За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 73

  • 32 385
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 701
Запис и от мен в новата тема. Бебето ми е на 10м++ и се чудя вече мога ли да му давам кока кола, Фанта и други газирани. Мисля първо да му предложа кола зеро... Само че вкуса й не е много хубав, дано не се разочарова... Вие кога ги предложихте?

# 31
  • Мнения: X
А защо ще му ги даваш?

# 32
  • Мнения: 35 109
Запис и от мен в новата тема. Бебето ми е на 10м++ и се чудя вече мога ли да му давам кока кола, Фанта и други газирани. Мисля първо да му предложа кола зеро... Само че вкуса й не е много хубав, дано не се разочарова... Вие кога ги предложихте?
Това шега ли е?

# 33
  • Мнения: 248
Не бих предложила газирани напитки дори и аз не пия кола и подобни неща от 4 години насам. Ясно ми е че 1 ден ще започне да пие , но поне няма да е защото аз съм му дала.

# 34
  • София
  • Мнения: 39 748
Ако питаш мен - кола кат стане пълнолетен Simple Smile

Моят е на 10г. Кола не пие, т.е. аз не давам. Последният път като пътувахме с автобус и една баба каза "за да не повръща му давай да пие кола" и той ми разправя "виждаш ли".
Петокласниците от училището с/у нас не са на кола, а на енергийни напитки. Продавачката от павилиончето до блока обикновено им отказва.

# 35
  • Мнения: 35 109
Тия енергийни напитки трябва да са за хора над 18 години!!!

# 36
  • Мнения: 248
Относно енергиийните напитки преди няколко години в един магазин във Варна ми искаха лична карта за да ми продадът  . Тогава го взех сснасмешка, но сега като имам дете се замислям повече за  тези неща и се надявам  да има повече такива продавачки .

# 37
  • Мнения: 9 196
Запис и от мен в новата тема. Бебето ми е на 10м++ и се чудя вече мога ли да му давам кока кола, Фанта и други газирани. Мисля първо да му предложа кола зеро... Само че вкуса й не е много хубав, дано не се разочарова... Вие кога ги предложихте?

По-добре започни с водка, уиски и джин. Няма да се разочарова. Тъкмо си му е време на 10 месеца, едно време с вино са ги захранвали, все пак ...

# 38
  • София
  • Мнения: 39 748
Тия енергийни напитки трябва да са за хора над 18 години!!!
И според мен трябва. И не трябва да се продават на малолетни.

ММ по едно време купуваше доста, щот и работата ни беше денонощна. Щях да пукна (в буквалният смисъл) от една такава напитка.
Колата ме държи будна. Не знам каква би била реакцията в/у бебе.

# 39
  • София
  • Мнения: 18 687
Шегува се тя според мен,от предишни постове не съм останала с впечатление да ръси такива глупости.

Няма да спи и ще е превъзбудено.

# 40
  • Мнения: 3 997
Шегата на страна,но на 1 от племенниците ми му дадоха кола, когато беше ва 1,5г и е пристрастен. Сега е на 7г. И почти вода не пие а кола.

# 41
  • Мнения: X
Моя Приятелка без да искат ръснали кафе на бебето, разказваше ми, че й идвало да скочи през терасата, наложила се и консултация с лекар.

# 42
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 701
Шегувам се, разбира се. Не бих си и помислила нещо подобно.
Форумът много пуст и скучен ми се стори и реших да размътя малко постовете, току виж интересни празнични " похвали и съвети получа" Simple Smile

# 43
  • Мнения: 35 109
Трябваше да питаш нещо за кърмене или даване на вода. Живва веднага Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 39 748
Шегата на страна,но на 1 от племенниците ми му дадоха кола, когато беше ва 1,5г и е пристрастен. Сега е на 7г. И почти вода не пие а кола.
Имам една позната съседка. Детето (под 2г) се разхождаше с бутилка кола в ръка. Не даваше никой да му взима шишето. Най-вероятно се пристрастяват.

Шегувам се, разбира се. Не бих си и помислила нещо подобно.
Форумът много пуст и скучен ми се стори и реших да размътя малко постовете, току виж интересни празнични " похвали и съвети получа" Simple Smile
Тъкмо щях да пиша, че имаше преди време един пост във фейса. Нещо от рода на "Когато ми е много скучно влизам в мамата и пускам пост за колата и бебето ми". Не мога точно да го цитирам.

Общи условия

Активация на акаунт