Лидл 123 - 01/2019

  • 158 459
  • 2 235
  •   1
Отговори
# 705
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 999
Има леко отклонение във времето за офертиране между Бг и Испания. По някога при вас са по-рано, а по някога малко по-късно. Има и разлики в асортимента, когато са от местни производители. Затова имам съмнения за даден продукт дали ще го намерите, когато го споменавам. Надявам се, че ще го има и в България.

# 706
  • Мнения: 4 402
Момичета, имам два цвята от Лидлския фондан. Не, че до сега съм работила с такъв, но то се оказа доста сложно Sad Или е твърд и не подлежи на обработка /току изваден от хладилник/, или се размеква и започва да лепи. Споделете тънкости, моля Simple Smile

ПП Щяхме да украсяваме коледни меденки с щерката, но меденките изядохме неукрасени, а фондана съм забравила в хладилника. Satisfied
Аз съм гледала клипчета, че се работи с мек или поне леко отпуснат на топло и се точи  пудра захар.

# 707
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
Момичета, тъй като Лидъл не ми е квартален магазин и много рядко купувам хляб от там, не съм запозната много с асортимента от хлебни изделия. Основно ходя като си набележа нещо, та въпроса ми е дали предлага франзели, хубави ли са и ако ги купя предния ден, дали на другия са все още меки? Трябват ми за на малкия РДто, но няма да мога да обикалям в същия ден и всичко ще си купя предварително. Още нещо трябваше да питам, но ми е бръмнала главата от планове и подготовки и не се сещам Embarassed

# 708
  • Мнения: 10 210
Преди известно време се чудехме на сухия шампоан - става ли, не става ли, но така и не прочетох отзиви от някой, който си го е взел. Пробвах го днес и мога да кажа, че е супер. Почиства чудесно, дава обем на косата, не оставя бял филм след разресване (с тъмна коса съм) и има много приятен аромат. Сравнявам го с Клоран (само този съм ползвала преди), който е от доста висок ценови клас и по нищо не му отстъпва. Дори се замислям дали да не взема и втори флакон, след като не е в постоянния асортимент, с дълъг срок на годност е, до 2021 г.

# 709
  • Мнения: 35 113
Момичета, тъй като Лидъл не ми е квартален магазин и много рядко купувам хляб от там, не съм запозната много с асортимента от хлебни изделия. Основно ходя като си набележа нещо, та въпроса ми е дали предлага франзели, хубави ли са и ако ги купя предния ден, дали на другия са все още меки? Трябват ми за на малкия РДто, но няма да мога да обикалям в същия ден и всичко ще си купя предварително. Още нещо трябваше да питам, но ми е бръмнала главата от планове и подготовки и не се сещам Embarassed

Аз от скоро имам кутия за хляб. Но като сложих там франзелите стоят сравнително меки поне 2 дни

# 710
  • Мнения: 68 659
Има франзели. За тях не знам...но кръглите хлебчета стават твърди на другия ден.
Ако имаш от друго място...вземи от там изпитани франзели. На тези им е твърда кората...абе не са от най-меките май...

# 711
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Момичета, имам два цвята от Лидлския фондан. Не, че до сега съм работила с такъв, но то се оказа доста сложно :
Скрит текст:
( Или е твърд и не подлежи на обработка /току изваден от хладилник/, или се размеква и започва да лепи. Споделете тънкости, моля Simple Smile

ПП Щяхме да украсяваме коледни меденки с щерката, но меденките изядохме неукрасени, а фондана съм забравила в хладилника. Satisfied
Аз съм гледала клипчета, че се работи с мек или поне леко отпуснат на топло и се точи  пудра захар.

Оставя се леко да се размекне и се точи върху нишесте или пудра захар. Точилката също се поръсва с пудра захар или нишесте.

# 712
  • София
  • Мнения: 3 846
Погледнах 4-пластовата тоалетна хартия, но ролките са доста по-тънки от тези на dm, което означава, че са с по-малък метраж. Струва ми се и по-твърда, та май ще се въздържа. Ако имаше по-малки разфасовки, бих взела за проба.
Преди време имаше крем за крака в Лидл, сега и него не намирам.

# 713
  • София
  • Мнения: 11 709
Момичета, тъй като Лидъл не ми е квартален магазин и много рядко купувам хляб от там, не съм запозната много с асортимента от хлебни изделия. Основно ходя като си набележа нещо, та въпроса ми е дали предлага франзели, хубави ли са и ако ги купя предния ден, дали на другия са все още меки? Трябват ми за на малкия РДто, но няма да мога да обикалям в същия ден и всичко ще си купя предварително. Още нещо трябваше да питам, но ми е бръмнала главата от планове и подготовки и не се сещам Embarassed
Не са лоши, но на 2 ден вече някак са гумени, меки, но гумени, нямат тази хрупкава коричка. По-добри са на Фантастико, ако ти е по-близо, но по принцип стават и на Лидл.

# 714
  • shumen
  • Мнения: 18 039
Мисля,че няма да са толкова меки.

# 715
  • Мнения: 847
Франзелите остават меки,ако се държат в найлонов плик,аз преди да ги нарежа за парти хапки ги запичам за 5 мин.на вентилатор във фурната!

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 176
На коя марка е сухият шампоан и къде да го търся, мисля че по-назад в темата четох, че беше на специфично място. Ако може и снимка на опаковката Simple Smile

# 717
  • Мнения: 10 210
На коя марка е сухият шампоан и къде да го търся, мисля че по-назад в темата четох, че беше на специфично място. Ако може и снимка на опаковката Simple Smile
При нас е при останалите стоки от предходни промоции, срещу стената със замразени продукти.
Скрит текст:

# 718
  • Мнения: 35 113
Сега се сетих, ще съм виждала хора да си купуват замразени франзели от фурната на Лидл. Дадоха им ги през вратата, където се влиза за пекарната. Освен да помолите и вие във вашия магазин. Друг вариант е Метро. Там има всякакви замразени хлябове и хлебчета. За максимум 30 Мин са топли топли и готови

# 719
  • Мнения: 6 470
Сухият шампоан не е в от асортимента, така че го търсете при акционни стоки наредени на презентери.
А относно замразените багети,даваме,да. С разрешение от управител. Само че, не знам в домашни условия дали ще успеете да ги изпечете. Конвектомата е със специална програма за всяко печиво. По някое време на програмат ги пръска вътре с вода. Та не знам. Сигурно си има начин, де.

Общи условия

Активация на акаунт