Откраднат живот • тема 72 • в очакване на сезон 7

  • 31 347
  • 746
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 9 486
Има огромна разлика между това как ти интерпретираш думите й и между това да кажеш, че си чела, че ролята й написана специално за нея.

За мен това, че са й предлагали различни образи, съвсем не значи, че са търсили роля специално за нея.
Моето впечатление е, че създават образите според нуждите на сценария и взаимодействието с останалите персонажи и натам вече търсят кой да изиграе дадения образ.
Карамазов също каза, че с Милошеви отдавна са планували да го включат, но той не е имал възможност, т.е. според мен и на него са му предлагали вече написани персонажи, които в последствие сме видяли изиграни от други актьори.
В момента, в който се е съгласил да участва, Милошевица е създала Христо.

И това за кастингите за важни роли също много наивно ми звучи. Не вярвам, че някой си мисли, че известните имена се избират с кастинг 😄
В повечето случаи продуцентите си харесват даден актьор и се договарят, забеляват новобранци от други продукции, реклами, препоръчват ги и т.н.

# 646
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 843
За мен няма чак такава разлика - създавали са образ - предлага ли са й, създавали са образ - предлагали са й. Искали са я. Най-накрая измислили нещо, чак и с нейната дружка Вергов.

"Толкова много пъти съм играла хубава жена, с две гърди и токчета, че това отдавна не ми е интересно. Темата за рака на гърдата, обаче, ми е много важна и много лична. Била съм лице на тази кампания на списание Ева, имам такъв случай в семейството, самата аз преживях наскоро този кошмар. Слава на бога с добър край", пише Теодора. Тя продължава с благодарности към проф. Гаврилов, който е известен онколог, и към д-р Марга Николова за всичко.

Според мен са направили ролята за нея, за каузата й. Тук може да е в тази последователност, а Владо - първо се е съгласил и после са му мислили. Все там. Искали са ги в сериала - постигнали са го. По приятелски.

# 647
  • Мнения: 766
За мен няма чак такава разлика - създавали са образ - предлага ли са й, създавали са образ - предлагали са й. Искали са я. Най-накрая измислили нещо, чак и с нейната дружка Вергов.

"Толкова много пъти съм играла хубава жена, с две гърди и токчета, че това отдавна не ми е интересно. Темата за рака на гърдата, обаче, ми е много важна и много лична. Била съм лице на тази кампания на списание Ева, имам такъв случай в семейството, самата аз преживях наскоро този кошмар. Слава на бога с добър край", пише Теодора. Тя продължава с благодарности към проф. Гаврилов, който е известен онколог, и към д-р Марга Николова за всичко.

Според мен са направили ролята за нея, за каузата й. Тук може да е в тази последователност, а Владо - първо се е съгласил и после са му мислили. Все там. Искали са ги в сериала - постигнали са го. По приятелски.

Те хубаво са го постигнали, но ролите им не струват и на двамата. И една Ирина и Диана нищо, че са неизвестни направиха такива жестоки изпълнения с играта си че... Карамазов и Духовникова в този сезон си остават трета глуха. Тук пак опираме до сценарий. Не може след играта на Буковска като онкоболна те да ми пробутват пак онкоболна. Какво от това, че е Духовникова?
А пък "гневния " Христо изобщо не се котира. Изхабиха таланта и на двамата в 6-ти сезон и ролите им бяха пълнеж. Нека иначе да са си известни. 

# 648
  • Мнения: 9 486
Теодора каза, че темата с рака я е трогнала и й е близка, но като цяло й е допаднал целия образ на Виктория. Дори спомена нещо от сорта, че са й казали, че няма ракът да бъде водеща история при героинята й.

Сега вече дали Милошеви са създали Виктория целенасочено, за да примамят Теодора с нейната история ние само може да гадаем.

Мен ме поздразни това, че в нейния случай се получи като лафа щом веднъж кажат, че сестра ти е ...красива, ходи да доказваш, че нямаш сестра.
Извадиха се едни думи от интервюто й и се преиначиха, че са създали Виктория за нея, за да може да играе с Юлиан, а тя каза нещо съвсем друго.

Ако толкова усилено е искала да играе с него, най-вероятно това щеше да се случи много по-рано, в образа на д-р Огнянова, примерно.  

# 649
  • Мнения: 9 624
Дискусията е като казусът кой е първоизточникът- кокошката или яйцето. Joy

Мисля мнозинството сме съгласни, че сценаристите се провалиха с образа на Христо и не се възползваха от таланта и опита на Владо.

Викито на ми допадна главно заради това, че толкова бързо развиха нещата и липсваше всякаква плавност в разказването на историята с Банков, много пресилено изглеждаше. А можеше вместо да го дават да хойка и пие половин сезон да я развият както трябва историята им.

# 650
  • Мнения: 2 123
Пуснах линк  в темата за ДГ - информация за "Господин Х и морето", ДГ и ОЖ. В откъса за ОЖ не се споменават Велислав и Владо.
Дано не се оправдаят най-ужасните ми очаквания.

# 651
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 843
Да, написали са роля, която й е близка, казали са й, че болестта й няма да е водеща и тя е приела + че ще играе с дружката си. Това пак са си договорки. Така че - да, гадаем си.

Колкото до това да играе Зорница - не вярвам. Най-малкото, защото сериалът тепърва набираше все повече популярност. Пети беше силен. Пенев не беше ли споделил, че се е съгласил да участва именно заради популярността му? Теодора може да се е съгласила поради същата причина - популярност /извън театъра/, важна тема, Вергов.

В сериала стана малко "тъпкано" със звезди.

# 652
  • Мнения: 1 775
Ами може жената да е имала ангажименти и да е приела в последния момент ролята. Затова в 3 серии трябваше да се развие цялата им лигава любов. Сигурно и за Банков не са били решили какво да го правят и в последните серии изкукурига от любов. "Страда, страда", после го удари на ергенски запой, че накрая си намери и жена. Съсипаха и героя на Вергов. Няма я тази тежест, от когато се появи в сериала.

# 653
  • Мнения: 9 624
Мелани, споко, те и Наум не са споменали, а знаем, че ще участва. Мисля Моски каза, че точно Шопов са питали за Велислав и той е казал, че ще участва.

# 654
  • София
  • Мнения: 9 558
Пуснах линк  в темата за ДГ - информация за "Господин Х и морето", ДГ и ОЖ. В откъса за ОЖ не се споменават Велислав и Владо.
Дано не се оправдаят най-ужасните ми очаквания.

Мелани, забелязала съм, че за Велислав никога не се пише. Те заради врясъците във ФБ по адрес на актьра и героя му дори не го и тагваха, когато пускаха снимка с него на официалната страница на сериала. Така че въобще не ме изненадва това, че е пропуснат.
Виж, това е поредната статия, в която Карамазов не е отбелязан, което вече е странно. Но и Диана Димитрова също не е спомената, така че едва ли нещо значи това изреждане на актьори.

# 655
  • Мнения: 9 486
Ами може жената да е имала ангажименти и да е приела в последния момент ролята. Затова в 3 серии трябваше да се развие цялата им лигава любов. Сигурно и за Банков не са били решили какво да го правят и в последните серии изкукурига от любов. "Страда, страда", после го удари на ергенски запой, че накрая си намери и жена. Съсипаха и героя на Вергов. Няма я тази тежест, от когато се появи в сериала.

Точно така изглежда е. Банков наистина цял сезон се чудиха къде да го дянат, ако са имали замислена идея щяха по-рано да я развият.

Теодора каза, че се отказала от пътуването си за Вездесъщият в последния момент, за да снима в Откраднат живот, т.е. хрумнала им е идеята в движение, не изглежда да е мислена и гласена специално заради нея.

Диана беше спомената в една статия, но от къде беше и в коя тема публикувана вече не знам 😀

# 656
  • Мнения: 2 653
Аз исках да гледам как Банков и жена му се събират след огромната трагедия и преодоляват заедно мъката си, за да се върнат към живота.
По- добре щеше да бъде, отколкото да се лигави цял сезон, да пийва и да се забавлява със сестрите, подхвърляйки майтапчета наляво- надясно.
За човек, сполетяла го такава жестока съдба, направо се държеше неадекватно.
Сякаш след десетата серия забравиха изобщо за трагедията на Банков от 4- ти сезон и продължението в началото на 6- ти сезон.
С Ани Пападополу можеха да направят страхотни, затрогващи неща.

# 657
  • Мнения: 12 407
Мелани, Велислав каза, че ще се видим догодина, като свърши шести сезон, Наум го питаха в инстаграм Велислав ще участва ли, той каза - Да. Не мисля, че името му има общо, те написват там няколко имена, които те знаят и са готови.

Вере, и аз много исках това да гледаме и бях изненадана, че заложиха на съвсем различна сюжетна линия.

# 658
  • Мнения: 9 082
Леле ,Наум само като го споменавате и получавам уртикарии ,как ще го изтърпя 50 + серии не знам Simple SmileТака ми опротивя това момче със смешните си и инфантилни изяви в инста,не е истина .

# 659
  • Мнения: 2 123
Майче, на Шопов не обръщам внимание, какво казва. Той за да предизвика интерес, какви ли не бомбастични изказвания прави, та....

Велислав много го мисля. Не дава признаци на живот, шава ли? Мъка!

Общи условия

Активация на акаунт