Така ли правят и вашите мъже ?

  • 7 681
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 267
Мисля си, че наистина му е скучно с вас, но не скучно на - досадна си му, неприятна, няма за какво да си говорите  и т.н. Сама казваш, че все някой трябва да се оправя с детето. Явно предпочита паралелно с гоненето на малко да има и още някой, с който да си прави компания и да му е весело. Мисля, че това е по-важно. Тревожно щеше да е хем да не иска да излиза с вас, хем някой да му свирне и да излиза сам. Ако ти липсва това да излизаш с него, мисля, че перфектния вариант е да излезете двамата. Той ще е доволен, ти ще си доволна, сигурна съм, че и той точно за това си мечтае. Да му предпложиш да излезете двамата. Така и така у дома прекарва времето си с детето си и майката на детето му. Предостави му, а и на себе си, тази възможност, да излезе с хубавата си жена, както преди Simple Smile Излезте само двамата, прекарайте си добре и някак си между разговорите спомени, че все пак детето е още малко, но скоро ще започне да расте много бързо и ще има нужда да излизате като семейство, заради него, за да свиква и с двама ви навън - в разходки, в игри. И нека да е малко по малко. Например всеки уикенд си излизайте двамата, детето взимайте, когато сте с приятели, но през седмица излизайте само тримата. Може и да греша, но мисля, че точно това му се върти в главата и затова толкова ти се опъва, не защото му е скучно с вас, а просто защото предпочит а да е с теб - да се почувства мъж с жена си и да си почине от ролята на баща за 2 часа

Успех ти желая  bouquet

# 46
  • Мнения: 819
Мисля си, че наистина му е скучно с вас, но не скучно на - досадна си му, неприятна, няма за какво да си говорите  и т.н. Сама казваш, че все някой трябва да се оправя с детето. Явно предпочита паралелно с гоненето на малко да има и още някой, с който да си прави компания и да му е весело. Мисля, че това е по-важно. Тревожно щеше да е хем да не иска да излиза с вас, хем някой да му свирне и да излиза сам. Ако ти липсва това да излизаш с него, мисля, че перфектния вариант е да излезете двамата. Той ще е доволен, ти ще си доволна, сигурна съм, че и той точно за това си мечтае. Да му предпложиш да излезете двамата. Така и така у дома прекарва времето си с детето си и майката на детето му. Предостави му, а и на себе си, тази възможност, да излезе с хубавата си жена, както преди Simple Smile Излезте само двамата, прекарайте си добре и някак си между разговорите спомени, че все пак детето е още малко, но скоро ще започне да расте много бързо и ще има нужда да излизате като семейство, заради него, за да свиква и с двама ви навън - в разходки, в игри. И нека да е малко по малко. Например всеки уикенд си излизайте двамата, детето взимайте, когато сте с приятели, но през седмица излизайте само тримата. Може и да греша, но мисля, че точно това му се върти в главата и затова толкова ти се опъва, не защото му е скучно с вас, а просто защото предпочит а да е с теб - да се почувства мъж с жена си и да си почине от ролята на баща за 2 часа

Успех ти желая  bouquet


А какво му пречи просто да и каже,че това е причината? Не е нищо странно или ненормално,че да се притеснява да и каже?

# 47
  • Мнения: 267
Е, откъде да знам аз какво му пречи. Не казвам, че няма вина, но в крайна сметка няма как да посъветваме Него, а Нея. И ако проблемът му наистина е такъв, незаивисмо каква е причината да не споделя, мисля, че е по-добре да я посъветваме да действа, отколкото да стои и да чака и да стане нещо

# 48
  • Мнения: 2 161

проблемът ти го имат почти всичките ми приятелки в БГ.
за мен това е дълбока загадка.
тук бащите са направо луди от гордост, носят бебетата и са ухилени до ушите.
не е рядка гледка той да носи бебе, количка и торби, а тя да си избира червилце.
и като гледам все хубави мъже, поддържани, сигурно и те ходят на фитнес..

опитай се да му кажеш в прав текст какво искаш от него.
но това е уникален феномен просто!


Всички БГ татковци ги изкара диви балкански субекти.Аз лично се чувствам обидена заради всички мъже,живеещи тук.Не разбрах в коя страна пребиваваш в момента,но как така пък всички татковци там така си приличат?Да не са извадени от калъп?Уверявам те,че и тук бащите бутат колички,носят торби,пазаруват  и ходят на фитнес.Нали се сещаш,че България не е Аборигения?И паралелно с това,българският татко има и ужасно трудната задача,да осигури приличен стандарт на живот в тези несигурни времена,в които живеем.И не на последно място ще ти кажа,че от българският мъж по-хубав НЕМА!

# 49
  • Мнения: 72
моят съвет е разговор,само с това хората постигат някакви споразумения и удовлетворения.ние по принцип оби4аме много да си излизаме семеино преди двамката сега тримката и ни е супер.излизаме и с приятели но когато сме си тримката ни е наи добре.

# 50
# 51
  • Мнения: 6 167

проблемът ти го имат почти всичките ми приятелки в БГ.
за мен това е дълбока загадка.
тук бащите са направо луди от гордост, носят бебетата и са ухилени до ушите.
не е рядка гледка той да носи бебе, количка и торби, а тя да си избира червилце.
и като гледам все хубави мъже, поддържани, сигурно и те ходят на фитнес..

опитай се да му кажеш в прав текст какво искаш от него.
но това е уникален феномен просто!


Всички БГ татковци ги изкара диви балкански субекти.Аз лично се чувствам обидена заради всички мъже,живеещи тук.Не разбрах в коя страна пребиваваш в момента,но как така пък всички татковци там така си приличат?Да не са извадени от калъп?Уверявам те,че и тук бащите бутат колички,носят торби,пазаруват  и ходят на фитнес.Нали се сещаш,че България не е Аборигения?И паралелно с това,българският татко има и ужасно трудната задача,да осигури приличен стандарт на живот в тези несигурни времена,в които живеем.И не на последно място ще ти кажа,че от българският мъж по-хубав НЕМА!

не виждам къде съм написала всички.
не виждам да съм написала , че българия е аборигения.
не вади неща от контекста и не ми слагай думи в устата,  които не съм казвала.
това, което виждам тук ми харесва. да, виждам бащи, които сякаш са щастливи да бутат колички. искам всички да са такива. щом ми прави впечатление тук, значи не съм го виждала така в българия.
приятелките ми се  оплакват от това, че мъжете им не излизат с тях и  бебетата.
не искам да е така - искам те да са щастливи.
това е което казвам.
генералните заключения ...... не към моите постинги.

# 52
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Никога не е отказвал да излиза с мен и детето. Даже настояваше той да бута количката/сега е голяма и върви самичка/. Никога не се е притеснявал. Иначе излизаме и заедни и поотделно, не сме изпадали в подобна ситуация.
Сподели му как се чувстваш, попитай го дали има проблем, че не иска да излиза с вас...
Успех  Peace

# 53
  • Мнения: 2 336
И при нас беше така, но от известно време като че ли върви на по-добро Praynig. Ама има един приятел и още не мога да се справя с него. Просто като го видя или чуя и нещо ми се преобръща. Понякого си мисля  newsm78, че моят мъж предпочита да излиза с него от колкото с нас ( и май си е точно така).

# 54
  • Мнения: 2 161

проблемът ти го имат почти всичките ми приятелки в БГ.
за мен това е дълбока загадка.
тук бащите са направо луди от гордост, носят бебетата и са ухилени до ушите.
не е рядка гледка той да носи бебе, количка и торби, а тя да си избира червилце.
и като гледам все хубави мъже, поддържани, сигурно и те ходят на фитнес..

опитай се да му кажеш в прав текст какво искаш от него.
но това е уникален феномен просто!


Всички БГ татковци ги изкара диви балкански субекти.Аз лично се чувствам обидена заради всички мъже,живеещи тук.Не разбрах в коя страна пребиваваш в момента,но как така пък всички татковци там така си приличат?Да не са извадени от калъп?Уверявам те,че и тук бащите бутат колички,носят торби,пазаруват  и ходят на фитнес.Нали се сещаш,че България не е Аборигения?И паралелно с това,българският татко има и ужасно трудната задача,да осигури приличен стандарт на живот в тези несигурни времена,в които живеем.И не на последно място ще ти кажа,че от българският мъж по-хубав НЕМА!

не виждам къде съм написала всички.
не виждам да съм написала , че българия е аборигения.
не вади неща от контекста и не ми слагай думи в устата,  които не съм казвала.
това, което виждам тук ми харесва. да, виждам бащи, които сякаш са щастливи да бутат колички. искам всички да са такива. щом ми прави впечатление тук, значи не съм го виждала така в българия.
приятелките ми се  оплакват от това, че мъжете им не излизат с тях и  бебетата.
не искам да е така - искам те да са щастливи.
това е което казвам.
генералните заключения ...... не към моите постинги.


Генерлните заключения си ги направила ти-"ПОЧТИ всичките ми приятелки..." "тук бащите са направо луди от гордост..."

Чакай да уточним.Нали все пак имам  право да се подразня от това,което си написала и респективно да си го кажа?Или не?Не ми харесва да се поставят българските мъже под някакъв абсурден знаменател.Аз,например,нямам нито една приятелка,на която мъжът й да не  бута количка,да не мята торбите с продукти и да не ходи на фитнес ( ако не фитнес,то някакъв друг спорт).И убий ме,но не вярвам всички италиански татковци да ходят ухилени до ушите с бебета на ръце.Светът е голям и шарен-има от всичко във всяка точка на планетата.

# 55
  • Мнения: 196
Ние излизаме толкова рядко семейно че вече съм забравила кога беше последния път. Cry

# 56
  • Мнения: 1 073
Те мойте деца вече са по големички, но и преди като малки, а и сега гледаме в уикендите да сме винаги заедно навън. Правим си екскурзии по планините, а в студените дни ги водим на кино, театър и т.н. Много чеато когато съм на работа събота и неделя, той ги гледа сам и се справя, независимо, че намирам къщата обърната наопаки, но не това е толкоз важно Laughing. Когато бяха бебета излизахме заедно, защото единия прохождаше, а другия беше в количка и беше малък ад Joy, а тогава имахме и куче- овчарка, което също беше с нас на разхода. Не мога да се оплача от нашия татко, горд баща е и винаги когато е свободен сме заедно. Hug. Но това не означава, че нямаме лична свобода Peace, аз обичам да излизам с приятелки п/з седмицата- поне веднъж , и тогава ако я няма прабабата, ги гледа той. И обратно аз също му давам свободата да се вижда с приятели и въпроси не задавам, така както не искам и на мен да ми задават. Naughty

# 57
  • Мнения: 296
Ами не можем да излизаме винаги заедно, мъж ми ходи на работа , но като е свободен винаги през деня излизаме заедно на разходка, понякога го пращам сам да излезе малко на боулинг  че и той е човек Simple Smile
трябва да има компромиси и да не се абсолютизират нещата, просто хората да си се радват взаимно.  трябва да има мноого мнооого разговори дори и тежки, за да се изяснят тези ситуации.

# 58
  • Мнения: 1 353
При нас стоят така нещата, че аз не му давам много да излиза сам. Все пак не само аз съм искала дете и ми трябва помощ. Но когато му се обадят приятелите, което става максимум 3-4 пъти месечно9те ме знаят каквасъ Embarassed) нека излезе, все пак цяла седмица работи. А когато е почивка той сам настоява да излезем тримата smile3521 family

# 59
  • Мнения: 6 167
Шанел, мир,  Peace
имаш право да се дразниш, да. 
не са ми на мушката българските мъже, а и да имам нещо против тях едва ли на някой му пука. имам някаква идея за средностатистическото, което явно не е твоето средностатистическо.
няма лошо! дано да си права !

Общи условия

Активация на акаунт