Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп Madal Bal - тема 12

  • 50 183
  • 756
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 109
Здравейте, момичета, да се отчета днес! Успешен 12-ти ден, резултат-6кг., доволна съм, вечер понякога усещам глад, но не е нещо фрапиращо, търпи се. Как върви при вас?

# 661
  • Мнения: 510
Здравейте, момичета!От доста време ви чета, а от утре мисля да се включа към сиропуващите.Взела съм си сиропче и дано успея!Кате-Пате, почвам от твоите кг в началото и се надявам на същият успех...

Адаш, желая ти успех! Аз не гледах дълго, а почти веднага взех решение да започна щом случайно открих Сигридов в нета. Ако много - много го мислиш, няма да стане - просто го направи. Само един съвет от мен - намери си разсейващи занимания за всеки ден, за да не мислиш за храната, че на мен това ви беше големия проблем - лакомията. Ще се справиш ❤️

Pipi777, по мои сметки трябва днес да ти е 13 ден? Как върви, как се чувстваш и какво захранване ще правиш?

Аз в крайна сметка избрах да се захранвам по Сигридов. Днес ми е 6ти ден захранване, за жалост съм свалила само половин кг, което леко ме обезкуражава след първоначално свалените 8кг, но няма да се предам. Вече мисля един ход напред и ми писна да съм дебела - ще ги победя тия сланини, пък каквото ще да ми коства. Никога не съм си представяла, че ще се докарам дотук, но ето на - случи се и на мен - докарах си инсулинова резистентност (сама, не обвинявам друг), сиофора го пих два месеца, но стомаха ми не издържаше и го захвърлих. И общо взето години наред се мъча отчаьно да сваля с нещастни диети, но кантара все ми се подиграваше, огледалото също.
И ми писна бе хора!
Отказвам да се предам след като разбрах, че имам воля да не ям 14 дни и още толкова захранване без да кръшкам и в това време да посрещам празниците вкъщи, блюдата на Нова година, рожден ден на детето с пици и картофки, рождения ден на майка ми и освен всичко друго да готвя всеки ден за мъжете вкъщи лез да кръшна дори веднъж!
Щом аз мога, всички могат!
Сега съм си направила стратегия за след захранването - разходки с мъжа след работа, кето, един чийт дей седмично високовъглехидратен, един ден разтоварващ само на сиропа пък ще видим.
П. П. Ще продължа да пиша, оказва се, че като срещаш съмишленици е по-лек пътят.
И си оправих съня с гладуването, не можех да спя от години.

# 662
  • Мнения: 16
Кате-Пате Благодаря, ти си истински стимул за мен!Това твоето баш по празниците са били истински мъки!Почнах и аз от днес, ще изчакам да напредна малко и ще пиша пак.Силно съм привлечена главно от бързите резултати, които се постигат със сиропчето.

# 663
  • Мнения: 109
Да, Kate pate, днес ми е 13-ти ден, добре съм, чувствам се отлично, кг. са 6,5, но съм доволна, решила съм утре да започна захранването с фрешове от портокал, грейпфрут, и така, ако не ми хрумне друго до довечера-да изкарам и 14-тия ден на сироп, ще видим какво ще сънувам😄😄😄. И на мен ми писна да съм дебела, проблема ми е после да ги задържа, иначе съм отслабвала и по 20кг. с други диети, но после постепенно пак ги връщам, този месец един кг., др.месец още един и ......става страшно!

# 664
  • Мнения: 109
Здравейте! Да се отчета, направих 14 дни на сиропа, така реших в крайна сметка.Резултат-6.5кг., надявах се да ги закръгля на 7, но уви. Днес ми е първи ден захранване-фрешове. Утре е пълнолуние и може да съм пак на фрешове, ще видим.        Kate pate, какво е това захранване на Сигридов, търсих в нета, но не открих, ще споделиш ли, аз ще правя захранването на Гарабитов. Пише как вървят нещата при вас. Хубав ден!😊

# 665
  • Мнения: 510
Здравейте! Да се отчета, направих 14 дни на сиропа, така реших в крайна сметка.Резултат-6.5кг., надявах се да ги закръгля на 7, но уви. Днес ми е първи ден захранване-фрешове. Утре е пълнолуние и може да съм пак на фрешове, ще видим.        Kate pate, какво е това захранване на Сигридов, търсих в нета, но не открих, ще споделиш ли, аз ще правя захранването на Гарабитов. Пише как вървят нещата при вас. Хубав ден!😊

Божкейй, Гарабитов, Сигридов - то едно и също! 😂 Гарабитов, да. Не знам откъде ми хрумна това. По Гарабитов захранването от началния пост, прощавайте 🤣🤣🤣 С глас се смея!
Поздравления, Пипи! Супер си! Относно захранването - стори ми се по-разнообразно менюто, затова го предпочетох пред соковете.
П. П. Да добавя само, че съм 9-ти ден захранване - 11кг надолу.
Катрин, как върви при теб?

Последна редакция: вт, 18 яну 2022, 17:16 от Kate pate

# 666
  • Мнения: 16
Кате-Пате Седмица стана при мене, резултата е -5кг., вечер ми е много трудно, но стискам зъби.
Добре върви засега, доволна съм!

# 667
  • Мнения: 2
Здравейте! От каде мога да си поръчам сироп?

# 668
  • Мнения: 9 036
по интернет може
https://madalbal.bg/

# 669
  • Мнения: 2
Благодаря! Поръчах вече!

# 670
  • Мнения: 16
Да се отчета и аз, -9кг за 14 дни, вече съм на захранване със сироп и по една салата включих на ден по моя си схема.

# 671
  • Мнения: 109
Здравейте, момичета! Днес ми е последен ден от захранването, не съм смъкнала повече кг., важното е че поне тези задържах. Ще продължавам да се храня внимателно, искам поне още 10 кг.надолу, но ще трябва да си избера хранителен режим за спазване, задължително веднъж в седмицата ще карам на сироп/дано/. Това е от мен, при вас какво е положението?

# 672
  • Мнения: 2
Здравейте на всички, чета ви от  началото на януари и най-накрая се реших. Днес си поръчах сиропчето и в понеделник започвам. Искам да попитам гладуването отрази ли се на месечния ви цикъл?

# 673
  • Мнения: 40
Здравейте. При мен гладуването първият път се отрази с един ден закъснение, а сега всичко беше точно на деня Simple Smile
Не мисля, че се отразява по различен от положителния начин, защото (поне при мен) моят месечен дискомфорт просто изчезна... А най-голямата радост за мен е, че не съм подута и раздразнителна, освен свалените кг. Е, да - не е лесно, иска се воля определено и инат, и изобретателност, за да навдиеш мозъка си, а може би и само желание за промяна да е нужна - не знам, но не се отказвайте!
Поздрави на всички и хубав ден!

# 674
  • Мнения: 2
Благoдаря ти Nikol_01, аз реших да не започвам от вторник, защото точно тогава очаквам мес.цикъл. Нервна и гладна май няма да издържа😄. В петък ще се включа със сиропчето. Дано се справя.

Общи условия

Активация на акаунт