Всичко за всички марки гел лакове-23

  • 43 468
  • 742
  •   1
Отговори
# 510
  • Враца
  • Мнения: 800
Принцеске, много гадно се е получило. Ти поиска ли обяснение?
Аз също получих този 86 ватова лампа, сравних я на изпичане със сън 3 и изпичат еднакво бързо и еднакво добре, но на външен вид сън3 си ми е фаворит, та затова си поръчах още една да си имам резервна. Тази, която пристигна при мен сякаш не е кюлотена. На бяла си ми мяза. Тя е за майката на една приятелка, но поне ги тествах с един лак (бордо), който много пуска цвят след изпичане, но явно си е такъв цвета, че колкото и да пекох, все пускаше. Тествах ги и на топа на Гелиш. Махах лепкав слой и на една, и на две минути. Не се матира, значи се изпича дори и за минута, но аз пека по три минути най-редовно. По-сигурно ми е.

Ето и малко от мен:




















# 511
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
принцесата, може би базите, които си пратила на съфорумката не са и харесали, не са и държали или подобно. И така ги е пуснала да ги продаде. Всеки е различен. А може и да ги е подарила някому и той да ги е пуснал в продажба. На мене ми се случи веднъж и щях да умра от срам. Тукашно момиче, което заминаваше за Америка и не искаше да носи американски лакове обратно ги пусна в продажба в една група. Понеже имаше среща обясни, че който ги иска трябва да дойде на срещата да си ги вземе. Всичко, което и остана настоя да ми го подари, особено това, за което казах, че ми харесва. Имаше едни коледни серии на СНД, за които направих комплименти, но в смисъл, че ги харесвам как изглеждат. Не бих ги носила. Купих от нея Мадрас на ЛеЧат. В дискусия споделих, че няма да ги нося и съфорумка ми писа на лични и каза, че е болна, не работи, няма пари, а ги харесва. Видяхме се и ги занесох, защото не обичам да събирам неща, които не ползувам. След ден ги пусна в същия сайт, точно там, където беше първата обява., заедно с други, които се оказаха ментаци. Стана скандал заради ментаците и се почна кой на кого давал и продавал. А въпросната не пише във форума, но крънка от всеки, който предложи нещо. Беше се обзавела с лампи, пили, гелове и каквото се сетите. Още ми е неудобно, защото някои хора помислиха, че аз съм ги продавала с нов Ник и от друг компютър.

Направила си добро, а и на тебе не са ти харесали. Халал да са и и добре да спечели, хаха, от двете бази. Я и продай веднага някоя лампа!

ферий, как е работата? Прекрасни маникюри, както винаги. Липсваш.

Обичах, зависи. Интеркозметика е по-престижна и призната навсякъде. И в Америка да идеш курсовете на СНД се признават. Кристал нейлз също са добри и популярни във Франция, но не колкото ВНД, макар,нче имат страхотни гелове и са професионална марка. Гледай да е признат държавния изпит! Другото е да ти е наблизо. Както прецениш. Аз бих отишла в Интеркозметика. 

# 512
  • софия
  • Мнения: 1 707
Обичах -ако ще си на курс в интеркозметика само и единствено учител да ти е Людмила Варадинова  за нея многа да гарантирам че е страхотен професионалист.Изкарах курс преди 11г .там и беше една прехвалена денойка в развод със любовник касиера на офиса.Е питай за 3 седмици какво освен сълзи от тел.розговори и криещ се по ъглите персонал научих.
В последствие работех в салона на Людмила ми там се научих на всичко.Родих и си останах в къщи ,а на Людмила и предложиха пост в Интеркозметика.Много мила жена и много знаеща е .По спомен ни не си от София ,дано съм ти полезна.

# 513
  • Мнения: 2 179
Благодаря, още чакам отговор за цената в Интеркозметика, но момичето не ми вдъхва доверие ( не ,че познавам момичетата от Crystal nails) в чуденка съм. Като просължителност и материя и двата курса ми изглеждат идентични.

# 514
  • Мнения: 400
Ferry браво. Уникални са, Heart Eyesособено първите влюбена съм в тях

# 515
  • Бургас
  • Мнения: 909
На интеркозметика курса е 1200, но ако решиш да  изкараш 4те  модула , имаш 20%отстъпка или казано 960лв

# 516
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
На интеркозметика курса е 1200, но ако решиш да  изкараш 4те  модула , имаш 20%отстъпка или казано 960лв

А може ли да се платят 4 модула наведнъж, но да се карат бавно и плавно, а не едновременно? Примерно да се изкара маникюр този месец, гел след 2 месеца и акрил след още два или се карат наведнъж ако се платят наведнъж?

# 517
  • Мнения: 2 179
Записах се! От другия месец започвам Simple Smile искат ми бележка,че съм здрава. Това като медицинско за работа ли е или друг тип бележка?

# 518
  • София
  • Мнения: 10 291
Записах се! От другия месец започвам Simple Smile искат ми бележка,че съм здрава. Това като медицинско за работа ли е или друг тип бележка?

Уффффф... много ми се изкаше да изкарам курс за апаратен маникюр, но не знам дали има в БГ....

Да кажеш после как е минал  Hug

# 519
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Обичах, супер Simple Smile Да споделиш после отзиви!
Аз си мисля да запиша само основният им курс на Интеркозметика - юни или юли ... Ей, така, за лично удоволствие, пък и ... от къде да се знае, може и да започна да поработвам след години по малко ... пак за лично удоволствие, защото ме кефи, но не нещо друго, а само маникюр - основен с обикновен или гел лак и рисунки Simple Smile Простичко звучи ... много, много елементарно, но ей, на ... за всеки влак си има пътници Simple Smile До нас има едно такова студио - мацката прави само и единствено маникюр на естествени нокти (не изгражда, не удължава и не прави други неща) като, ако искаш нещо цветничко - само линийки или водни стикери. Не взема скъпо ... и няма почти свободни часове - работи през седмицата от 10 до 17 ... Намерила си е нишата и й е добре ... като работа ... Иначе ... Много е трудно, ми се струва ... Като гледам снаха ми - по цял ден ръцете й са в ръкавиците, очите й са все в насочената от лампата светлина ... Но, това е ...

# 520
  • София
  • Мнения: 10 291
Обичах -ако ще си на курс в интеркозметика само и единствено учител да ти е Людмила Варадинова  за нея многа да гарантирам че е страхотен професионалист.Изкарах курс преди 11г .там и беше една прехвалена денойка в развод със любовник касиера на офиса.Е питай за 3 седмици какво освен сълзи от тел.розговори и криещ се по ъглите персонал научих.
В последствие работех в салона на Людмила ми там се научих на всичко.Родих и си останах в къщи ,а на Людмила и предложиха пост в Интеркозметика.Много мила жена и много знаеща е .По спомен ни не си от София ,дано съм ти полезна.

Аз никак не съм доволна от Людмила, отидох в салона който преди години държеше в Младост, точно защото много я похвалиха, а аз си търсих маникюристка. Мноооооооого дебело ми сложи гел лака, никак не ми хареса  newsm78

# 521
  • Мнения: 2 179
Уффффф... много ми се изкаше да изкарам курс за апаратен маникюр, но не знам дали има в БГ....
Да кажеш после как е минал  Hug
В Интеркозметика има. Описанието е
Цитат
• 2 метода за почистване на кожички в услугата маникюр;
• Как се отстранява гел лак от естествен нокът;
• Как се прави изпиляване при поддръжка на ноктопластика;
• Как се отстранява изцяло ноктопластика без да имаме нараняване на естествените нокти.
Има го във Варна и София

Ще пиша как е минало..започвам на 04 - март. Записах само маникюр.. замислих се да запиша и работа с гел, но не ми е сред приоритетите. Работила съм с гел и е трудоемко и отнема време и съвсем не мисля,че е като за допълнителна работа. Ако ви е основно занимание съм ЗА, но за момента правя по някоя позната вечер след работа и ако трябва и гел да и правя Dizzy Face

# 522
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
...

Ще пиша как е минало..започвам на 04 - март. Записах само маникюр.. замислих се да запиша и работа с гел, но не ми е сред приоритетите. Работила съм с гел и е трудоемко и отнема време и съвсем не мисля,че е като за допълнителна работа. Ако ви е основно занимание съм ЗА, но за момента правя по някоя позната вечер след работа и ако трябва и гел да и правя Dizzy Face

И аз искам да изкарам само маникюр за собствен кеф Simple Smile, както писах Simple Smile Имам доста лакове вече и доста приятелки, с които да се мацотим Simple Smile Ей, така - кафе, сладкиши и клюки - децата да вилнеят и ние да си откарваме ... съботите - примерно Simple Smile Много ме успокоява и релаксирам ... някак си, когато се занимавам с лакиране Simple Smile

# 523
  • София
  • Мнения: 10 291
...

Ще пиша как е минало..започвам на 04 - март. Записах само маникюр.. замислих се да запиша и работа с гел, но не ми е сред приоритетите. Работила съм с гел и е трудоемко и отнема време и съвсем не мисля,че е като за допълнителна работа. Ако ви е основно занимание съм ЗА, но за момента правя по някоя позната вечер след работа и ако трябва и гел да и правя Dizzy Face

И аз искам да изкарам само маникюр за собствен кеф Simple Smile, както писах Simple Smile Имам доста лакове вече и доста приятелки, с които да се мацотим Simple Smile Ей, така - кафе, сладкиши и клюки - децата да вилнеят и ние да си откарваме ... съботите - примерно Simple Smile Много ме успокоява и релаксирам ... някак си, когато се занимавам с лакиране Simple Smile

То май повечето в темата бихме го изкарали за собствен кеф  Joy Joy Joy

Уффффф... много ми се изкаше да изкарам курс за апаратен маникюр, но не знам дали има в БГ....
Да кажеш после как е минал  Hug
В Интеркозметика има. Описанието е
Цитат
• 2 метода за почистване на кожички в услугата маникюр;
• Как се отстранява гел лак от естествен нокът;
• Как се прави изпиляване при поддръжка на ноктопластика;
• Как се отстранява изцяло ноктопластика без да имаме нараняване на естествените нокти.
Има го във Варна и София

Ще пиша как е минало..започвам на 04 - март. Записах само маникюр.. замислих се да запиша и работа с гел, но не ми е сред приоритетите. Работила съм с гел и е трудоемко и отнема време и съвсем не мисля,че е като за допълнителна работа. Ако ви е основно занимание съм ЗА, но за момента правя по някоя позната вечер след работа и ако трябва и гел да и правя Dizzy Face

Покрай дебелото лакиране на Людмила, май клоня да не е в Интеркозметика, а и нали не ми трябва диплома, предпочитам да е при девойка, която работи само с апаратен маникюр. Много са малко такива в БГ. Виждала съм работата на една рускиня, която мноооооого ми харесва, мисля си да и се примоля да организира импровизиран курс.

# 524
  • Мнения: 2 179
Дано ти се навие Над! Малко хора го умеят като рускините..
Ако ви се занимава вижте nail_sunny или bagheeranails в инстаграм ...ей там, ако ме поканят няма да им откажа!

Общи условия

Активация на акаунт