Кога започна да ви прилошава и да ви се гади?!

  • 13 657
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 671
Направих си теста на първи ден от закъснението, след 3 дни вече можех да ям само краставица, кисело мляко, грейпфрут и ябълка  Wink . И така до 4 месец. Много помага солена бисквитка рано сутрин преди да станеш или 1-2 глътки бира  Peace .

# 16
  • Мнения: 2 035
Започна да ми става лошо някъде към 6 г. с. по цял ден бях много зле постоянно ми се гадеше, порвъщах, имах киселини, колити и за язва даже започнаха да се съмняват  Sick. Слава Богу към 16 г.с. отшумяха неразположенията, но въпреки това заради крайния резултат всичко си заслужава Heart Eyes
Пожелавам ти да не разбереш какво е да ти е лошо   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 551
Първия път много рано започна да ми се гади,няколко дни след закъснение на цикъла.И като се започна ....девет месеца.
Втория път по-късно и беше много по-леко,около 12 седмица вече бях добре.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 787
В началото не ми се е гадело.Когато започнах да пия Папаверин,от него ми прилошаваше от време на време,но това е друго.
На мен започна да ми се гади в последните месеци-след седмия,когато бебо започна да ме притиска много Peace

# 19
  • Мнения: 2 039
 SickОт самото начало,до края на 3-тия месец.После-край!Ама тия дни нещо пак ми се гади лекичко,от кво ли е newsm78?

# 20
  • Мнения: 35 968
съвсем възможно, втората бременност я повръщах преди да знам, че я има Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 299
Не съм имала никакви неразположения през бременноста. Освен нарстващият корем, по нищо друго не се 4увствах бременна. Flutter

# 22
  • Мнения: 318
При първата бременност започнаха симтомите още преди да ми закъснее, а при втората нямаше никакви и до видеозона си мислех, че ми има нещо, но не и че съм бременна. Опитите за бебчето бяха дълги, затова и бях несигурна в бременността.

# 23
  • Мнения: 2 019
kam vtoria mesec

# 24
  • Мнения: 13 809
и през трите ми бременности имах  и имам силно неразположение, като мога да кажа , че  всяка следваща бременност е по-лоша от предходната- докато през първата само ми прилошаваше и ми се гадеше без да съм повръщала - но през всичките 9 месеца , сега имам много силна токскоза, започна да ми се гади и повръща още 3 седмици след предполагаемата дата на забременяванет и се стигна се до болница някъде в 7 г.с. 
Така че е съвсем нормално да се чувстваш неразположена още от самото начало - какво да се прави, има и такива "късметлии" като нас.
Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 3 989
ами не ми се случи. Ставаше ми гадно само ак ми е празен стомаха или съм много гладна, обаче иначе не...

# 26
  • Мнения: 63
На мен ми стана на няколко пъти лошо още преди да ми закъснее менструацията и след това разбрах и нямах никакви проблеми до края на 2 рия месец после започна едно повръщане от 3 до около 6 месец като през 6 тия вече намаляваха и вече не повръщам или ако се случи е мн рядко но сутрин още ми е малко гадничко и то като хапна / а пък не мога да не ям още по лошо / но не е както беше от 2 рия до 6 месец.

 дано при теб не е така има много хора на които не им се гади и нямат странични действия

# 27
  • Мнения: 4 621
Никога не ми се е гадило, нито ми е прилошавало Hug

# 28
  • Мнения: 1 117
В началото на втория месец започна едно страшно главоболие, към трети месец до началото на шести повръщах  Sick, ходих до шестия месец като пияна от ниско кръвно ooooh!

# 29
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Здравей,

на мен започна да ми се гади преди да разбера, че съм бременна, значи съм била в 4 г.с., като сериозно повръщах до 3-ти л.м.

Много зле се чувствах Sick

Общи условия

Активация на акаунт