Avon IX

  • 13 640
  • 297
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 317
лосиона за след слънце за запазване на тена с блестящия ефект, че много им се каня ама реших да попитам преди това newsm78

Страхотен е, блести много нежно, но все пак се забелязва.
И моето мнение за лосиона е същото.Харесва ми. Peace

# 196
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
И аз го харесвам, само му чакам цена промоционална... Но междувременно подобния на Дов е чудесен заместител.

# 197
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета, здравейте. Искам да попитам някой от Сф дали ще пуска поръчка по каталог 9?

писах ти на ЛС

# 198
  • София
  • Мнения: 5 832
И аз го харесвам, само му чакам цена промоционална... Но междувременно подобния на Дов е чудесен заместител.

ами че той си е на промоция в последните 2 или 3 каталога - на 6,90 в К9 на стр.75
а в новия каталог ги няма вече плажните продукти, който поръчал - поръчал Simple Smile

# 199
  • Мнения: 781
Благодаря ви много, поръчах си ги и двата сега чакам само

# 200
  • София
  • Мнения: 5 832
продължавам

със серията Clearskin - зеления будилник за 2,90 /ей докога ли ще го пробутват тоя будилник newsm78
до изчерпване - старата серия за крака на 3,90 всеки продукт, маската за коса с макадамия и соево мляко /много я харесвам тази маска  Grinning/
нов възстановяващ серум за тяло от лилавата серия SSS
душ-геловете Senses - 1 за 2,90, 2 за 4,50
новите ексфолианти Senses са пак на 3,90, между другото аз си поръчах оранжевия и ми хареса
ново и много интересно: ексфолииращи тампони за пети с гликолова киселина, 30 тампона за 7,90
серията Naturals - 1 продукт за 4,90, 2 за 6,60
със сериите от Planet Spa - мека снежнобяла кърпа "само" за 7,90   #Crazy
нова серия от Planet Spa - Исландски минерални води, включват - гел-душ, гел за лице, тампони за очи с охлаждащ ефект и охлаждащ спрей за тяло, миришат интересно
тоалетната вода Summer White е на 8,90
и на края - глицериновия крем за ръце + 25 мл. за 2,90

# 201
Моля, споделете впечатления за  лосионите за тяло AVON CARE, тези от 400 мл.?

# 202
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
ами че той си е на промоция в последните 2 или 3 каталога - на 6,90 в К9 на стр.75
а в новия каталог ги няма вече плажните продукти, който поръчал - поръчал Simple Smile
Ааа, не тоз! Аз помислих за тониращия за лице с СПФ 20. Него любя.

# 203
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
ами че той си е на промоция в последните 2 или 3 каталога - на 6,90 в К9 на стр.75
а в новия каталог ги няма вече плажните продукти, който поръчал - поръчал Simple Smile
Ааа, не тоз! Аз помислих за тониращия за лице с СПФ 20. Него любя.
Като гледам добре ти е тонирал лицето Wink сори за спама, не се сдържах

# 204
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Mr. Green Старая се, старая се! А за тяло - тониращ в отенък 'негър' Wink

# 205
  • София
  • Мнения: 1 646
Не е ли вече време за нов каталог?Simple Smile

# 206
  • Мнения: 2 596
нов интересен /за мен/ продукт - лек бронзиращ крем с блестящ ефект, смес от основа за грим и фдт, във флакона е двуцветен
4 цвята червило-маркер, във формата на молив, пастелни предполагам
нови бижута и чанти
козметичен несесер с 12 приспособления - много четки за гримиране, пинсета, за нокти


Амидала, много си се потрудила, благодаря ти.
Само да те помоля за този новия продукт, дето е смес да ми кажеш цената каква ще е.

# 207
  • Мнения: 870
Момичета няма ли да пуснете новия каталог, че нямам търпение да го видя   Grinning

# 208
  • София
  • Мнения: 5 832
нов интересен /за мен/ продукт - лек бронзиращ крем с блестящ ефект, смес от основа за грим и фдт, във флакона е двуцветен

Амидала, много си се потрудила, благодаря ти.
Само да те помоля за този новия продукт, дето е смес да ми кажеш цената каква ще е.

Скъпичко е - 15,90, 35 мл., във флаконче като спрей е, един нюанс подходящ за всяка кожа, двата цвята са навити на спирала в шишенцето и при излизането вероятно се смесват.

# 209
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
за К10:

има нови 10 цвята от червилата Shine Supreme, с двоен блестящ ефект

Amidala, а на каква цена са този път Rolling Eyes, мечтая си аз за оферта като при първото им излизане 2 а цената на 1 Flutter


или поне за 8,20 - и така отдавна не са ги предлагали

Общи условия

Активация на акаунт