4е,ако се 3абави въ3пр. на 3вука,ще бъде на4инът по който пове4ето от хората го 4уват..Тромаво,скърцащо..

Хм,с тубата го 3абавям до 0,25 ,но и това е бър3о..

Последна редакция: пн, 24 дек 2018, 12:10 от Какво?

# 155
  • Мнения: 2 013
Хвърли ме в тъча сега 'Какво?'

Последна редакция: чт, 03 яну 2019, 11:01 от Magdalena1978

# 156
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Никога не бих слушала записи на звуци, направени с помощта на които и да е служби, с цел директно влияние върху мозъка ми.


Понякога службите, вместо да извадят очи, изписват вежди.

В наши дни, и в научните среди, борбата е между редукционния материалъм, който отрича каквато и да е било трансцендентност, и не-материализма, според който трансцендентността е факт.

Магдалена, в АА има само материали, които ги няма на български. Всъщност целта е да се осигури някакъв достъп до информация за хората, които не владеят чужди езици.

И аз трябва да го погледна тоя метод Силва, защото една приятелка ми го бе споменала, че може да ми помогне, защото имам проблеми с кръвната захар (лекарите казаха, че било от много нерви Grinning).

# 157
  • Мнения: 2 013
И аз трябва да го погледна тоя метод Силва, защото една приятелка ми го бе споменала, че може да ми помогне, защото имам проблеми с кръвната захар (лекарите казаха, че било от много нерви Grinning).
Не те съветвам да използваш каквито и да е чужди методи и техники, защото си е вид препрограмиране.

Последна редакция: чт, 03 яну 2019, 11:01 от Magdalena1978

# 158
  • Мнения: 7 006
Добро утро:)

Гледахте ли "Последний богатырь"?



Уникален филм,компилация от руските прика3ки,невероятен,с много 4увство 3а хумор,препоръчвам го,а колко е3отерика и скрита история има,не е истина просто..


А на това и3пълнение съм се смяла със съл3и..Песента е на Стас Михайлов(руския вариант на Веско Маринов)


Enjoyed

п.п.чудо- юдо било жена:)

https://www.filmi2k.com/posledniy-bogatyry-poslednia-bogatir-2017/

Последна редакция: вт, 25 дек 2018, 09:53 от Какво?

# 159
  • Мнения: 36 482
Филмът изглежда забавен - ще си го изтегля Simple Smile Това е Костя от Кухня и Хотел Елеон, нали? Той всъщност може да пее (уж долното изпълнение е негово, но може да е било нагласено за сериала да изглежда така):
Скрит текст:

# 160
  • Мнения: 7 006
Неее,пуска песента от телефона си,и пее на плейбек,но тя ве4е си е"хит"..Все едно да бе пуснал "Ако жена не те признае" на наш Веско:)
 От съвременни дни,героят попада в паралелен прика3ен свят,понеже всъщност е принц роден в оня свят и скрит в нашия..Много смях има във филма и много окулти3ъм

Има го 3а гледане онлайн

# 161
  • Мнения: 2 013
Честита Коледа!

Много интересно клипче за теория за формата на вселената:
https://www.facebook.com/TheResonanceProject/videos/1067475723285522/?t=2

Под клипчето има интересни коментари, но нямам време да чета всичко.

Все още привършвам линка от Ели.

# 162
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Честита Коледа!

Много интересно клипче за теория за формата на вселената:
https://www.facebook.com/TheResonanceProject/videos/1067475723285522/?t=2

Под клипчето има интересни коментари, но нямам време да чета всичко.


Голяма красота!

Прилича на механизма на фонтана.

Весела Коледа на всички!



# 163
  • Мнения: 2 013
Момент, някой да ми разясни каква е разликата между:
- астрал, където 'пътувало' 'разширеното съзнание' (това мисля съответства на 'квантова холограма' при Мичел) И
- информационно поле (което някои наричат акашеви записи).

Последна редакция: ср, 26 дек 2018, 23:39 от Magdalena1978

# 164
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Момент, някой да ми разясни каква е разликата между:
- астрал, където 'пътувало' 'разширеното съзнание' (това мисля съответства на 'квантова холограма' при Мичел) И
- информационно поле (което някои наричат акашеви записи).

Това ми е въпрос с разширена трудност. Квантовата холограма всъщност е информационно поле, т.е. акаша.



Днес Какво? и аз поспорихме в една тема в АА за душата. Знам, че никой не е съгласен с онова, което съм написала, но ми хареса, че се получи някакъв сорт дискусия по темата.

Пускам линк:

http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=432.0

Grinning

Hug за Какво?. Не успях да я убедя, че душата й е безсмъртна и нематериална, но я обичам.

Общи условия

Активация на акаунт