ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 501

  • 36 614
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Илде Hug

Снимки, клипове, коментари - добре ни информират момичетата. И аз да изкажа благодарности newsm51

За Ча май всички сме на едно мнение, промяната е осезаема Joy Освен в сериала, той и на премиерата изглеждаше добре, та се питам как успя за по-малко от два месеца да се издуе така Shocked
Приятелката му вярно не е чак толкова лоша, пък и нейните несъвършенства поне могат да се прикрият, Wink докато на зетя мишата физиономия не подлежи на промяна Laughing Абе ние на всякакви гледки сме свикнали, пък и красотата кой както я вижда - влюбеният със сърцето, а останалите само с очите Mr. Green
Ах, тази Дуда. Подозирам, че подмятанията за съкровището бяха, защото самият Чачун се обръща така към нея hahaha

Феми, понеже онзи ден беше споменала за някакъв сериал с Дениз Уур, нашата Санем, но останах с впечатление, че не си срещнала нищо конкретно, а сега попаднах на нещо за него...Заглавието е Zalim Istanbul, ще е по Канал Д, снимките започват в понеделник.
Освен Дениз измежду тези разпознавам Мине Тугай и Озан Долунай.
Скрит текст:




Дениз не е същата вече. Последно май играеше в сериал с Гизем, който набързо приключи, та се питам къде е Гизема, нещо спря да се изявява начесто както преди Joy

# 721
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Белл, Hug Марги, Hug Феми, Hug Профи, Hug Наде, Hug благодаря много, че поддържате темата уютна и приятна!  Heart Eyes
Хубаво ми е да знам, че имам тук във виртуалното пространство един уютен дом, където мога да вляза и
да споделя...  Hug

Ах, тази Дуда... Mr. Green мен хич не ме дразни...все някоя трябва да има до Ча, поне не е дърта като спряганите досега... ooooh!

# 722
  • Мнения: 27 719
Илде Hug  Наминавай по - често да си бъбрим . Ти си от нашата порода  .Разпиляхме се  но  ние останахме тук .   Какво ще кажеш за Мухафиз ?
Ох ,не била дърта Joy пада си по зрели жени ,но  разликата с Дуда им е нормална .

Мерси ,Озан съм го гледала във ВО .

Последна редакция: сб, 09 фев 2019, 20:15 от femmi2

# 723
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 505
Илде как да ме дразни, като я видях на последните снимки от сватбата, та тя изглеждаше по-добре от Ча ooooh! Всичко и беше точно, поне се опитва жената, а нашия същински дирижабъл и продължава да се издува ooooh! С това му темпо, след месец нищо чудно и още по-грамаден да го видим Rolling Eyes

Проф, значи разконспирирахме четирима от маститите продуценти присъствали на сватбата, а аз подозирам че петия може би е Боздаг, номер 1 в списъка за миналата година, продуцента на Ертугрула. С Гинчо се знаят добре, даже се чуваше че Ча ще играе в продължението на Ертугрула, а покрай премиерата на Защитника, от интервюта и репортажи разбрахме че Ча е отказал много апетитно предложение избирайки фентъзито Peace Сега в продължението на Ертугрула ще е Бурак Йозчивит.

Последна редакция: сб, 09 фев 2019, 19:33 от Беллора

# 724
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Какво стана с втория сезон на Защитника, явно ще го пуснат през лятото newsm78
Мухафиз какво е, защитник/пазител ли, newsm78 на мен така и не ми стана ясно. Звучи ми ужасно Laughing

 Laughing Heart Eyes

# 725
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 505
Ми на английски ротектор е предпазител, да не говорим че за куп глупости се сещам като го чуя, ама на... Мухафъза ми звучи още по-зле и най-често дразни не дразни го изписвам с английското заглавие, защото на турското преводи всякакви 33uu

# 726
  • Мнения: 27 719
Издува се не му е за сефте . Тъкмо влезе във  форма и пак се разпуска . Ще ходи на бокс ,диети като се налага . Кво  го критикувам като мен ме мързи и се отпускам . Маргиии я кажи ти угаждаш  ли си ?  Без кафе сутрин не мога .

Мухафиз Пазител ,Защитник

Последна редакция: сб, 09 фев 2019, 20:17 от femmi2

# 727
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 505
Ще липсвам около час но вие си пишете, не вярвам да изпишете още 1-2 страници... Марги после ще трябва да мина през профила ти че да видя няколко нови гифки, забравих моите къде ги сложих и дали въобще успях да ги копирам всичките че имаше такива които после си редактирала и слагала....

# 728
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
И аз така, Бел, предпочитам Протектор Laughing турското заглавие е ужасно...

Май е нова


Феми
Скрит текст:
и аз така сутрин, не мога без кафе (и го предпочитам без захар). Угаждам си понякога повече отколкото трябва и не спортувам Mr. Green Обаче съм с бърз метаболизъм и няма от какво да се оплаквам smile3503

# 729
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Стигнала съм до 7-ми епизод ... Peace Харесват ми такива сериалчета, в които фантастиката само е загатната, пък и Ча е много готин с тази си визия... Mr. Green
И засега сякаш Хазар е главната героиня, Айчата има една никаква роля... знам ли... newsm78 Аз, не че се замислям кой знае колко...Laughing
Защитник ли е, Пазител ли?!...  newsm78 За мен по- логично е Защитник, но и аз предпочитам Протектор... Peace

# 730
  • Мнения: 27 719
Иде приятно е нормално времетраене    е по 3 часа. Затова някой път се отказвам почна па ги спра . Предпочитам ги с дублаж . Муча фърчИ ,лети се бие с меча летейки  . Дано новите сезони е с повече ефектиии . След успеха повече бюджет да отделят .Протектора е донесъл нови абонати на Нетфликс .
Марги пита кога ще  е втори сезон ?  Инфото е скоро Ча ходи да озвучава но някой казват лятото .

# 731
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 505


Не знам как Хазал издържа вече втора година , ей на каква е пустош и мизерия зад гърба и. Като Фера играеше беднячка, но там бедност много рядко се виждаше. Домът им беден но поне чист и подреден в нова сграда, а всичко останало което снимаха си беше нормално- апартаменти, къщи, университет... Тук всичко едно сиво, мрачно и безнадеждно ooooh!

Аз пък отказах колата че много злоупотребявах, пиех я и вместо вода...

ПП Хайде да изпишем темата че да не я мисля Wink

Последна редакция: сб, 09 фев 2019, 21:12 от Беллора

# 732
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Илде, и аз така ги усещам двете героини. Сякаш Зейнеп заема по-важно място в историята, а и логично ще е Хакан да се влюби в нея постепенно, хем е и Предана. Laughing Хубаво е сериалчето, за Ча пък да не говорим hahaha
Чакам си вторият сезон smile3539 А междувременно гледам Майка по тв-то, бях забравила какво е да се просълзиш заради измислени герои Crazy

Бел, трудно ще намериш каквото търсиш, но нищо не пречи да пробваш Joy
При фемирската годишнина и след това се бях развихрила,  събирам ги да са ми на едно място, че нямам навик да ги запазвам другаде, а има и хубави...
Щом ти харесват след малко ще се допълня с няколко, които не съм публикувала.
От Туитър са.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




















Последна редакция: сб, 09 фев 2019, 21:21 от Маргарита Н.

# 733
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

И аз гледам Майка и каквато съм Ревла... ooooh!

Нещо не ми върви с турските сериали напоследък...искам сериал, който да ме грабне и да не мога сън да спа до следващата серия... Mr. Green Не ми се получава...започнах Карадениза - превърнаха го в психотрилър - зарязах го, с Птичката - същото... ooooh! Сега ще пробвам със Сблъсък, ама все още изчаквам...рейтингът им куца гледам, та затова... Peace

# 734
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301


Ах, това Хазалче Heart Eyes Една неподправена радост сякаш се усеща
Heart Eyes


Поне не съм сама в хленченето. Илде Joy

На Сблъсък доколкото знам независимо от рейтинга ще бъдат излъчени определен брой епизоди, т.е. ще си е със завършен сезон. Дано е вярно. А като дойде време ще го гледам по някоя от нашите телевизии. Досега всички сериали с Киво са излъчвали Laughing Аз не обичам да гледам в оригинал, а и при тази продължителност на епизодите ми се губи удоволствието.

Последна редакция: сб, 09 фев 2019, 21:49 от Маргарита Н.

Общи условия

Активация на акаунт