Всичко за всички марки гел лакове-23

  • 43 686
  • 742
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 10 324
Здравейте, преди време се коментираха голове за премахване на кутикулите. Но не намирам къде беше. Търся такъв - ефикасен, но и да може да се поръча от непрофисионалисти.

По-добър от Евелин е този на Сали Хенсън. Има го в ДМ.

# 466
  • Мнения: 782
Здравейте, преди време се коментираха голове за премахване на кутикулите. Но не намирам къде беше. Търся такъв - ефикасен, но и да може да се поръча от непрофисионалисти.

По-добър от Евелин е този на Сали Хенсън. Има го в ДМ.



 Дано го има, че последно като търсих имаше само на Евелин. Всъщност има го в нета. Благодаря!

# 467
  • Мнения: 2 179
На мен ми допада и гела на Макс.

# 468
  • Мнения: 1 880
Здравейте, не мога да намеря тема за гел лак и акрил, интересува ме при кого във Варна да отида за поддръжка на акрил?

# 469
  • Мнения: 2 278
Момичета, дайте свястен нюд.
Китайчета или нещо, което да се поръчва от щатите.
Вече втори път поръчвам по картинка и двата пъти едно прасковено ми пристига.

И един въпрос:
Пробвали ли сте да слагате глитери направо в гел-лака?
Много стъпки иначе ми се получават, а аз гледам да пестя време.

# 470
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Това е хубав нюд,но не е китайче...гръцки е- http://quickgel.bg/Quickgel-8N-Mini
Редовно слагам сух брокат в гел лаковете,а пък ако сложиш от лъскавите пигменти става страхотно Simple Smile

# 471
  • Мнения: 3 191
Момичета, дайте свястен нюд.
Китайчета или нещо, което да се поръчва от щатите.
Вече втори път поръчвам по картинка и двата пъти едно прасковено ми пристига.

И един въпрос:
Пробвали ли сте да слагате глитери направо в гел-лака?
Много стъпки иначе ми се получават, а аз гледам да пестя време.

Виж на Веналиса в малките черни шишета - 919 и 920. 919 е по-розовеникав, 920 има една капка сиво вътре.
Ето 920:


Ето и 919:

# 472
  • София
  • Мнения: 10 324
Момичета, дайте свястен нюд.
Китайчета или нещо, което да се поръчва от щатите.
Вече втори път поръчвам по картинка и двата пъти едно прасковено ми пристига.

И един въпрос:
Пробвали ли сте да слагате глитери направо в гел-лака?
Много стъпки иначе ми се получават, а аз гледам да пестя време.

Вскеи е с различни предпочитания и цвят на кожата.... много харесвам Лечат Б52


Любимият ми нюд е Lechat Heart&Soul, но не е за всеки, има много ситен златен прашец в него, който не го прави перлен а просто по-дълбок.

# 473
  • Мнения: 29
Дойде ми лампата sunone,обаче няма дъно.Така ли е по принцип,момичета?

# 474
  • Монтана
  • Мнения: 273
От къде мога да поръчам лакове на first gel? По-точно от хром серията им?


В nails.bg могат само професионалисти да поръчват, или да ми препоръчате други лакове с този ефект. Гледах видео с тях и релефна декорация отдолу и се получава много красиво.

# 475
  • Paris, France
  • Мнения: 14 071
Сън1 ми дойде с метално дъно. Зная, че първите Сън5 понякога идваха без дъно. Явно продавачът е решил да спести от транспортни разходи и не е сложил дъното, защото е тежко колкото самата лампа без него. Сън1 пече добре и без дъно. На моето още не съм свалила синята предпазваща лепенка и по принцип я ползувам без него. Отдолу слагам лист кухненска хартия. Може да сложиш и лист алуминиево фолио с блестящото нагоре за да отразява светлината. Не е болка за умиралка. Навсякъде я нося без дъното за да не ми тежи. 30 лампи има ли на тавана? Виж на щепсела колко вата и ампера е! Това е важното. Успех и със здраве да си я ползуваш.

Мелани, Elite99 nude series 01 и 02 не прасковеят. Влез в Али и напиши nude gel polish, подреди по брой поръчки и избери коментари! Цъкни на снимки и гледай снимките! Светъл или по-тъмен нюд търсиш. Shellac Field Fox е телесен без да розовее или оранжевее.

# 476
  • Мнения: 400
Момичета, дайте свястен нюд.
Китайчета или нещо, което да се поръчва от щатите.
Вече втори път поръчвам по картинка и двата пъти едно прасковено ми пристига.

И един въпрос:
Пробвали ли сте да слагате глитери направо в гел-лака?
Много стъпки иначе ми се получават, а аз гледам да пестя време.

Виж на Веналиса в малките черни шишета - 919 и 920. 919 е по-розовеникав, 920 има една капка сиво вътре.
Ето 920:


Ето и 919:

От къде са стикерите може ли линк. Благодаря

# 477
  • Мнения: 29
Сън1 ми дойде с метално дъно. Зная, че първите Сън5 понякога идваха без дъно. Явно продавачът е решил да спести от транспортни разходи и не е сложил дъното, защото е тежко колкото самата лампа без него. Сън1 пече добре и без дъно. На моето още не съм свалила синята предпазваща лепенка и по принцип я ползувам без него. Отдолу слагам лист кухненска хартия. Може да сложиш и лист алуминиево фолио с блестящото нагоре за да отразява светлината. Не е болка за умиралка. Навсякъде я нося без дъното за да не ми тежи. 30 лампи има ли на тавана? Виж на щепсела колко вата и ампера е! Това е важното. Успех и със здраве да си я ползуваш.
Благодаря отново за изчерпателния отговор,има си всички лампи,на щепсела пише 24V 2
Мелани, Elite99 nude series 01 и 02 не прасковеят. Влез в Али и напиши nude gel polish, подреди по брой поръчки и избери коментари! Цъкни на снимки и гледай снимките! Светъл или по-тъмен нюд търсиш. Shellac Field Fox е телесен без да розовее или оранжевее.

# 478
  • Мнения: 3 191
Vqsh - стикерите са от Али:

Черните са от този сет , в цвета избираш  STZ608-658

http://s.aliexpress.com/q2qqQJzq

Златните са тези :

http://s.aliexpress.com/ruIJbayQ

# 479
  • Мнения: 2 278
Момичета, благодаря много за нюд-овете.
Ще ги разгледам ей сега.
Харесва и този с малко златно вътре. Абее, ще си ги поръчам всичките. Дано ги намеря.
nad_tab , мерси много за снимките!  bouquet bouquet bouquet
Дано го намеря този Lechat Heart&Soul със ситен златен прашец в него.

Общи условия

Активация на акаунт