Сайтове за запознанства

  • 104 717
  • 622
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 15 960
То не че се мислите за 20 годишни, ама с всяка изминала година цената ви пада, не сте Леонардо ди Каприо. Така че да гледате коя с какви нокти и пори е, не е от голяма полза.
За жените тече по-бързо времето даже.

# 526
  • Мнения: 999
Разбира се, че важи за двата пола.
Не визирам никой от вас с примера. Просто това, че си ерген или мома не променя факта, че си на 40, а не на 20 и трябва да се примириш, че нещата понякога не стават по начина, по който си представяме. Съществува и любов. Без търсачки и филтри. Тогава този човек за теб е хубав във всякакъв вид. Е почти всякакъв, айде 🙂 Обичаш му съдържанието. Живота не е само диво сексане и кеф. Има болести, проблеми с децата и т.н. Тогава всичко друго освен човека в човека е...

# 527
  • София
  • Мнения: 4 668
Хмм, също така, не помня мъжете в темата да сме повтаряли по 100 пъти непоискани съвети.
Принципно е хубаво да има съвети, по-добре е от подигравки. Но първо, трябва да е пожелателно, а не като нареждане, и второ, да не е през 2 постинга.
Нека имаме взаимна толерантност и осъзнаем, че всеки е свободен човек, пълнолетен, подписва се под документи сам, носи глава, мозък, душа и си взима решенията сам.

Не знам защо един единствен мъж ви бърка толкова, та гледате да го "ремонтирате". Уверявам ви, че при моите познати и приятели няма нито 1, търсещи много по-млади жени, така че останете спокойни. Ще има достатъчно мъже за всички Simple Smile

# 528
  • Мнения: 999
Кого визираш, Тангра?

# 529
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Независимо дали се касае за ежедневието или за страница за запознанство, всеки би трябвало да е наясно какъв човек би желал до себе си и какъв обезателно не желае. Първоначалното пресяване е от ключово значение.

# 530
  • София
  • Мнения: 4 668
Принципно пиша, не помня всички.

Я кажете, да се върнем малко на темата.
Запознал съм се с момиче, посещаваме някакъв спорт. Нещо ми се усмихваше повече, запознахме се, обелваме по някой лаф, закачам я. Взех и фейсбука днес.
Мислех, че имам повече време, другите момчета ги режеше, но днес гледам, че има приказка и с още един, който е бая опасен. Много мели. Закача я, побутва я. Дребосък е, по-нисък от нея и може би към 45 кила. Накрая се бяхме събрали аз, момичето, той и още 1 момче. Нещо я питаше за излизане, разбраха се, че днес нямало да стане. Но не знам тя има ли интерес. Излязат ли, почти сигурно ще я свали. Тя е наивничка, а той е обигран, така като го гледам. Лошото е, че ще му е за бройка само сигурно. И това допълнително ме дразни.
Та въпросът ми е, да ѝ пиша ли нещо по фейсбук, да я каня ли. Или на живо каквото говорим това да е. Нещо не съм свикнал с онлайн комуникацията, с цел свалка. А и конкуренцията винаги ме изнервя много.
Simple Smile

# 531
  • Мнения: 15 960
Пиши й, разбира се, изпревари го оня дребосък.

# 532
  • Мнения: 999
Тангра, ти си. Тъкмо ще видиш има ли интерес и кой ще избере. Директно я покани да се видите.

# 533
  • Мнения: 2 452
И на живо, и в страниците за запознанства можете да видите достатъчно много примери с хора, които:
- на 20 изглеждат като на 30 години;
- на 30 изглеждат като на 40-50 години;
- на 40 изглеждат като на 30 години.

 Прекаляването с цигарите и алкохола оказва своето вредно влияние над кожата на лицето и ноктите (отделно от скритата катранено-никотинова бомба в белите дробове), но при жените допълнително влошаване има и поради запушването на порите на лицето с целодневен грим. Като добавиш и вредите за плода по време на бременност...
Много си се заял с тези пороци,огледай се малко и спри с тези фантасмагории.Аз съм на 45,пуша от 25 години и изглеждам на 35.Айде моля ти се,всичко е до ген и поддръжка,тези глупости с цигарите и алкохола са за пред доктора.

Тангра,ако си търсиш временно забавление,поиграй си.Но тази "цветарка" за връзка не е подходяща си мисля

# 534
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
И на живо, и в страниците за запознанства можете да видите достатъчно много примери с хора, които:
- на 20 изглеждат като на 30 години;
- на 30 изглеждат като на 40-50 години;
- на 40 изглеждат като на 30 години.

 Прекаляването с цигарите и алкохола оказва своето вредно влияние над кожата на лицето и ноктите (отделно от скритата катранено-никотинова бомба в белите дробове), но при жените допълнително влошаване има и поради запушването на порите на лицето с целодневен грим. Като добавиш и вредите за плода по време на бременност...
Много си се заял с тези пороци,огледай се малко и спри с тези фантасмагории.Аз съм на 45,пуша от 25 години и изглеждам на 35.Айде моля ти се,всичко е до ген и поддръжка,тези глупости с цигарите и алкохола са за пред доктора.

Тангра,ако си търсиш временно забавление,поиграй си.Но тази "цветарка" за връзка не е подходяща си мисля
За едни е неоспорим факт, за други е заяждане. Зависи от мирогледа на човек и способността му да не си затваря очите пред доказаните вреди от прекаляването с тези пороци. Докторите определено ще ти обяснят и докажат, че се касае за действителни вреди, част от които не се виждат външно, но се случват вътре в тялото и са необратими.
 Дори и да приемем, че някакъв невзрачен процент жени изглеждат 10 години по-млади напук на цигарите и алкохола, това далеч не важи за мнозинството пушещи и пиещи жени. Тези пороци състаряват и вредят на вътрешните органи, а с това и влошават гена. За гена, получен по рождение, вече писах и този следобед, че е определящ, но не по-малко важен фактор от него е и поддръжката.

# 535
  • София
  • Мнения: 4 668
Не, момичето не е "цветарка". Супер е. Кротичка и мила. Просто има добър външен вид и ѝ се натискат всякакви.
Има близка приятелка. Тя е по-опасна. И тя е хубава, и тя май има някакъв интерес. Но тя е по-властна, по-независима и импулсивна и може би няма да си подхождаме като характери. Щото аз съм си кротка душа. Принципно ме харесват всякакви жени, включително и алфи, като тази. Но ме притеснява сериозна връзка с такава мадама. А и пуши Simple Smile
Също така, е много възможно 2та малко да играе и просто да трупа внимание. За 1та твърдо не. Не е такъв тип.

# 536
  • Мнения: 4 712
Дори и да приемем, че някакъв невзрачен процент жени изглеждат 10 години по-млади напук на цигарите и алкохола, това далеч не важи за мнозинството пушещи и пиещи жени. Тези пороци състаряват и вредят на вътрешните органи, а с това и влошават гена. За гена, получен по рождение, вече писах и този следобед, че е определящ, но не по-малко важен фактор от него е и поддръжката.
Съгласна съм.

При лош ген, такива пороци направо скапват всичко. Тогава човек трябва да си помисли дали не му е по-важно да се погрижи за себе си и да отдели повече време за здравето и външния си вид.

Про добър ген, може да си позволят пороци и да изглеждат чудесно до едно време, но после и това си оказва своето влияние.

Тангра, пускай се, бързо. Не губи време.

# 537
  • София
  • Мнения: 4 668
Цигарите състаряват. Доста хора получават бръчки още преди 30. Аз до около 35 не съм имал никаква бръчица и не съм пушил никога.

Не знам, те май се уговориха за сряда след тренировката.
Т.е. остава само днес. Или евентуално след сряда.
В случая, другото момче има повече точки, усещам го. Конкретно вчера имаше повече шанс, а и е доста по-умел и обигран.
Също и ако се получи някакъв неадекватен разговор с тази, ще си пропилея и шансовете с приятелката.
Между другото, аз от няколко тренировки съм в тази група. Около месец и половина. А групата е от близо година.

Последна редакция: вт, 17 ное 2020, 10:28 от Танграта

# 538
  • Мнения: 15 960
Покани ги тогава и двете на кафе,  виж коя ти е навита и там действай.

# 539
  • Мнения: 999
Аз мисля, че щом ти се усмихва може да иска нещо. Ако и пишеш и има интерес, би трябвало да отсвири другия.
Само да добавя. Не се плаши от увереността на другата. С тях е по-лесно. А тия тихите води понякога са големи лисички.

Общи условия

Активация на акаунт