Новата година носи трепет и копнеж, с радост чакаме ФЕВРУАРСКИЯ бебевалеж 2019

  • 41 830
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 90
Axtravaganza стискам ти палци на теб и Жасмина, всичко ще бъде наред!

# 46
  • София
  • Мнения: 287
Отивам на секцио след малко, преди час взеха решение.
Нашето ще е Жасмина. Стискайте й палци, да е добре и да излезем щастливи от болницата...  Дори майка ми не знае, че сигурно от притеснения ще получи инсулт.
Успех!

# 47
  • Мнения: 56
Стиснати палчета и от мен!  Всичко да мине успешно и да се гушкате скоро! Heart

# 48
  • Мнения: 2 109
axtravaganza, успех! Всичко ще бъде наред и скоро ще я гушкаш!

# 49
  • Мнения: 1 326
axtravaganza, стиснати палци и от мен и ще чакаме да се похвалиш. Сигурна съм, че всичко ще мине добре! Успех!

# 50
  • София
  • Мнения: 628
И тук да кажа, че стискам палци и чакам с нетърпение хубавата новина!
При мен също дискотеката започва от 11 до към 2-3. Чак бях започнала да се притеснявам 😂 Дано не е вярно това, че по движенията на бебето може да се определи какъв ще му е режима като се роди 😬

# 51
  • Мнения: 845
А, не! Ако се съди по това, ние ще трябва да преминем в зомби режим 😂

# 52
  • Мнения: 1 326
И тук да кажа, че стискам палци и чакам с нетърпение хубавата новина!
При мен също дискотеката започва от 11 до към 2-3. Чак бях започнала да се притеснявам 😂 Дано не е вярно това, че по движенията на бебето може да се определи какъв ще му е режима като се роди 😬

И мен това ме притеснява. Склонна съм обаче да вярвам, че може и да е така. Щом всяка вечер без пропуск се бунтува по едно и също време...

# 53
  • Мнения: 422
Първото ми детенце е пример, че не е така, споко. Simple Smile
Те сега се активизират, когато сме в покой, най-често през нощта. Когато сме в движение, се приспиват.

# 54
  • Мнения: 621
Моето бебе  от 10-12 вечерта е активно, после заспива и сутрин се буди като ни чуе гласовете. През деня има няколко активни момента също. Но мисля, че после те ще си сменят ритъма.

# 55
  • София
  • Мнения: 418
Вече би трябвало да си имаме бебе Жасмина Heart Eyes
axtravaganza, чакаме те с добри(!) новини!
 

# 56
  • Мнения: 661
О, аз пък се надявам да е така. Моето бебе се активизира към 8 сутринта и е активно с почивки до към 12 вечер. ❤️

# 57
  • София
  • Мнения: 215
Момичета а вие как сте със спането през деня ? Аз като сложа баткото и заспивам преди него ..хаха винаги съм обичала да си поспивам ама сега направо не издържам ако не си поспя два часа .. единствено през нощта много напоследък ме боли кръста и гърба което никога не ми се е случвало дали от тежеста

# 58
  • София
  • Мнения: 418
Момичета а вие как сте със спането през деня ? Аз като сложа баткото и заспивам преди него ..хаха винаги съм обичала да си поспивам ама сега направо не издържам ако не си поспя два часа .. единствено през нощта много напоследък ме боли кръста и гърба което никога не ми се е случвало дали от тежеста
Че аз спането през деня си го смятам за абсолютно задължително, не мога да изкарам иначе. Вчера смятах, че по  около 4 часа ми издържат батериите, ужасна работа Grinning вече започнах да не мога да спя от тежестта в корема, място не мога да си намеря нощем.
Иначе е най-активна към 8-9 ч. вечерта бебка, няма пропуск тогава. През деня е различно, нощем също понякога едвам спя от нея, друг път е спокойна.

# 59
  • Мнения: 370
Сутринта в 9:05 изплака Жасмина. 2 кг и дълга 46 см. Не е при мен, защото е в друго отделние, но казаха, че диша сама вече. Само в началото е трябвало кислородна маска.
Аз се възстановявам лека полека. Спя цял ден...  Много неща ми вляха и заради кръвното пак, но е започнало да пада.
Казаха ни, че всеки ден по веднъж можем са получаваме информация по обяд. И по- нататък ще ми я донесат. И дори да ни изпишат заедно след седмица.
Аз пак започнах да дремя Simple Smile))
Желая ви весела нова година и всички да се радваме скоро на бебетата си Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт