Към ползвалите EPILETTE на PHABEL

  • 2 152
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Ами може да е нещо по-различно от това което съм ползвала.
Ако космите са по-дебелички и упорити ще има да търкатееее Crazy Точно като щкурка е, кожата не се наранява , но поне за мен беше малко неприятно.Космите не се вадят от корена, ами просто се протъркват  newsm78

# 16
  • Мнения: 7 263
 #Crazy #Crazy #Crazy Не звучи много опитимистично! Thinking Thinking
Нека някой пробва и тукашното и да каже! newsm78 newsm78

# 17
  • Мнения: 267
Забравих я тази тема, а ми стана интересно. Честно казано не ме интересува много дали е трудоемко, защото без косми за 5-6 дена пак си е нещо. Макар, че попаднах на реклама на подобен продукт с друго име и там дори пишеше 2-3 седмици, което не знам как става, но както и да е.

bgbubu, ако се включиш пак, можеш ли да кажеш:
независимо колко време ти отнема - резултатът добър ли е накрая
болезнено ли е - в смисъл при самото търкане, след това кожата - казваш, че не се наранява, което е хубаво
след колко време поникват косъмчета
и последно - мислиш ли, че ще става за интимна депилация ? Ако не отдолу, то поне отгоре по бикини линията, че там ми е най-болезнено с тоя бръснач.

Мерси много предварително   bouquet

Някой намерил ли го е в аптеките ? Тук май го няма още

# 18
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Nagaina- процедурата не е болезнена, но лично аз не останах доволна от резултата. Поне при мен не издържаха за 3 седмици,беше за много по-малко. Но моите косми са упорити и само при мен може да е било така.Нямам инфо за други дето са го ползвали, че да сравня.
А за чаетта около бикините мисля,че няма да е много подходящо, защото там кожата е доста нежна и не знам как ще се понесе.
  bouquet

Последна редакция: пт, 23 юни 2006, 09:48 от bgbubu

# 19
  • Мнения: 267
Сърдечно благодаря за отговора   bouquet

Все пак се надявам да го пуснат, за да видя какво е туй чудо - все за ръце, крака трябва да свърши работа

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И мен ме заинтригувахте. Ще следя темата и дано скоро някой даде отзиви!

# 21
  • Мнения: 58
Много ми е интересно дали въобще действа. Да не е като тия депилатоарни кремове, които на мен лично нищо не ми помагат, а в този сезон човек не може да чака за кола маска.

# 22
  • Мнения: 8 917
Нямам път към аптеките в центъра - така, че най-вероятно моят опит ще остане за другата седмица newsm78

# 23
аз лично съм използвала EPILETTE и съм много доволна. Наистина действа на принципа на шкурка, но усещането в никакъв случай не е неприятно. Има и сериозното предимство, че не дразни кожата както бръсненето. Аз ако използвам самобръсначка през ден-два(както се налага през лятото) ставам цялата в рани. Не съм много убедена, че става за бикини-зоната-може би зависи колко ви е чувствителна кожата. Използвам го за крака и ръце и наистина прави страхотен пилинг-кожата става гладка като БЕБЕШКО ДУПЕ Laughing Laughing Laughing.
Купих си го от аптеката на Плиска, виждала съм го и на Св. Неделя.
Аааа , а за цената-не е толкова висока, защото лепенките се сменят, а в опаковката са 6. Аз още карам с първата Wink
Ако имате въпроси на който мога да отговоря-пишете-ще следя форума Simple Smile

# 24
  • Мнения: 267
аз лично съм използвала EPILETTE и съм много доволна. Наистина действа на принципа на шкурка, но усещането в никакъв случай не е неприятно. Има и сериозното предимство, че не дразни кожата както бръсненето. Аз ако използвам самобръсначка през ден-два(както се налага през лятото) ставам цялата в рани. Не съм много убедена, че става за бикини-зоната-може би зависи колко ви е чувствителна кожата. Използвам го за крака и ръце и наистина прави страхотен пилинг-кожата става гладка като БЕБЕШКО ДУПЕ Laughing Laughing Laughing.
Купих си го от аптеката на Плиска, виждала съм го и на Св. Неделя.
Аааа , а за цената-не е толкова висока, защото лепенките се сменят, а в опаковката са 6. Аз още карам с първата Wink
Ако имате въпроси на който мога да отговоря-пишете-ще следя форума Simple Smile

Направо ме обнадежди Simple Smile Каква му е цената все пак.
И след колко време никнат косъмчетата и какви са - твърди като при бръсненето или поникват мекички ? Само това ми трябва да знам Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 88
ами цената му е около 25 лева. не знам до колко аз съм критерий защото съм почитател на бързите действия-разбирай самобръсначки и можеш да се досетиш за какви косми става въпрос. Ефекта му със сигурност е по-траен от бръснене и ми прави впечатление, че космите стават по-нежнички. Всъщност аз съм чувала че пак на такав принцип едно време са си ги махали с пемза и явно е имало ефект. Аз мисля, че от опит глава не боли:)

# 26
  • Мнения: 267
Определено Simple Smile Особено както и аз съм почитател на същите методи. Ще го пробвам непременно, много благодаря за информацията. Аз дори и не се надявах, че ще го има в аптеките

# 27
  • Мнения: 8 917
. Всъщност аз съм чувала че пак на такав принцип едно време са си ги махали с пемза и явно е имало ефект. Аз мисля, че от опит глава не боли:)
newsm10

# 28
  • Мнения: 6 618
Голяма глупост-претърках си кожата и нищо #2gunfire

# 29
  • Мнения: 8 917
Голяма глупост-претърках си кожата и нищо #2gunfire
smile3506

Общи условия

Активация на акаунт