Сайтове за запознанства

  • 101 596
  • 622
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Ако сега трябва да се запознавам с някого, не биха ми направили впечатление никакви провокации, а опитите за оригиналничене биха ме подразнили и отблъснали. Толкова ли е трудно човек да бъде естествен? Бих отговорила на  мъж, който ми каже нещо от сорта на : " Здравей. Аз съм Иван. Останах приятно изненадан от интересите, които имаш. Аз също обичам планината, преходите...този автор...музикант...актьор. Бих с радвал да си попишем". Простичко, културно, ясно.

# 31
  • Мнения: X
Аз бих пропуснала името. Не се представям с първото ЛС и като видя име, без да съм питала, ми създава чувство за натрапен ангажимент и аз да се представя, а не искам.

# 32
  • Мнения: 3 094
най естественото нещо е да се представиш. и на мен, както на Christis би ми направило впечатление един културен и простичък изказ на нормален човек. някакви измишльотини и глупости биха ми се сторили детински и биха ме отблъснали.
там всеки мъж се опитва уж да изпъкне и една жена четяща глупости от всякакъв тип, по скоро би била отегчена.
дори ако си от малък град като се логнеш идват по 5-10 писма. представям си някоя жена от софия, сигурно идват десетки.
другото което е, че не знам до колко регистрираните жени там търсят реално връзка и са готови да комуникират и да излизат по срещи. питах приятеля ми и ми каза, че и на него рядко са му писали и от сайта е излизал само с още 1 жена преди мен. а аз за 2 месеца излизах с 6 мъже... омг

# 33
  • Мнения: 2 749
Ами като подхванахме темата ... Какво точно се очаква до отговоря на мъж, който ме заговори с някоя от готовите реплики в Елмаза или пък с "Искаш ли да си пишем?". Ами пиши де, да мога да преценя. Simple Smile На zdr пък изобщо не обръщам внимание. Не мога да дам рецепта, мен би ме заинтересувало едно, други - друго. Но поне малко се старайте да разгледате профила на този, с когото ще пишете и дали имате нещо общо изобщо. А също и възрастта.

# 34
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
А пък относно възраст, най- много се лъже Simple Smile

# 35
  • Мнения: 157
Защо не се запознавате в този сайт? Къде къде по-лесно е, има толкова много теми по които можеш да прецениш човека, можеш да спориш, а може и на лични да си пишете

# 36
  • Мнения: 2 204
Защо не се запознавате в този сайт? Къде къде по-лесно е, има толкова много теми по които можеш да прецениш човека, можеш да спориш, а може и на лични да си пишете
Това не е сайт за запознанства, това е информационна платформа за майчинство, бременност и отглеждане на децата.

# 37
  • Мнения: 11 558
Цъкам вечер в един сайт за игри и почти винаги ме " заговарят" някакви- повечето пъти си разменяме общи приказки. Хем съм с детето на аватара си.
Иначе от едно време в гепи имам две стабилни приятелства.

# 38
  • Мнения: X
Най-големите откачалки, които познавам, ги познавам именно от подобни сайтове. Сигурно и те ме мислят за куку, де. Но нищо сериозно не ми се е получавало от такъв тип запознанства.

# 39
  • Мнения: 5 226
Аз от няколко дни съм си изтеглила приложението на Белот.бг на телефона. Много, ама много хора започнаха да ми пишат там. А аз всъщност съм там да играя.

# 40
  • Мнения: 1 121
Защо не се запознавате в този сайт? Къде къде по-лесно е, има толкова много теми по които можеш да прецениш човека, можеш да спориш, а може и на лични да си пишете
Това не е сайт за запознанства, това е информационна платформа за майчинство, бременност и отглеждане на децата.

Айде бе! Ма верно ли това? Аз ква я мислех, тя ква излезе... Язък!

# 41
  • Варна - Монреал-Едмънтън
  • Мнения: 178
Аз от няколко дни съм си изтеглила приложението на Белот.бг на телефона. Много, ама много хора започнаха да ми пишат там. А аз всъщност съм там да играя.

И аз съм така. Пишат ми хората, ама сега си смених профила, че съм в чужбина, че спряха.

# 42
  • Мнения: 5 226
Хе хе ами да направим една игра тогава Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 188
Не знам за вас, но в последно време където и да си опитам късмета да срещна някой, попадам все на фалшиви профили. Недоумявам какво печелят представяйки се за някой друг, затова и видео разговор на първия чат си е направо задължителен Simple Smile

# 44
  • Мнения: 580
Здравейте, там се запознах с моя приятел.
Писахме си, оказа се, че сме родени на една дата. Всичко се случи много бързо.
Заживяхме заедно, след това се сгодихме. Heart Exl

Общи условия

Активация на акаунт