С какво спят облечени децата ви ?

  • 4 499
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • на североизток
  • Мнения: 285
Спим само по тънка пижамка  - с късо ръкавче и панталонки следобед, а през нощта му мятам и чаршафче/по - скоро към сутринта/, за да не изстине.

# 46
  • Мнения: 1 427
Малкият спи по боди с къс ръкав и чаршаф, но чаршафа в повечето време е изритан, та затова е с боди - уж да не му е гол кръста...
И Йоана спи така.

# 47
  • Мнения: 14 133
Дани спи по потник и слипче, и го завивам с чаршаф,но почти веднага вече е отвит
И ние така. И на отворена врата, защото се разхлажда чак към сутринта.

# 48
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Номер 1 - потник и късо клинче.
Номер 2 - по боди

Спят заедно, отвити на отворен прозорец.
Ако случайно едната се заблуди и влезе под завивката, другата веднага и помага да се освободи...

# 49
  • Мнения: 5 647
С пижамка.

# 50
  • Мнения: 1 311
Аз бих искала да спи по тениска с къс ръкав и гащи и завит с чаршаф.  Моят син обаче е повел кръстоносен поход срещу късите ръкави и късите панталони.

Та срам не срам спи с пижама с дълъг ръкав, завит с олекотена завивка Embarassed Единственото ми успокоение е, че малко след като заспи ляга върху завивката и спи отвит.

Приемам идеи как да го отуча от пижамата с дълъг ръкав. Единственият начин да излезе сутрин с къси панталони е да го заплаша, че иначе ще го заведа по гащи на градина. Всички приказки и обяснения, че е топло не минават.

# 51
  • Мнения: 1 117
С пижамка - къс ръкав и къси панталонки , на отворен прозорец , на сутринта обаче е все отвит Simple Smile

# 52
  • Мнения: 193
у нас е много горещо летните месеци и спи с тънка пижамка през нощта и само с тениска следобяд

# 53
  • Мнения: 4 915
Гола, боса, по памперс, не завита. Пробвала съм да я завивам - изритва всичко. На отворен прозорец.

Пролетта и есента спи по памперс и с долен потник/тениска, завита с нещо леко /което пак изритва/.

Зимата като малко бебе спеше по пижамка в спален чувал, миналата зима - с долна тениска, памперс и завита с олекотена завивка, боса. Нощем температурата в стаята е около 17-18-19 градуса в зимните месеци. На по-хладно спи по-добре.

# 54
  • Мнения: 1 045
Пробвах и аз да спим само по боди ама гърба и става леден  Shocked Малко да се изпоти и веднага изстива та затова мисля за някакъв много тънък чувал  ooooh!

# 55
  • Мнения: 72
ние до скоро спяхме с чувалче но му е топло.сега спи с боди с къс ръкав и долнище на пижамка и чорапки задължително,или боди и ританки,защото цяла нощ спи без завивка.

# 56
  • Мнения: 2 784
Спи по боди с къс ръкав, вечно отвита, не дава да я завивам. Все ме е страх да не настине, а тя все е гола и препотена. Rolling Eyes
Ако не можеш да намериш тънко чувалче винаги можеш да купиш памучно хасе и да го занесеш на някоя шивачка, не е голяма философия да ти го ушият.  bouquet

# 57
  • Мнения: 705
Днес мислех, че искам точно тази тема, супер Simple Smile

Нашият случай явно е както повечето - с тениска или само по памперс, ту завит - ту отвит Simple Smile

# 58
  • Мнения: 5 500
Понякога чисто гол с чаршаф, понякога с тънка пижамка и с чаршаф.

# 59
  • Мнения: 1 045
Понякога чисто гол с чаршаф, понякога с тънка пижамка и с чаршаф.
Знаех си аз  Wink вий всички във вашето семейство сте привърженици на голотата  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт