Лидл 123 - 01/2019

  • 158 711
  • 2 235
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 69 201



Този е от септември.

Брадичке...вие писахте, но без цифри и числа. Аз четох. Човек на точните неща съм обаче...говорете ми в цифри и ще ви разбера. ☺

Ето листите офисните. В цифри

# 1 501
  • Мнения: 235
Имаше едни зелени маслинки без костилка в пакетче и напоследък не ги виждам нещо. Някой да знае нещо за тях? Детето ми много ги обича и специално ги търся за нея.
Тази седмица в Кауфланд зелените маслини са на промоция. Без костилка и салата (с чушка). Умирам за тях.

има ли без чушка, само без костилка? ако са с чушка няма да й допаднат сигурно...

Как е като качество млякото кафе Комбо на промо пакет 6,49 лв тази седмица? Аз си правя кафето в италианска кафеварка.Ако е от значение за това как е смляно кафето ( за джазве, кафеварка или за експресо)

Кафето е за еспресо. Не е лошо на вкус.

# 1 502
  • Мнения: 1 121
Скрит текст:
Здравейте!
Може ли да ми кажете как да разбия течната сметана от 33% в пластмасова кофичка? Добавям ли прясно мляко?Кога добавям захарта, в началото,или в края на бъркането? Искам да си направя кремче за десерт с плодове.

Благодаря предварително!
Това е сладкарска сметана и се разбива на висока скорост на миксера до сняг, твърди върхове, по време на разбиването се добавя захарта на порции.  Прясно мляко не е необходимо да се добавя. Сметаната основно е за пълнежи на еклери,  торти, към кремове, като може се добавя и течен шоколад, който предварително си стопила и охладила до стайна температура .
Да питам, коя е тази сметана за разбиване в пластмасови кофички  33 %, не я видях?

marchеva14 - благодаря ти! В чужбина живея, извинявам се за объркването.
Миленски - благодаря!

# 1 503
  • Мнения: 27 759
Дъщеря ми и без това листове в скицник не държи Stuck Out Tongue Winking Eye Къса и рисува.....затова взех копирната хартия. Мен още ме е яд, че ни бяха подарили лидълски скицник, а аз го замених за едни маркери, защото реших, че ни е излишен още един скицник! Joy
Микрофибърните подложки от утре се надявам да се задържат ден-два, за да видя какви са.

# 1 504
  • Бургас
  • Мнения: 5 691
Скрит текст:



Този е от септември.
Брадичке...вие писахте, но без цифри и числа. Аз четох. Човек на точните неща съм обаче...говорете ми в цифри и ще ви разбера. ☺

Скрит текст:
Ето листите офисните. В цифри
  Амиии, ето цитати, прецени дали има цифри Wink

Да споделя, че случайно на щанда с книги днес открих скицници 2 вида. Взех този - А4, 100 листа, 80гр (тоест неот най-дебелите), 6лв.
Скрит текст:
Скрит текст:

И имам голяма молба! Ако някой някъде мерне ей тази лупа, дето беше от 7-ми в брошурата, много бих се радвала ако може да ми я вземе и изпрати! При нас открих един по-скъп вариант от 20лв останал, но е настолен, а аз искам с поставка да е Sad На националния телефон (очаквано) любезно ми казаха че навсякъде е изчерпана, ама (кой знае защо) не им вярвам напълно Simple Smile


Бели, но тънки. Нашите плескат постоянно с бои и не стават тези скицници, купувам с дебели листове. Иначе ако не е за бои- хубави са.
Аз споделих че са тънки още в първия си пост, когато казах че съм намерила скицници при книгите - 80гр Wink Просто сега прочетох 2 мнения че били бежови и затова уточних, че моят си е със снежнобели листи Wink Иначе да, за бои не стават, но и моят хем е инструктиран, хем рядко ползва друго освен моливи или в краен случай флумастери Simple Smile

Лолита, според мен 4-та седмица започва другия понеделник и ако съм права няма как да видим още сметаната Simple Smile

ПО в цифри и по-подробно - не знам дали е могло Wink

# 1 505
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Имаше едни зелени маслинки без костилка в пакетче и напоследък не ги виждам нещо. Някой да знае нещо за тях? Детето ми много ги обича и специално ги търся за нея.
Тази седмица в Кауфланд зелените маслини са на промоция. Без костилка и салата (с чушка). Умирам за тях.

има ли без чушка, само без костилка? ако са с чушка няма да й допаднат сигурно...




Има и от двата вида. Тъкмо от там се връщам. Дъщеря ми още в магазина отвори кутията. А на щанда с маслини в буркан също има зелени маслини в пликчета. Пак на хубава жена.

# 1 506
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
ЦЕНА

# 1 507
  • Мнения: 6 500
Маслините са наредени вече след маслата и маргарините в хладилните вани.

# 1 508
  • Мнения: 1 416
Има ли торти в Лидл?

# 1 509
  • Мнения: 1 524
Само на парче. На прилично висока цена за качеството си. Не бих си купила от там.

# 1 510
  • Мнения: 36 803
Хубави са тези на парче, но са скъпи - поне на редовна цена. Около 6 лв за две малки парченца. Взимам понякога, когато ги намалят с 30 % - те са с изтичащ срок на годност, но все още не е изтекъл, а и се изяждат веднага.

# 1 511
  • Мнения: 69 201
Ами...кво да кажа. Изложих се Joy
Може би защото не бях видяла лично какво пише на стария скицник. Приемам забележката.
Мен ми харесаха малките с тъмните листи - прилича ми на състарена тетрадка...става за дневник/за писане на всякакви нещица...
Едвам ги видях с тия корици. Бях на косъм да си тръгна убедена, че при нас няма...
Ще си чакам "дебелите" в такъв случай...

Взех си от новите стари сметанки 30 про..до май им е срокът.

# 1 512
  • Мнения: 2 234
Такива спортни чанти като утрешната пускали ли са? Хубава материя ли е, държелива?

# 1 513
  • Мнения: 3 560
Рафаелото е уникална, не натъртва от сладост, кокосът и бадемите се усещат. Две парчета в кутийка са 5 лв и нещо, но не отстъпват на тези от сладкарница.

# 1 514
  • Мнения: 1 416
А има ли някакви замразени полуфабрикати, нещо за гарнитура, някакви картофени неща?

Общи условия

Активация на акаунт