Четки за грим - 8

  • 30 197
  • 528
  •   1
Отговори
# 15
  • SF
  • Мнения: 20 771
Четките на РТ вече са в Лили на съвсем нормални цени. Онзи ден си купих блендер и шадоу в комплект и така четката ми излезе 10 лева.
Сега ще си купя и тази за ФДТ.
От вас съм чела положителни мнения, а аз бях дала едно отрицателно за проскубана четка на РТ за ФДТ.


За руж ползвам ето тази четка на КИКО и тази на Екотулс, която е по-мека.

Последна редакция: вт, 01 яну 2019, 22:48 от Esmee

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Благодаря ти, че сподели, не знаех, че ги има в Лили ❤

# 17
  • Мнения: 7 529
Има ги в Лили, но не ми е направило впечатление да са по-изгодни като цена там отколкото в Ремедиум или онлайн.

# 18
  • Мнения: 1 167
Момичета, блендерите на екотулс заслужават ли си? Същите ли са като оранжевите на RT?

# 19
  • Мнения: 7 529
Аз харесвам тъмнозелената гъбка на Екотулс. Не е същата като тази на РТ, но е много хубава. Малката светлозелена обаче не е добра.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 237
Момичета, вчера в Инста видях четките на Фенти. Много са красиви. Дали са пуснати в нашата окаяна Сефора (на тази в Парадайс Фенти щанда е потресаващ) и дали имате впечатления от тях?

# 21
  • Мнения: 325
На мен гъбката на екотуулс ми се разпадна за отрицателно време. 😕

# 22
  • Мнения: X
Аз не мога да разбера докога в тази тема с такова настървление ще се хвалят РТ и Екотулс? Да сподели някой, че ги харесва добре, но тези препоръки на всеки, който попита за четка или гъбка ми идват премного.

На Екотулс четка не бях виждала много отдавна, но на сина ми приятелката си донесе нейните и ме напуши на смях направо. То това са някакви отвратителни губерчета, които може би стават за боядисване на малки детайли от пишман бояджия. Поръчах й веднага Морфи Джаклин Хилс, които пристигнаха за два дни. Много се зарадва, че продуктите й Шанел и Диор всъщност стояли хубаво.Joy

Да, ясно че всичко е въпрос на вкус, но някои неща са обективно лоши и не е хубаво да се препоръчват постоянно дори и на начинаещи. Даже особено на тях.

# 23
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз не ги харесвам изобщо и за мен са като бояджийски четки, грапави.

# 24
  • Мнения: 30 961
Момичета, вчера в Инста видях четките на Фенти. Много са красиви. Дали са пуснати в нашата окаяна Сефора (на тази в Парадайс Фенти щанда е потресаващ) и дали имате впечатления от тях?
Има ги да. На мен ми харесва тази за фон дьо тен, която имам, но не е най-доброто в колекцията ми.

# 25
  • Мнения: 7 529
Нормално, като питат специфично за продукт на Екотулс (гъбката в случая) или на РТ, да им отговорим с информация за тях.
Колкото хора, толкова вкусове. За мен лично Морфи са боклуци, но не ги оплювам на всяка страница в темата, че даже и да държа сметка на другите защо ги препоръчват.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 237

Има ги да. На мен ми харесва тази за фон дьо тен, която имам, но не е най-доброто в колекцията ми.

Благодаря, Денси! Ще намина да ги видя.

# 27
  • Мнения: 1 167
Съгласна съм с мнението, че Екотулс и РТ са боклуци. Имам 2 четки на РТ и за мен са отвратителни, дерат, остава на черти след тях. А екотулс не смятам и да пробвам, но чух добри отзиви за гъбите им.

# 28
  • SF
  • Мнения: 20 771
Аз не мога да разбера докога в тази тема с такова настървление ще се хвалят РТ и Екотулс? Да сподели някой, че ги харесва добре, но тези препоръки на всеки, който попита за четка или гъбка ми идват премного.

На Екотулс четка не бях виждала много отдавна, но на сина ми приятелката си донесе нейните и ме напуши на смях направо. То това са някакви отвратителни губерчета, които може би стават за боядисване на малки детайли от пишман бояджия. Поръчах й веднага Морфи Джаклин Хилс, които пристигнаха за два дни. Много се зарадва, че продуктите й Шанел и Диор всъщност стояли хубаво.Joy

Да, ясно че всичко е въпрос на вкус, но някои неща са обективно лоши и не е хубаво да се препоръчват постоянно дори и на начинаещи. Даже особено на тях.

Аз забелязах, че се препоръчват, тогава, когато интересуващите се сами определят параметрите - за не чак толкова скъпи четки или за подаръци за дъщери, обикновено има и някакъв таван на цената, която биха платили.
Напротив - екотулс май изобщо не са от харесваните тук, но при питане за нещо бюджетно, което се намира в нашите магазини, са препоръчвани. Аз имам двойката сенки за очи на Екотулс и си ги използвам почти наравно с любимите ми Зоива и с най-най-използваната от мен, моят личен бест селър... сега ще паднете, но това е блиндиращата четка на Радиант (Тадааам!).
Точно преди празниците си купих и двойката четки за очи на Риал Текникс от Лили. Нали се сещаш, че ако някой търси мнение, ще мога да се изказвам само за тези, които аз имам и ползвам - Елф, Сигма, Морфи, една на МАС.
Ако някой от нас попита за скъпа профи четка, със сигурност отдолу няма да четеш за Екотулс. Но въпросите са по-скоро Сигма или Зоива, Морфи или Екотулс...
А и ти не живееш в България (май). Четките ти пристигат за 48 часа.

# 29
  • Мнения: 30 961
Аз имам уникална пенсил четка на Радиант и една друга добра. Стари са обаче, сега не знам какво предлагат, защото не са ми интересни и не влизам в магазините им.

Четките на Екотуулс са само за начинаещи и хора с малък бюджет. Не съм фен и на РТ хич, но аз съм луда по четки и давам страшни пари за тях. Започнала съм обаче с Екоттуулс и още пазя някои. Имам и на РТ, но не ги ползвам, а и дръжките им на черното лепнат и това страшно ме дразни.

Аз съм голям фен на четките на Инглот, но и те са скъпи.

Общи условия

Активация на акаунт