Лидл 123 - 01/2019

  • 158 822
  • 2 235
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Асеновград
  • Мнения: 3 144
Сутринта минах през Лидл, за да върна нещо...на касата ми направиха забележка, че трябвало да има печат...от охраната.
За първи път го чувам това, не че не е логично, но като не го знае човек.
В този случай охраната трябва да седи на входа.При нас най често са или след касите или в магазина.А от изхода се влиза трудно това сме го обсъждали доста пъти.
Имаше ли от фолиото черна дъска, бялото пише че е за маркер, някой пробвал ли е дали на черното става да се пише с маркер.

# 1 111
  • Мнения: 69 292
Има фолио за черна дъска...вчера го гледах. Реално не ми трябва и не взех.

# 1 112
  • Мнения: 27 947
 Анди, благодаря. Поглеждах от известно време тоалетните блокчета, но ми се струваха скъпи спрямо други- едва наскоро забелязах, че са 4 броя за тази цена. И съответно, зачудих се дали са качествени. Joy
Ей, не знаех, че охраната има и печати. Joy Аз се старая да влизам през изхода, но ако няма хора в магазина наистина става трудно...
Панайоту, вчера при нас имаше фолио, аз се чудех същото за черното фолио, понеже не обичам особено тебеширите....С маркер за дъска ще може да се пише отгоре, но дали ще се вижда написаното....Може би ако е бял....Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 113
  • София
  • Мнения: 9 973
Аз влизам директно пред касите (като съм казал на охраната).

# 1 114
  • Мнения: 69 292
Ама на езика на глухонемите....нали, си комуникирате
..Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 115
  • Перник
  • Мнения: 4 869
И обезмаслителят ли е изчезнал? Няма да ми е проблем, защото имам 3 опаковоки и половина вкъщи. ММ се запаси лятото, че се чудеше как да изчисти едни варели от палмово масло. Чак споделил с комшията, който е управител на ДМ и той му обещал да му донесе един "страшен препарат". И чакам аз да го видя, а то - Мелио Grinning И като го светнах, че и в Лидл има почти толкова "страшен" препарат, нашият взе 3 Joy

# 1 116
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 827
Има фолио за черна дъска...вчера го гледах. Реално не ми трябва и не взех.
Реално колко неща не ми трябват и пак купувам...Joy

# 1 117
  • Мнения: 27 947
Аз бих намерила прирожение на фолиото, но се колебаех между двата цвята и не взех Заради това. Ако и черното беше с маркер щях да взема....

# 1 118
  • Асеновград
  • Мнения: 3 144
Аз бих намерила прирожение на фолиото, но се колебаех между двата цвята и не взех Заради това. Ако и черното беше с маркер щях да взема....
Имам две дъски от Лидл-бялата която пускат в офис седмиците, много ми е удобна в офиса драскам всичко предстоящо,мине ли трия и бележки се закачат с магнитите.Че иначе листове с бележки се трупат купища после искат и разчистване.На бялата може да се пише и с цветни маркери, само подбираш да са водоразтворими, че перманентните нямат изтриване.В къщи ползвам стъклената им дъска черна , на нея се пише и с бяло и с червено става. Ама май като се замисля ще взимам от бялото фолио по практично е.

# 1 119
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Да споделя, че случайно на щанда с книги днес открих скицници 2 вида. Взех този - А4, 100 листа, 80гр (тоест неот най-дебелите), 6лв.
Скрит текст:

И имам голяма молба! Ако някой някъде мерне ей тази лупа, дето беше от 7-ми в брошурата, много бих се радвала ако може да ми я вземе и изпрати! При нас открих един по-скъп вариант от 20лв останал, но е настолен, а аз искам с поставка да е Sad На националния телефон (очаквано) любезно ми казаха че навсякъде е изчерпана, ама (кой знае защо) не им вярвам напълно Simple Smile

# 1 120
  • Мнения: 264
Някой с отзиви за планетарния миксер, днес забелязах, че е и с блендер за 199 лв само му местят мястото и ме изкушава, но не знам колко са качествени да не се окаже като везната за която питах, ние два пъти вече връщаме на едната и беше изгоряла цифрата, а другата сама си отброява като я включиш без да има нещо на нея...

# 1 121
  • Мнения: 1 416
Добре е че го казахте това за охраната, има логика. Аз заменяйки оня ден влязох през входа и направо на касата, казаха ми да отида да си го заменя. Но се замислих, ако купя нещо с ваучери, мога ли да върна стоката.

# 1 122
  • Мнения: 27 947
Брадата, преди няколко години връщах лупа подобна на тази (не знам дали точно същата, но на подобна цена). Самата лупа не беше ок тогава, изкривяваше увеличения образ, некомфортно ми беше с неЯ. Тогава даже касиерите се усмихваха един на друг като връщах лупата, стана ясно, че много лупи са върнали. Дано са изчистили проблема с лупите.
Панайоту, добре ли се вижда върху черната дъска? В Амазон има хубави маркери за дъски, сигурно не само там, и се чудя за фолиото. Ако изобщо е останало.
А за поставките за лаптоп  някой ще даде ли мнение?
Везните не е невъзможно сами да "отмерват" при включване. Затова се зануляват с бутона. Но зависи за какво отмерване става дума в случая. Другата явно е била дефектна.

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 14:26 от dolce miele

# 1 123
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 827
Едно приложение на черната дъска, ако се чудите Joy

# 1 124
  • Мнения: 27 947
Да, добро приложение....Kissing Heart Но всъщност от известно време го виждам и по брошури поставено на стената, под кухненските шкафове. Heart Eyes

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 13:27 от dolce miele

Общи условия

Активация на акаунт