ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 501

  • 36 574
  • 738
  •   1
Отговори
# 330
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
На никое турско издание вяра да нямаш, на Пощата най много. Излиза че заради  успеха на първия сезон и необичайната практика преди показването на първия да направят даже и втори и във връзка с всичко това, за трети и четвърти Чачослав да получава по-малко пари, ех бее, какво пушат тези хора преди да пишат, много са зле smile3537 Пък и Синем Кобал се съгласила моля ви се- съгласила се rotfImao На тия малоумници няма ли кой да им обяснти че в тоя сериал звездата е Ча и всичкоТО каст е равнис по него, а не че някой се съгласява или отказва на Нетфликс ooooh!
Омръзна ми всеки ден да чета такива глупости, не се ли изпиари достатъчно народ на Чачов гръб ooooh! Засега поне още не са ударили дъното с имената на ония които "отказваха" да работят за Нетфликс ooooh! Пу пу пу, дано не се сещат пак да пишат за тях, че поне разнообразие в жълтините да има ooooh!

# 331
  • Мнения: 27 499
Гинчо е в Москва . На туризъм или по работа се пита в задачата ? Рускините предполагат ,че е възможно да подписва договор за някой от посочените си в ново дизи .ЩО в Русия  да ходи  не го подпишат в Туркиш ? Ча като разполага със свободно време  дали не са двамата там?Thinking Как не е запрашил  още за любимия си Ел Ей  ?






# 332
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Как да запраши като го чака работа? В момента работи по дублажа на втория сезон, пък се предпорага че ще има трети и четвърти...
Да, Гинчо е в Москва по работа с един от подопечените си- Али Дуру Peace

Аз пък преди малко се посмях с това, изводите си ги правете сами, може и вие да се посмеете Mr. Green
Цитат
После критики в адрес Бурака Озчивита, прозвучавшей в социальных сетях после его обеда в 80 богатыми женщинами в Кувейте, в прессу начали просачиваться и другие новости о турецких знаменитостях, не гнушавшихся посещать подобные мероприятия. Как оказалось, у них была определенная "такса". Так, Серенай Сарыкая во время съемок в сериале "Прилив" брала 60 тысяч лир за посещение "специальных вечеров" (примерно 2 часа ее времени). Напомним, что в неделю актриса зарабатывала 40 тысяч лир.
Бураковото е публично и се говореше за това посещение в Кувейт от поне месец, а за болднатото като се има предвид че не се разчувало за нейна среща с 80 мъже... newsm53
Наскоро Мерием Узерли лъсна на вечеря с някакъв арабски шейх, не знам къде, май в Дубай, събирала пари за благотворителност Joy Joy Joy Това което и дал го внесла ...за нещо си, кауза  вероятно...  smile3503 Ама взе че се разчу... за каузата tooth
Но така е, всеки вади пари с каквото може Laughing
И да, на звезди се плаща за да ходят по партита, сватби, РД и всякакви купони, или вечери както е в случая с Бурак, но когато са тет-а-тет и пак получават пари, нещата отиват в друга категория Mr. Green

# 333
  • Мнения: 27 499
Озвучаването на втори сезон  си има екип . Ча наминава там да свърши нещо . Мисълта ми е че като си свърши задачите кво го бърка да запраши или  толкоз обича възлюбената  и стои при нея ?
Още не си е загубил акъла от любов  Слава Богу ! Кариерата му е  най - важна .    
 





Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 16:23 от femmi2

# 334
  • Мнения: 6 108
Сакън, даже не споменавайте снахата, че с тая сватба на Хазали да и шамана може да поиска да е булка и Ча съвсем ще ошишкавей от дертове

# 335
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Техническия екип си е едно, актьорския съвсем друго, но и едните и другите участват в озвучаването PeaceЧа трябва да е там за да озвучава Хаканчо Peace Не знам дали не записват звук/реплики по време на снимки, но винаги после има какво да се поправя- я минал самолет и заглушил звука, я свирнал вятър или при бойни сцени се чуло нещо което не трабва и се налага да се дублират отново Wink Навремето ЗП е сниман без звук и актьорите са дублирали после върху заснетото, на места доста отчетливо си личи  Peace
Затова с Надето като се присетим за снимките от АФК каздваме че навремето беше доста интересно около Ча- освен снимки от снимачния процес, имаше и такива на които се вижда Ча в студиото да озвучава Емко, макар че сериалът се снимаше със звук както казах по-горе, винаги има какво да се оправя. Днес примерно рускините припомниха сцената със списанието от първите серии където Ча го дублира гласът на Рюзгяр Аксой, а по-късно същата сцена я показаха като спомен във втория сезон и вече беше дублирана с Чачовия глас Peace Жалко че не са го накарали да дублира всичките 12 серии в които го дублира въпросния Рюзгяр .

Последна редакция: пн, 21 яну 2019, 19:18 от Беллора

# 336
  • Мнения: 27 499
Рорииии снаААта ми е любимка  в кавички Joy Така я дръста....  Ако моЙ да фаща гората  и се отървем от нея . Тая дума не я употребявам за Дуда . Мишо ни е зет официално ,сватбата наближава .  Ако Ча се зажени няма да е за нея .   Не знам как ще  го преживеем .  Звучи нелепо и смешно ,  какво да направя ,като ми е слабост . Frowning .  Дали ще ни мине е друг въпрос .


  Като дават острова  си викам така ще бъдат Мишо и Хазалинда . Разликата с Ча е от  Земята до небето . Космос и магаре  Joy    

 Сутрин го повтарят в 9 : 30  серията от вечерта  Peace
 Превода за сефте го чувам или съм забравила .     Фера му вика една седмица без алкохол ,той ще поръчал нещо за ядене . Емо да го оставят без чичи Джак  ужааас  ... Joy Drunk
 В ап . 10 като си говереха вече няма тайни и лъжи  .   Емо гузен , щото не  й  каза за Руя .
    

Последна редакция: пн, 21 яну 2019, 20:39 от femmi2

# 337
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
След малко какъв хубав момент предстои, дано заради оставащото малко време до края на серията не го нарежат ooooh!
Аз пък Дуда всякак си я нареждам, без скрупули и снаха я наричам, като не ми се мярка, спокойно мога да се шегувам с присъствието и около Ча hahaha

# 338
  • Мнения: 27 499


 Фера беше готова но Емо гузен и я отбягна  .  Погледетите им се сляха  Heart Eyes  


 каква брадица наболааа  и устниии  Crazy Crazy Crazy Flutter


 пасиооон - страааст  и нежност  Heart Eyes


захапка





на сутринта    Heart Eyes
 
   Баръш Йош го бива в романтиката , снима отблизо лицата и погледите .   Ча  няма притеснение  , поне тук не личи .

  Не го орязаха    в момента съм у нафталина ....
 Ама.... що не се гушкаха повече  Crossing Arms Crossing Arms  кво е това бързане  да излизат и да се връщат

  Айсун се зарадва на новината за хамилето .  Ще иска Фера да остави сина и щото ще ставал баща.
 Фера го напусна заради шамара .

 Ще подвие опашка като разбере, че детето  е от друг .

Последна редакция: пн, 21 яну 2019, 20:41 от femmi2

# 339
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Имаше разлика в думите на Фера- с този дублаж на другата сутрин звучи въпросително - "излеждам ли различно, защо се чуствам така?" Ох какви хубави снимки, аз съм ги слагала на първа страница, но често забравям какво има там Crazy Много хубави целЮфани Heart Eyes

Да, Баръш Йош наистина предпочита да работи с много близки планове, помня че и в Киралика феновете много ги беше яд на този му похват. В АФК са толкова близки че се реже част от челото, обикновено показват ГГ до 1-2 см над веждите Crazy Но пък и Ча и Хазал са млади и красиви Heart Eyes

# 340
  • Мнения: 27 499

новото чИфте  Дилянка и бившия на шезлонговата  Биркан  . Да видим колко ще  издържЪт.  От ден до пладне са им връзките в тия среди . Нашия  две години  е с шамана  с една , две раздели според медийте .

 

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 14:26 от femmi2

# 341
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Диляна разбира от мъже Crazy

Мисля че Марги преди време искаше да види цифрите на Селската красавица с Гизема

https://vk.com/diziturk?w=wall-1657033_2092748

# 342
  • Мнения: 27 499
 Фуркан Андуч и Буркан си ги бива .   Ако Диляна забие Ча  малииии ...
Харесвам я  дали я искам в дизи или реално с нашия хубавец  колебая се .
Се върна за снаата . Не става дума за скрупули.  Не ми идва Отвътре  да я пиша така .  

Последна редакция: пн, 21 яну 2019, 21:18 от femmi2

# 343
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Като чета как я плюят Дилян за играта и, сякаш по-добре да не я слагат с Ча, ама ако трябва да избирам коя ми се гледа снего, предпочитам Диляна вместо Синем Кобал. А в реала няма шанс, много е млада за Ча мисля че е на 22. Иначе е красавица, спор няма Wink
Сега се сетих че по думите на Ранини всяко име което се спрягало в медиите за новите сезони си е чиста спекулация и реклама, защото все още нямало сценарий.

С тези кадри една рускиня писала за лека нощ "а сега кО можете спете" Mr. Green


# 344
  • Мнения: 27 499
На 22  ? На мен ми изглежда по - голяма на снимки . Няма шанс ,нашия си пада по лелки ,каки и грозници . Остави разликата  . Всеки има разлика голяма или малка с половинките си .

Ще спим и ще сънувамИ мокри сънища от тия кадри YumYum   Последно сънувах Ча с кошмара с Дуда и се сбъдна .  Сънувам бие шута ама пусто не става ,когато искам . Joy Шамана дали моЙ да заспи  с тигъра до нея ?


Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 16:25 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт