С какво спят облечени децата ви ?

  • 4 497
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 045
Малката винаги спи със спален чувал. Сега обаче не мога да намеря толкова тънък пък с пижама не става. Сутрин става хладно и изстива. Дайте някой идейка , че аз нещо блокирах напоследък  Tired

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
Кога с чувал, кога с пижама, а точно сега сме на вълна ношница Laughing
Краката и мръзнат, а тя не дава да я завия...кво да я правя и аз незнам newsm78

# 2
  • Мнения: 303
по къс ръкав, надолу само с памперс и с чаршаф завита..но у нас е доста топло и тя е все изпотена...съобразявам се с това поти ли се

# 3
  • Мнения: 2 839
Сега с чаршаф, който защипвам под дюшечетата за да не се отвият.
Имаме и тънки чували от миналото лято, ама майка ми беше купувала плат, а шивачка ги ши. Миналото лято с тях спаха, вероятно и това ще са така.

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
По тениска и памперс, но тази нощ спа гол.......понякога и наобяд спи гол.....чисто

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 704
колко тънък чувал търсиш?
мисля,че във всеки детски магазин има от тънките -тип чаршаф.
а и наистина лесно може да се ушие.

а какво означава,че изстива-разболява ли се?

на вашата възраст помня,че спеше с тънък чувал,че много се въртеше.
сега е с тениска/потник и слипове и с обикновен чаршаф,но той вече сам се завива

# 6
  • в гората
  • Мнения: 1 486
В чувала вече не иска да седи, спи по пижама.

# 7
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Рони спи с тениска и памперс....нищо друго - завивки не търпи Mr. Green

# 8
  • Мнения: 8 505
Рони спи с тениска и памперс....нищо друго - завивки не търпи Mr. Green

И моята така.Или с боди-потник.

# 9
  • Мнения: 54
Малкият спи по боди с къс ръкав и чаршаф, но чаршафа в повечето време е изритан, та затова е с боди - уж да не му е гол кръста...

# 10
  • Мнения: 5 713
По лятна пижамка, по боди с къс ръкав или без. Следобед е гола, само по памперс. Често спи отвита, не й пре4и. Спарено ми е моми4ето, какво да се прави.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 787
Сега в жегите спи само по боди потник или с къс ръкав.В по-хладните дни слагам и долнището на пижамката.Иначе спим отвити винаги,вече не става да го сложа в никакъв чувал Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 7 837
С пижамки на Disney, шити в България  Grinning
Завивка не търпи, независимо че поддържам темп. вкъщи около 18 градуса.
 

# 13
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
потник и гащи сега, или само гащи, зимата анцунг, няма отопление през нощта, адски е студено!

# 14
  • Мнения: 46 562
С чувалчета. Зимните са шити от олекотени завивки и я слагам с боди с дълъг ръкав, летните са от тънко чаршафче и по боди с късо ръкавче, а в най-големите жеги- само по чувалче  Grinning

# 15
  • Мнения: 2 550
По пижама само.
Завивките не ги долюбва.

# 16
  • Мнения: 4 187
Рая спи по боди с къс ръкав или потник с гащи !

# 17
  • Мнения: 5 140
С тънка пижамка, в чувал изобщо не е спала.

# 18
  • Мнения: 1 800
По пижама-много тънка-памучна и завит с плика на олекотената завивка.

# 19
  • Мнения: 2 818
Миналата нощ по гащи и тънко чаршафче, като сутринта беше съвсем гола и развита. Днес си легна с потник и гащи и без чаршафче  Peace

# 20
  • Мнения: 220
Ние спяхме с блузка-тип боди, но от днес мама ще ме облече с чувалче, защото много риткам ли, риткам- а така и мама ще е по-спокойна

# 21
  • Мнения: 2 356
 С потниче и гащи. Понякога я завивам с олекотена завивка, понякога само с чаршаф. Тази нощ не можахме да спим от жега.

# 22
  • Мнения: 36 036
Рони спи с тениска и памперс....нищо друго - завивки не търпи Mr. Green

И моята така.Или с боди-потник.

и беба е така, кака вече се завива сама, когато й е студено

# 23
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Георги спи или с тънка лятна пижама, или с потник и гащи. Завивам го с един чаршав, въпреки, че няма смисъл защото тпй винаги се отвива.

# 24
  • Мнения: 8 917
Само по боди с къс ръкав и завита отгоре с чаршафче.

# 25
  • Мнения: 1 520
Спален чувал и памучна тънка пижамка горнище. В жегите  -  с тениска.

# 26
  • Мнения: 4 753
С пижама-за лятото тъничка с къс ръкав и крачоли, зимата бархетна.

# 27
  • Мнения: 5 877
Нощничка или пижамка. През лятото може и по тениска с гащи.

# 28
  • София
  • Мнения: 847
Стела спи с пижамка на Дисни - къс ръкав и къс крачол. Отгоре я завивам с горен чаршаф (т.е. двоен). Но винаги се отвива. Миналата година имахме точно летен чувал - изработен от плат тип тениска - мек памук, едно съвсем тъничко катче, чудесна работа вършеше. Тази година още не съм пробвала да я пъхна в това чудо и май няма и смисъл, едва ли ще изтърпи...

# 29
  • София
  • Мнения: 3 687
В момента е по тениска и памперс.
Баткото по слипчета.

# 30
  • Мнения: 1 393
По пижамки и по боди малкия,а каката по потник и гащи през лятото

# 31
  • Мнения: 1 793
с боди с къс ръкав и се завива с чаршаф

# 32
  • Мнения: 509
През лятото още от бебе никога не я завивам и спи само по памперс.

# 33
  • София
  • Мнения: 39 817
В момента Дияна спи с пижама с къси ръкави, къси панталонки, без чорапи, завита само с чершаф. Сутрин винаги я намирам отвита. Когато е много горещо спи само по гащички.

# 34
  • Мнения: 2 125
С пижамки на Disney, шити в България  Grinning....

Много са сладки тия пижамки Crazy И ние с такава, но снощи беше по потник и памперс....от известно време иска да му е тъмно (щото ляга в 9, още е светло) и се завива през глава с чаршафчето Simple Smile

# 35
  • Мнения: 4 621
По боди с къс ръкав и завита с чаршафче.

# 36
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Спалния чувал го махнахме още на първата годинка, защото се въртеше ужасно много и се усукваше чувалчето.
Фенове сме на пижамнките  на Дисни-леи , памучни и шарени... И зима и лете спим с такива, но различните варианти. Дори мисля , че има освен с къс ръкав и къси панталонки и с потниче... А Нощниците много се надигат около кръста, иначе когато е на гости в баба спинка с нощничка.

# 37
  • Мнения: 6 472
Голямата спи по потниче и гащи и абебето по боди с къс или без ръкав. Лошото е че дребната не може да заспи ако не се омотае като пъшкул в чаршафа и в крайна сметка все е потна. Как успява това дете да се усуче така в завивките си остава загадка за мен Grinning

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Зимата с пижами, но сега вече и двамата са с тениска/потник и слипчета (баткото) и памперс (малкия дзверо). Чаршафчетата са само за парлама - някъде из леглото, но не и върху тях  Laughing

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Зимата със зимна пижамка, лятото - с лятна!  Grinning

# 40
  • Мнения: 369
сега лятото спи с  пижама с къс ръкав без потник , а надолу само по пликчета  но задължително с  чорапки  защото спи отвита и и истиват крачетата.Сега това завивката я няма за нищо.  А зимата с пижама дълга но с потник отдолу и пак с чорапи и се завива с олекотена завивка .

# 41
  • Мнения: 2 910
Марти спи по потник и памперс и в повечето случаи е отвита.

# 42
  • Мнения: 1 645
Дани спи по потник и слипче, и го завивам с чаршаф,но почти веднага вече е отвит

# 43
  • Мнения: 14 654
по потник и гащи . никога не съм го слагала в чувал , защото така няма да може да се отвие ако му стане топло . през зимата - с пижама

# 44
  • Мнения: 4 390
По потник и гащички, тениска и гащички или по боди. Не се завива с нищо.

# 45
  • на североизток
  • Мнения: 285
Спим само по тънка пижамка  - с късо ръкавче и панталонки следобед, а през нощта му мятам и чаршафче/по - скоро към сутринта/, за да не изстине.

# 46
  • Мнения: 1 427
Малкият спи по боди с къс ръкав и чаршаф, но чаршафа в повечето време е изритан, та затова е с боди - уж да не му е гол кръста...
И Йоана спи така.

# 47
  • Мнения: 14 133
Дани спи по потник и слипче, и го завивам с чаршаф,но почти веднага вече е отвит
И ние така. И на отворена врата, защото се разхлажда чак към сутринта.

# 48
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Номер 1 - потник и късо клинче.
Номер 2 - по боди

Спят заедно, отвити на отворен прозорец.
Ако случайно едната се заблуди и влезе под завивката, другата веднага и помага да се освободи...

# 49
  • Мнения: 5 647
С пижамка.

# 50
  • Мнения: 1 311
Аз бих искала да спи по тениска с къс ръкав и гащи и завит с чаршаф.  Моят син обаче е повел кръстоносен поход срещу късите ръкави и късите панталони.

Та срам не срам спи с пижама с дълъг ръкав, завит с олекотена завивка Embarassed Единственото ми успокоение е, че малко след като заспи ляга върху завивката и спи отвит.

Приемам идеи как да го отуча от пижамата с дълъг ръкав. Единственият начин да излезе сутрин с къси панталони е да го заплаша, че иначе ще го заведа по гащи на градина. Всички приказки и обяснения, че е топло не минават.

# 51
  • Мнения: 1 117
С пижамка - къс ръкав и къси панталонки , на отворен прозорец , на сутринта обаче е все отвит Simple Smile

# 52
  • Мнения: 193
у нас е много горещо летните месеци и спи с тънка пижамка през нощта и само с тениска следобяд

# 53
  • Мнения: 4 915
Гола, боса, по памперс, не завита. Пробвала съм да я завивам - изритва всичко. На отворен прозорец.

Пролетта и есента спи по памперс и с долен потник/тениска, завита с нещо леко /което пак изритва/.

Зимата като малко бебе спеше по пижамка в спален чувал, миналата зима - с долна тениска, памперс и завита с олекотена завивка, боса. Нощем температурата в стаята е около 17-18-19 градуса в зимните месеци. На по-хладно спи по-добре.

# 54
  • Мнения: 1 045
Пробвах и аз да спим само по боди ама гърба и става леден  Shocked Малко да се изпоти и веднага изстива та затова мисля за някакъв много тънък чувал  ooooh!

# 55
  • Мнения: 72
ние до скоро спяхме с чувалче но му е топло.сега спи с боди с къс ръкав и долнище на пижамка и чорапки задължително,или боди и ританки,защото цяла нощ спи без завивка.

# 56
  • Мнения: 2 784
Спи по боди с къс ръкав, вечно отвита, не дава да я завивам. Все ме е страх да не настине, а тя все е гола и препотена. Rolling Eyes
Ако не можеш да намериш тънко чувалче винаги можеш да купиш памучно хасе и да го занесеш на някоя шивачка, не е голяма философия да ти го ушият.  bouquet

# 57
  • Мнения: 705
Днес мислех, че искам точно тази тема, супер Simple Smile

Нашият случай явно е както повечето - с тениска или само по памперс, ту завит - ту отвит Simple Smile

# 58
  • Мнения: 5 500
Понякога чисто гол с чаршаф, понякога с тънка пижамка и с чаршаф.

# 59
  • Мнения: 1 045
Понякога чисто гол с чаршаф, понякога с тънка пижамка и с чаршаф.
Знаех си аз  Wink вий всички във вашето семейство сте привърженици на голотата  Laughing

# 60
  • Мнения: 5 500
Понякога чисто гол с чаршаф, понякога с тънка пижамка и с чаршаф.
Знаех си аз  Wink вий всички във вашето семейство сте привърженици на голотата  Laughing
Мдааа  Mr. Green особено майка му, ако има лесно гола да ходи, колкото по гола, толкова по-добре hahaha

# 61
  • Мнения: 345
вкъщи е доста топличко,малката спи само с блуска и памперса нищо друга,а снощи бяхме само по памперс
за чершаф и дума не може да става-има протести,а завием ли се е само за 5 мин  Crazy

# 62
  • Мнения: 26
боди с къс или без ръкав,а чаршафчето "спи" до нея

# 63
  • Мнения: 396
С пижамки  Grinning Grinning!

# 64
  • Мнения: 2 609
С боди с къс или без ръкав, в тънко чувалче.

Общи условия

Активация на акаунт