Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп Madal Bal - тема 12

  • 50 183
  • 756
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 9 036
гладуването пречиства организма, и от други работи може да се избавите

# 646
  • Мнения: 109
Здравейте, момичета, днес ми е 6 -ти ден, вчера ми беше доста тегаво, имахме гости, но издържах, кг. са - 3, доволна съм. Пишете при вас как е, друго е като имаш сродна душа, после какво захранване ще правите?

# 647
  • Мнения: 43
Здравейте. Аз днес започвам 8-ми ден. Сутринта бях само -100гр. Общо 6кг. надолу. Добре съм, но много ми се спи.

# 648
  • Мнения: 510
Привет, момичета!
Пиша ви от висотата на 111те си кг, с които започнах. Днес е 14ти последен ден, кантарът показва 103. Не прибързвам да подскачам от радост, защото трудното предстои и борбата с килограмите тепърва започва, тоест това не е краят, а началото. Чувствам се добре, не беше лесно да се справя с лакомията, с физическия глад нямах особени проблеми за свое учудване.
Сега идва ужасяващата част за мен - захранването! Досега беше ясно - сутрин правя сиропа и забравям, но с тия прясно изцедени сокове ще се узоря доста, реално няма как да се случи в работата.
Моля да споделите своя опит, какво правим като няма откъде да си ги набавям през деня?

# 649
  • Мнения: 109
Браво Kate pate, 8 кг. си е доста добър резултат, при захранването продължават да се свалят още кг., повече см., като че ли, поне при мен беше така. Аз съм си взела на работата ръчна сокоизтисвачка и с нея изцеждам. Досега не съм правила 14 дни, днес се замислих дали да не пробвам и сега като прочетох поста ти, съвсем се навих, стискам палци, ще се справиш и със захранването, с какво ще почнеш, соковете ли, колко време ще ги пиеш?

# 650
  • Мнения: 510
Браво Kate pate, 8 кг. си е доста добър резултат, при захранването продължават да се свалят още кг., повече см., като че ли, поне при мен беше така. Аз съм си взела на работата ръчна сокоизтисвачка и с нея изцеждам. Досега не съм правила 14 дни, днес се замислих дали да не пробвам и сега като прочетох поста ти, съвсем се навих, стискам палци, ще се справиш и със захранването, с какво ще почнеш, соковете ли, колко време ще ги пиеш?

Мисля 10 дена със соковете да карам по началния пост от темата. Благодаря за идеята, ще мъкна цитрус-пресата в работата, а за вкъщи сутрин и вечер ще стискам други плодове, не цитрусови - за целта заех сокоизстисквачката от майка ми.
14 дни мисля, че изобщо не са непосилни физически, всичко е в главата. Апри положение, че вече си го правила, съм сигурна, че ще се справиш Blush

# 651
  • Мнения: 9 036
след 14 дни глад, самият организъм не иска да яде още, едно парче ябълка ще ви се стори като, че ли сте изяли 2 обяда...

# 652
  • Мнения: 109
Днес ми е 8- ми ден, напредвам бавно, но славно, аз при захранването изпитвам страшен глад, след пречистването според мен организма си иска храна, да корема се е свил, но органите работят на макс, и малкото количество храна се усвоява много бързо, така мисля аз!😊 Хайде, момичета, хубав ден и пишете да се стимулираме взаимно, Kate pate, как върви със соковете при теб?

# 653
  • Мнения: 9 036
как глад, стомахът се е свил и си го пазете в този размер!  няма глад, има усещане за някои вкусове, но други ги избягваш, защото не ти се ядат практически.
Гледай как огранизмът ще си търси само полезна храна.

# 654
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Аз влизам и да споделя нещо, което много ме впечатли! На мой близък приятел майка му е с много тежък рак на червата от годинди, като последните месеци са на практика са непроходими и тя не може изобщо да се храни. Беше гладувала 70+ дни, по принуда, обяснимо. И след толкова време... червата й се отпушиха! Споделям само впечатление, не съм лекар, моля не ме приемайте на сериозно!
Но наистина съм впечатлена. Скоро започвам, не за да свалям, а за да се пречистя.

# 655
  • Мнения: 43
Здравейте, днес ми е 11 ден. Мисля да опитам няколко дни с грейпфрути, но без да ги цедя.

# 656
  • Мнения: 9 036
захранването ми е подобно като захранване на бебе - не може от първия ден месо. Simple Smile)

# 657
  • Мнения: 109
Здравейте, ден 11, незнам дали ще издържа до 14 дни, но ще опитам, мисля че сега е момента, при вас какво е положението?

# 658
  • Мнения: 40
Здравейте, красиви! Днес ще ми е 10 ден, ако мога ще изкарам още малко, ако не - здраве да е Simple Smile Имах два - три по-тегави дни, но вече е минало Simple Smile Този път вторият и шестия ден ми бяха с по-силен световъртеж и "замайване", най-вероятно защото имаше какво да се "чисти".
Този път искам да се справя със здравословен проблем, който се оказа доста упорит и имам голямо желание или да продължа още дни, или след време пак да направя режима. Като кг съм свалила 6 от около 57 начално тегло, но задържам доста вода и около 3 кг при мен са водичка Simple Smile
 Надявам се да съм полезна. Настроението ми е много добро, сънят ми отново стана здрав и пълноценен.
 Хубава вечер!

# 659
  • Мнения: 16
Здравейте, момичета!От доста време ви чета, а от утре мисля да се включа към сиропуващите.Взела съм си сиропче и дано успея!Кате-Пате, почвам от твоите кг в началото и се надявам на същият успех...

Общи условия

Активация на акаунт