Avon IX

  • 13 546
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 968
Пур Бланка ми е най-любимия аромат

# 16
  • София
  • Мнения: 2 901
Аз пък сладникави не харесвам или поне такива, които бих нарекла с думата "сладникави" , та мен така бихте ме отказали... Най-добре е да попиташ някой представител дали няма мостри. Аз така си купих последната тоялетна вода - иначе на думи, не се доверявам. Мирисах и страниците на списанието, но най-добре е на живо. Иначе от страницата си харесах 1, а на живо - друго, а първото ми беше  Sick Так де, не е като чанта и № чехли - да ти кажат материя...

# 17
  • София
  • Мнения: 2 901
И в предишната тема някой ме питаше за чехлите с мъниста, да не убиват - и аз за това си мисля, ама от друга страна с подобни мъниста доста чехли се разхождат наоколо по улиците, та може и да не е такава проблемация...

# 18
  • София
  • Мнения: 10 310
Някой знае ли какво представлява аромата на Пур Бланка. Комплекта от нетната оферта за 12.90 не звучи зле, както и крема за тяло за 3.90, бива ли ги?
Eдна колежка, казва че е много чиста миризма, мирише и на сапунче... на мен ми е много слабичък  Sick

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
а на мен Пур бланка ми е толкова лек, че чак не мога да го подуша. Иначе мирише на чистичко. Омекотяващите кремове от парфюмната серия ми допадат, ползвала съм Персийв и ми хареса

# 20
  • Варна
  • Мнения: 289
Здравейте момичета Laughing Имам няколко въпроса относно нетната оферта:
1.Кремообразното червило на 1 стр? Струва ли си? Има ли цвят или е по-скоро гланц?
2.Лосиона за тяло с отмиване? Ползвали ли сте го и какво ви е мнението?
3. И най-ве4е, свекърва ми скоро има рожден ден и искам да и подаря колието Enchante с перлата. Та, пише че верижката е позлатена, къпете ли се с него? Хубаво ли е наистина? А за комплекта Heartstring какво мислите?
Благодаря ви, чакам отговорите ви!  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 5 828
3. И най-ве4е, свекърва ми скоро има рожден ден и искам да и подаря колието Enchante с перлата. Та, пише че верижката е позлатена, къпете ли се с него? Хубаво ли е наистина? А за комплекта Heartstring какво мислите?

Heartstring съм го виждала, не ми хареса, че много жълтее, ама не като злато, а като евтина дрънкулка от битпазара.
Другото е много нежно на вид, обаче ти препоръчвам да не се къпеш с него, все пак не е злато.

# 22
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Здравейте момичета Laughing Имам няколко въпроса относно нетната оферта:
1.Кремообразното червило на 1 стр? Струва ли си? Има ли цвят или е по-скоро гланц?
2.Лосиона за тяло с отмиване? Ползвали ли сте го и какво ви е мнението?
3. И най-ве4е, свекърва ми скоро има рожден ден и искам да и подаря колието Enchante с перлата. Та, пише че верижката е позлатена, къпете ли се с него? Хубаво ли е наистина? А за комплекта Heartstring какво мислите?
Благодаря ви, чакам отговорите ви!  bouquet

Аз си бях поръчала комплект жълти бижута "Нежни прегръдки и целувки" /или както там беше/. Бяха много красиви, стояха ослепително,  Confused но само първите дни, почна да позеленява, дами цапа врата и ръцете, пълна скръб. Аз дори не съм се къпъла с него. Носех не всеки ден с поводи само .
Виж по мои наблюдения, белите им бижута не почерняват така като жълтите...
Това е моето скромно мнение - ти решаваш!!! Sunglasses

# 23
 LaughingМомичета, бижутата на AVON, AMWEY, ORIFLAME и др. се изработват от родий. Това е сравнително евтин извлек, получаван при преработка на платината. Използва се обаче най-вече поради факта, че е хипоалергичен, т.е. не предизвиква алергични реакции. Покритията отгора са т.нар. "Дубле" - позлатено или посребрено. Проблемът в този случай е, че ако се носят постоянно, покритието се изтрива или пък от съприкосновението с кожата и потта някак, как да кажа - се разяжда. Та от моя опит - имам доста от техните бижута - ви съветвам - не ги носете нон-стоп, а само когато искате да сте ефектни!   bouquetили не искате да сте дефектни.... Joy

# 24
  • Мнения: 1 558
Някой знае ли какво представлява аромата на Пур Бланка. Комплекта от нетната оферта за 12.90 не звучи зле, както и крема за тяло за 3.90, бива ли ги?
Eдна колежка, казва че е много чиста миризма, мирише и на сапунче... на мен ми е много слабичък  Sick

На мен ми харесва. Нетната оферта за поръчките направени през юни ли е?

# 25
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
LaughingМомичета, бижутата на AVON, AMWEY, ORIFLAME и др. се изработват от родий. Това е сравнително евтин извлек, получаван при преработка на платината. Използва се обаче най-вече поради факта, че е хипоалергичен, т.е. не предизвиква алергични реакции. Покритията отгора са т.нар. "Дубле" - позлатено или посребрено. Проблемът в този случай е, че ако се носят постоянно, покритието се изтрива или пък от съприкосновението с кожата и потта някак, как да кажа - се разяжда. Та от моя опит - имам доста от техните бижута - ви съветвам - не ги носете нон-стоп, а само когато искате да сте ефектни!   bouquetили не искате да сте дефектни.... Joy


newsm10newsm10newsm10

# 26
  • Мнения: 3 835
LaughingМомичета, бижутата на AVON, AMWEY, ORIFLAME и др. се изработват от родий. Това е сравнително евтин извлек, получаван при преработка на платината. Използва се обаче най-вече поради факта, че е хипоалергичен, т.е. не предизвиква алергични реакции. Покритията отгора са т.нар. "Дубле" - позлатено или посребрено. Проблемът в този случай е, че ако се носят постоянно, покритието се изтрива или пък от съприкосновението с кожата и потта някак, как да кажа - се разяжда.

Много интересно сравнение - Ейвън и Амуей!!! Значи на Амуей са покрити с дубле!!!  Mr. Green Joy
Родият е хим. елемент - благороден метал, каквито за златото и среброто. При това доста рядък. Това, което е вярно, е че се използва в бижутерията.


А зелената маска за очи е една от най-използваните вещи в къщи! Много добре се отразява на синини и цицини!  Grinning  bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз пък сладникави не харесвам или поне такива, които бих нарекла с думата "сладникави" , та мен така бихте ме отказали...

И аз не харесвам такива, затова писах, че не е сладникав! Peace

# 28
  • Мнения: 694
Аз от нетната си поръчах Литъл блак дрес-комплекта-видя ми се доста изгодно-какво ще кажете.

# 29
  • Мнения: 2 433
Момичета, да попитам нещо...
Може ли поръчката да се плати през Е-пей с вносна бележка?????

Общи условия

Активация на акаунт