Октомврийски бебета 2018

  • 61 379
  • 758
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 991
И ние се пазихме много,но пак се заразихме.Най-тежко го изкара баткото,той беше цяла седмица с температура.Бебка беше два дни с температура и хрема.Един здрав не остана вкъщи.
Nelly, бебешките спрейчета са с доста по-слаба струйка,така че не се притеснявай да го използваш,плюс това лекар ви го е изписал.Бързо и леко да минава!

# 346
  • Sofia
  • Мнения: 263
Аз й впръсквах Стеримар когато имаше хрема и нямаше никакъв проблем, струята не е чак толкова силна.
Момичета, да ви питам вие всеки ден ли давате пробиотик или само при нужда?

# 347
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Аз давам всеки ден Биобаланс, който е и с витамин Д.

# 348
  • Мнения: 126
И аз всеки ден давам биогая, случва се да забравя, но гледам всеки ден да й го давам. Чудих се докога трябва да се дава, за вит.Д май до 1 годинка трябваше, не съм сигурна.

# 349
# 350
  • Мнения: 2 140
На 23.01. бяхме на консултация.Биха ни ваксинките. 61 см, 6300 гр.Хапва по 180 мл кърма.Нощем спи по 10 часа и си отпочивам повече в сравнение с каката.Следващата консултация е на 27.02.

# 351
  • Мнения: 813
 Ние пропуснахме консултацията, защото още не бяха вдигнали забраната Confused
 Витамин Д ще давам докато се затвори фунтанелата.
 Ето го младежа, хвърля усмивки постоянно Grinning

# 352
  • Мнения: 317
Много голям, сладурче. Витамин Д се дава само зимата.

# 353
  • Sofia
  • Мнения: 263
Момичета, препоръчайте ми ергономична раница, позатопли се времето и нещо не ми се мъкне постоянно количката.

# 354
  • Мнения: 128
На 23.01. бяхме на консултация.Биха ни ваксинките. 61 см, 6300 гр.Хапва по 180 мл кърма.Нощем спи по 10 часа и си отпочивам повече в сравнение с каката.Следващата консултация е на 27.02.
колко сте родени?

# 355
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Момичета, препоръчайте ми ергономична раница, позатопли се времето и нещо не ми се мъкне постоянно количката.

Иди в Слинготека и пробвайте с бебока да видите, коя ще ви е удобна и на двамата.
Иначе ние имаме Isara

# 356
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Момичета, препоръчайте ми ергономична раница, позатопли се времето и нещо не ми се мъкне постоянно количката.
аз си купих фалшива Мандука и ми е много удобна, преди това опитах и една buzzidil  е не ми допадна толкова , макар че тя залепване идеално на малката и може да се регулира отдолу за разкрача. Мандука не може и ще трябва да поизчакам още много. Понеже хич не разбирам от тези неща си купих един слинг от Алиекспрес и се оказа доста  удобен (за мен). В общи линии май за сега със слинга, докато порасне Мая още малко. Не го ползвам често  се не се видя от моди се, незнам коя марка е вървежна. 
 Мая расте, има си вече характер, знае дори кога да реве и е голямо шило, не спира. Макар че например нито се обръща, нито държи играчки..май готована ще с окаже..трябва винаги да сме над нея и да я забавляваме Wink

# 357
  • София
  • Мнения: 97
Аз бих препоръчала раница Marsupi. Поръчах го от немския амазон, защото го няма в България. Мисля, че в темата една мама го препоръча и аз доста четох за него само хубави отзиви. На мен ми харесва. Удобно е. Горе-долу лесно се слага и очевидно и на Яна й харесва, защото си спинка постоянно като я нося. Около един час си се разхождаме така. Струваше 100 лв. Цените тук ми се сториха много високи по магазините. Нещо подобно струваше 300 лв.

# 358
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Медитирам над столче за хранене. Искам да е с позиции за гръбчето, че шезлонгът рязко омалява. Един чувал пари зa Peg Perego не ми се дават Grinning Та съм се спряла на тези двете, ако някои има идеи, да удари едно рамо :
https://www.kiddies-kingdom.com/folding-and-multi-position-highc … chair-watney.html
https://www.mothercare.com/highchairs/mothercare-highchair---star/647280.html

# 359
  • Мнения: 5 112
Нашият е такъв https://www.hippoland.net/carra-stol-za-hranene-lotus-156-multikolor
Но в друг цвят, купуван на някаква промоция с близо 100 лв по-малко струваше. Почти 3 години експлоатация, мога да кажа че е здрав и удобен.
Сега мисля да купим детски висок стол от Икеа за баткото, а бебето живи и здрави в Carra-та ще го захранваме като дойде време.

Общи условия

Активация на акаунт