Всичко за всички марки гел лакове-23

  • 43 738
  • 742
  •   1
Отговори
# 450
  • Paris, France
  • Мнения: 14 155
D,браво. Кой е тъмносиния лак? Влюбих се в него. Изграждащият гел се слага над изпечена база или цветен лак. В зависимост от гъстотата му се оформя стресова зона и нокътя се обръща или само се маже дебело. Изпича се и се маха лепкавия слой. При нужда се опитва. Ако е 3в1 или 2в1 (изграждащ и топ) и не е пилен може да не се сложи топ над него. Може да се постави и с двойни форми, в които се маже и пече. След това се маха формата и ако се слага цвят гелът се матира или се слага база. Имаш хубави нокти и ти препоръчвам горещо белеща се база ако ще слагаш твърд гел за да не си разсипеш ноктите. Твърд гел се маха само с пилене, много пилене, дори поставен на цвят или разтворима база.

След база около кутикулите се минава с дървена клечка или силиконов избутвач за кутикули. Цвят се чисти от кожа и гънки с твърда, квадратна четка, потопена в спирт, спирт и ацетон или клензър.

Безобидна, браво! Супер елегантно се е получило. Само недей да миеш ръцете с вода преди лакиране! Аз минавам със спирт и под свободния край, между кожа и нокът. Цвета си го поставила перфектно. Пожелавам дълго и безпроблемно носене и леко сваляне.

# 451
  • София
  • Мнения: 156
И аз като начинаеща имам доста въпроси. Поръчах си гел, ако искам да го нанеса само върху естествен нокът без да изграждам, какви са стъпките?
И да попитам с какво почиствате ако изцапате кожичките?


Плоска четка с течност за сваляне на гел лак или спирт (плоската четка можеш добре да контролираш без да засегнеш нокетното пространство, от което не искаш да почистваш)

# 452
  • Монтана
  • Мнения: 273
Синия цвят е на Елит 99,номер 451 от серията gelpolish.
А последната снимка е на майка ми. За втори път и правя гел лак и за сега е доволна 😁. Аз имах хубави нокти но от три и повече години съм непрекъснато с гел лак от маникюрист и сякаш изтъняха много. Миналата седмица си закачих палеца на дънките и нокътя ми се отлепи и счупи до половината от към свободния край, затова се замислям ако сложа гел дали ще са по здрави.

# 453
  • Мнения: 2 295
Почти безобидн@, кой номер е нюд-а?

И някой ако може да даде точен номер на нюд ще бъда много благодарна!

# 454
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Почти безобидн@, кой номер е нюд-а?

И някой ако може да даде точен номер на нюд ще бъда много благодарна!



Моя май е китайче..., но е стар отпреди година и половина... А може и да е от Интеркозметика, защото снаха ми го ползва и е от първите й лакове...
Скрит текст:

Този в Интеркозметика ми изглежда същия нюд:

https://intercosmetica.bg/manicure/cnd-shellac/shellac-tsvetove/ … D1%82%D0%B5%D0%BD

# 455
  • Монтана
  • Мнения: 273
Значи върху изпечена база слагам гел, после трябва да го матирам преди да сложа цвят? UV/Led гел в SunOne колко да го пека? И трябва ли ми бондер?

# 456
  • Стара Загора
  • Мнения: 74
Ето ви няколко модела с печати


# 457
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Много интересни модели:) Кой е тъмния цвят на първата снимка?

# 458
  • Paris, France
  • Мнения: 14 155
Значи върху изпечена база слагам гел, после трябва да го матирам преди да сложа цвят? UV/Led гел в SunOne колко да го пека? И трябва ли ми бондер?

Като чета какви въпроси задаваш мисля, че е по-добре да идеш някъде да ти покажат как се слага гел и тогава да се пробваш.

Може и да лакираш направо върху лепкавия слой на гела ако не оформяше след изпичане, но ако гелът не е добре оформен не държи. От нематиран гел някои гел лакове се белят. Може да сложиш база вместо а матираш. В Сън1 пека дебел слой изграждащ гел за времето, което е указано за УВ лампа от производителя. Какъв е тоя бондер? Базов гел ли имаш предвид? Ако бондер влиза в системата, на ИБД, предполагам, може да сложиш, но може да стане и без него. На мене без бондер не ми държеше. Само внимавай, че ИБД има много ментаци, а те нямат общо с оригинала.

# 459
  • Стара Загора
  • Мнения: 74
Много интересни модели:) Кой е тъмния цвят на първата снимка?

На Блускай Majesty.

# 460
  • Мнения: 3 191
Идвам на отчет, че след  почти едномесечно чакане получих продуктите на НДЕД. Поръчката ми беше на 12.01.2019, дойдоха днес....
Надявам се довечера да ми останат силици и да мацна нещо.

# 461
  • Мнения: 75
Момичета, бях се включила преди доста време с проблем, че ми се бели много бързо лака. Реших, че е най-добре да направя почивка. Днес ми дойдоха лакове от Али и не се сдържах да се нацапотя... Въпросът ми е - вие правили ли сте почивка, ако да колко време? Аз бях 4 години нон-стоп с гел лак, 1 месец ми се струва недостатъчен, ноо наистина не мога да се гледам повече с голи нокти...

# 462
  • Мнения: 786
Здравейте, преди време се коментираха голове за премахване на кутикулите. Но не намирам къде беше. Търся такъв - ефикасен, но и да може да се поръча от непрофисионалисти.

# 463
  • Мнения: 3 191
Здравейте, преди време се коментираха голове за премахване на кутикулите. Но не намирам къде беше. Търся такъв - ефикасен, но и да може да се поръча от непрофисионалисти.

Аз съм доволна от Евелин, има го във всяка дрогерия.

# 464
  • Мнения: 786
Здравейте, преди време се коментираха голове за премахване на кутикулите. Но не намирам къде беше. Търся такъв - ефикасен, но и да може да се поръча от непрофисионалисти.

Аз съм доволна от Евелин, има го във всяка дрогерия.
Благодаря, точно за него се чудех.

Общи условия

Активация на акаунт