Лидл 123 - 01/2019

  • 158 457
  • 2 235
  •   1
Отговори
# 675
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Тези свежи салати, които коментирате, къде стоят? Не успях да ги видя.

# 676
  • Мнения: 2 373
Има в немския лидъл мишки. Малко по-добри са от тези дето се продаваха тук на 12 лева. Имат 2 бутона от страни повече. Може да се съберете и да си поръчате един пакет през някой от куриерите дето возят от Германия до БГ. Има и още някакъв шипинг до адрес в Германия, но няма как да го сметна зависи от адреса. Ето линк-а https://www.lidl.de/de/silvercrest-funkmaus-sfm-4-a1/p290325 Може пък някой вътрешен да се сети и да свирне 30тина за БГ да ги пратят по служебен транспорт. Все нещо идва месечно от Германия.
Същите бяха пуснали декември и тук... пробвах две и двете не ставаха и ги върнах (проблем с левия бутон).

Със сигурност ли са същите? Снимките се различават. Предишните бяха с 3 бутона на снимката. Тези са с 5. На Силвър креатин имам комбинирана клавиатура с мишка. Бетон е Не е мръднала от години.

# 677
  • Мнения: 4 594
Здравейте, какво ще кажете за подгряващата седалка за кола Чудя се дали загряват бързо.
Днес не са ли масажни седалките?

# 678
  • Мнения: 58
Здравейте, някой виждал ли е по Пловдив сушилника и лампионите от стр. 32, които бяха от четвъртък. В Асеновград ги няма 😭
От лампионите имаше в този на бул. България, но не съм сигурна дали и от двата вида. Аз търсих от детската седалка за кола, но нямаше.

# 679
  • Мнения: 68 659
Тези свежи салати, които коментирате, къде стоят? Не успях да ги видя.

В хладилните витрини до маслините при нас.

# 680
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Здравейте, какво ще кажете за подгряващата седалка за кола Чудя се дали загряват бързо.
Днес не са ли масажни седалките?
Масажна, със загряваща функция. Аз я купих за офиса, добре се справя с лекия масаж и бързо загрява.

# 681
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 999
Днес накупих разни сосове и подправки от Азиатската седмица. Оризовия оцет е супер, вече само него ползвам, та себвъзползвах от офертата 2х1. Азиатското кокосово масло си пише, че е Вирхен Екстра на бурканчето отпред на етикета. За биото наистина не е упоменато на видно място, но не съм и заглеждала за подробности.

# 682
  • София
  • Мнения: 9 926
Скрит текст:
Има в немския лидъл мишки. Малко по-добри са от тези дето се продаваха тук на 12 лева. Имат 2 бутона от страни повече. Може да се съберете и да си поръчате един пакет през някой от куриерите дето возят от Германия до БГ. Има и още някакъв шипинг до адрес в Германия, но няма как да го сметна зависи от адреса. Ето линк-а https://www.lidl.de/de/silvercrest-funkmaus-sfm-4-a1/p290325 Може пък някой вътрешен да се сети и да свирне 30тина за БГ да ги пратят по служебен транспорт. Все нещо идва месечно от Германия.
Същите бяха пуснали декември и тук... пробвах две и двете не ставаха и ги върнах (проблем с левия бутон).

Със сигурност ли са същите? Снимките се различават. Предишните бяха с 3 бутона на снимката. Тези са с 5. На Силвър креатин имам комбинирана клавиатура с мишка. Бетон е Не е мръднала от години.
И онези бяха с два странични (99% съм сигурен).

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Това е кокосовото масло и каквото пише по етикета:



# 684
  • Мнения: 5 386
Има вече бадемово брашно, пакети по 10 бр.бакпулвер и ванилова захар, стърготини:

# 685
  • Мнения: 6 150
Да, взех го кокосовото. На етикета пишеше студено пресовано, а пък това върджин на етикета отпред въобще не съм го отразила, все четях отзад.

# 686
  • Мнения: 4 594
Простете невежеството, но бадемово  брашно за какво се използва? Как се консумира и кокосовото масло?

# 687
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Бадемово брашно и аз взех. Скоро ще забъркал любимите линцер сладки.

# 688
  • Мнения: 68 659
Кокосовото като кравето масло се ползва....за сладкиши, кремове, готвене. В кафето за т.нар.бронирано кафе /за привържениците на НВВМ хранене/...

Бадемовото...за торта гараш 😃
Аз лично си го ръся върху заквасена сметана с плодове. Като десерт.
За овалване на дом.бонбони също предполагам....

# 689
  • Мнения: 2 231
С бадемово брашно се правят макарони и други подобни сладки. Понеже не се раздува като пшеничното, сладките остават леки и въздушни, но затова пък доста засищащи и тежички.
Кокосово масло пак в сладки, таханчета, пастети, маски за лице и коса...

Общи условия

Активация на акаунт