Има ли отслабнали след спиране на противозачатъчните?

  • 2 452
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 583
да-аз! вземах ги 7 години, през които поддържах 2-3, а понякога и 5 кг над теглото си. когато ги спрях само за два месеца свалих 6 килограма и станах грозно кльощава/ без диети и спорт/ след около половин година качих малко и си нормализирах теглото.освен това месец след спирането им започна ужасен косопад-на кичури , но с времето се нормализираха нещата-впрочем година по-късно бях бременна.
забравих да напиша, че пиех марвелон.

# 16
  • Мнения: 1 546
да-аз! вземах ги 7 години, през които поддържах 2-3, а понякога и 5 кг над теглото си. когато ги спрях само за два месеца свалих 6 килограма и станах грозно кльощава/ без диети и спорт/ след около половин година качих малко и си нормализирах теглото.освен това месец след спирането им започна ужасен косопад-на кичури , но с времето се нормализираха нещата-впрочем година по-късно бях бременна.
забравих да напиша, че пиех марвелон.
Мислиш ли 4е има врьзка между спирането на хап4етата и косопада?Защото и аз преди бях на Марвелон... Shocked

# 17
  • Мнения: 235
Тия боклуци повече няма да ги пия , от тях надебелях 10 кг , които нямат сваляне , ей така мога да си умра от глад ама килата си стоят , а преди сваях много бързо , натрупах гаден целулит и ми се появи киста на гърдата . Пих логест 1.5 год .Повече никога ако ще цял живот да съм все  бременна  Laughing Grinning Laughing

Общи условия

Активация на акаунт