Как изпишквате девойките в ресторанти и обществени сгради?

  • 2 783
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Държа я над тоалетната чиния....тя и вкъщи от време на време иска да ходи в нашата тоалетна, та е посвикнала и по двата начина Wink.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 421
В обществена тоалетна вдигам Дияна и я държа с гръб към мен. Ако тоалетната е читава би трябвало да има салфетки за тоалетната седалка. Аа рядко попадам на такива.

И аз така - хем вече е голяма - с гръб към мен и като вдигнем седалката с крачетата стъпва отсреща. Обаче като знам, че всяка вечер след детска я мажа защото се е зачервила, не мога да си позволя да я оставя да сяда на обществени тоалетни.
 Малкият също го държа, но той е лесен - 15 кг не са ми проблем, а и той е спокоен и не се върти.
  Ан-Мари къде ги тези тоалетни, аз още не съм попадала на такава?!

# 17
  • Мнения: 481
Ами купете си хартиени подложки за тоалетна чиния. Продават ги в санитарните магазини и там където продават памперси и дамски превръзки (за Пловдив мога да дам информация къде има)

# 18
  • Мнения: 8 769
Постилам тоалетна хартия върху седалката и така я слагам да седне. Обикновено ходим на места, където или има специална хартия за тоалетна чиния, или е сравнително чисто и може да се седне върху седалката, слагайки обикновена хартия. Ако сме в заведение с ужасен кенеф, я изпикавам в градинката/тревата.
Ако сме навън-в тревата, храстите...ами да, няма да я чакам да се напикае.... Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 3 421
Ами купете си хартиени подложки за тоалетна чиния. Продават ги в санитарните магазини и там където продават памперси и дамски превръзки (за Пловдив мога да дам информация къде има)

Е, хубаво ама чантата ми се не разпъва - то мокри кърпи, то сухи кърпички, то лепенки, разни дреболии, от време на време шапка или нещо друго. Остава  да тръгна на ресторант и да си нося и подложки за тоалетната.

По-скоро трябва обществените заведения да се замислят за хигиената на тоалетните си.

# 20
  • Мнения: 217
[
По-скоро трябва обществените заведения да се замислят за хигиената на тоалетните си.

Не мисля,че можеш да разчиташ на това..... Най-добре е навън в тревата, или да я издържаш над тоалетната чиния, аз поне така правя... Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Постилам тоалетна хартия върху седалката

Аз така правя за себе си.

Мони все още я държа над тоалетната - хубавотое, че тя пишка бързо и не се налага да я държа дълго. Ако няма тоалетна наблизо - до най-близкото дръвче.

# 22
  • Мнения: 8 769
Моята дъщеря като я държа се напъва много и си опикава и гащи, и панталони и всичко...та затова предпочитам другите варианти Mr. Green

# 23
  • Мнения: 544
..няма проблем - кляка, "прави вадичка" и полива растителността.

А това как го прави без да си намокри гащичките? Анджи явно в яслите го е видяла това и няколко пъти опита в къщи (на сифона или до чучура на балкона Sick), но все се намокряше дъното на събутите гащички.
Аз я държа на ръце по описания начин - с гръб към мен или гръбчето и е към едната ми рака а крачетата на другата (както се носи дете на ръце).

# 24
  • София
  • Мнения: 39 764
Рядко, но попадам в такива тоалетни (обществени), в които има такива подложки. Удобни са, просто заведенията трябва да се замислят за хигиената, предполагам, че цената не е толкова голяма.
Иначе и аз съм слагала тоалетна хартия.

# 25
  • burgas
  • Мнения: 83
Постилам тоалетна хартия върху седалката и така я слагам да седне. Обикновено ходим на места, където или има специална хартия за тоалетна чиния, или е сравнително чисто и може да се седне върху седалката, слагайки обикновена хартия. Ако сме в заведение с ужасен кенеф, я изпикавам в градинката/тревата.
Ако сме навън-в тревата, храстите...ами да, няма да я чакам да се напикае.... Mr. Green

Точно така правя и аз.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Определено не съм попадала в толкова чиста тоалетна, че да си слагам щерката да седне. Затова просто си намираме дръвче или храстче, което да полеем.  Laughing Ако все пак няма подходящо такова, я държа аз и така се изчишква. Още не сме се научили да кляка и сама да си държи дрешките, за да не ги намокри  Thinking, но май ни е време, че доколкото знам в градините са с т.нар. турски тоалетни и трябва да знае как да не се мокри  newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 847
..няма проблем - кляка, "прави вадичка" и полива растителността.

А това как го прави без да си намокри гащичките? Анджи явно в яслите го е видяла това и няколко пъти опита в къщи (на сифона или до чучура на балкона Sick), но все се намокряше дъното на събутите гащички.
Аз я държа на ръце по описания начин - с гръб към мен или гръбчето и е към едната ми рака а крачетата на другата (както се носи дете на ръце).

Леле, това с чучура на балкона ме накара да се смея с глас!

Ами как го прави - то нали аз я събувам, та гледам да й наглася дрешките така че да не ги напишка, в повечето случаи й ги придържам с ръка. Но както можете да си представите в повечето случаи си опикава обувките или крачолите. Напоследък имаме напредък, защото я научих да си разкрачва повече крачетата. А бе, не е лесно. Хартиени подложки съм виждала най-много в два ресторанта, но сега не мога да се сетя кои бяха. Оня ден ни се наложи да направим упражнението в новия мол - изглеждаше доста чисто, но нямаше хартиени подложки. За себе си съм намерила най-добрия начин - чудесно си упражнявам мускулите в полу-клек  Crazy

# 28
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
а имате ли такова нещо, сгъваемо, побира се в дамска чанта
http://www.family-bg.com/catalog/prX_468.htm?osCsid=3f9f887dab56 … 5bff7653f45c0a63c

сега виждам, че го има и тук

http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=15&products_id=113

с много хубаво описание

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 12:41 от Liorena

# 29
  • Мнения: 369
..няма проблем - кляка, "прави вадичка" и полива растителността.

А това как го прави без да си намокри гащичките? Анджи явно в яслите го е видяла това и няколко пъти опита в къщи (на сифона или до чучура на балкона Sick), но все се намокряше дъното на събутите гащички.
Аз я държа на ръце по описания начин - с гръб към мен или гръбчето и е към едната ми рака а крачетата на другата (както се носи дете на ръце).

Няма да се свалят гащичките до долу а само до коленете поне ние така правим . Нашата тоалетна в вкъщи не е с седалка и детеце е свикнало .

А за обществена тоалетна и аз я държа с гръб към мене и така .

Общи условия

Активация на акаунт