Лидл 123 - 01/2019

  • 158 462
  • 2 235
  •   1
Отговори
# 840
  • Русе
  • Мнения: 5 347
С 150 гр. ориз аз направих 2 Нори кори и половина, тънки рулца. Разделих всяка кора на две. Ядохме тримата с детето и пак останаха 5 парченца. Не им докарах обаче търговски вид на рулата. Ще трябва да тренирам. Оризът задължително на бавен огън да си "изпие" водата.
500 гр. ориз е адски много.

# 841
  • София
  • Мнения: 1 907
С 150 гр. ориз аз направих 2 Нори кори и половина, тънки рулца. Разделих всяка кора на две. Ядохме тримата с детето и пак останаха 5 парченца. Не им докарах обаче търговски вид на рулата. Ще трябва да тренирам. Оризът задължително на бавен огън да си "изпие" водата.
500 гр. ориз е адски много.
Относително е това "много", зависи от домашното потребление😂 У нас много върви, с 500гр. правя и почти никога не остава.

# 842
  • Мнения: 2 231
Извинявайте, нещо може би не следя добре дискусията, тези оризови рулца с кори нори ли ги правите или някакви други? Накрая запържват ли се или сурови се ядат?

# 843
  • Мнения: 6 470
Още една подробност за брецелите. Печем ги в замразено с-ние. Всичкия хляб печем така, де. Но при брецелите е важно да не се размразят, защото кристалчетата сол върху тях се стопява и се губи ефекта.

Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 20:15 от Thirteen#

# 844
  • Мнения: 68 659
Това ясно, да. Като всички замразени неща направо от фризера се хвэрлят във фурната...Joy
Благодарско пак...

# 845
  • Мнения: 14 966
Нори , мори, и аз след работа в Лидл. За гащи. От азиатската въобще не запомних какво да купувам, набутах си каквото другите купуват. Търсих какао, ама като не запомних каква марка днес имаше на снимката... И както гледах за какао, така видях
Скрит текст:
Папи Ханс . Blush Сигур и той за какао, да парви кекс.
Та аз си останах без кекса Joy

# 846
  • Мнения: 166
Аз ходих за момичешки потници, но не ми хареса материята. 2 бяха с различна материя, за третия не съм сигурна. Цветовете също не ме грабнаха.

На касата касиерката каза на клиентите пред мен, че вече бельо не се връща/заменя и ги пита дали ще го купят. Каза, че тази промяна била от 2-3 седмици.

# 847
  • Мнения: 68 659
Суши...муши...Тайсчо...какаото е на Белбейк...белабейк ли е...нещо таквоз....Joy

# 848
  • Мнения: 5 386
Намерих изостанало това


Купих Нудели, тайл.супа, инстантна супа, миш- маш, оризови кори. Ще ви следя
за подробности и идеи за оризовите кори. Потниците с широки презрамки бяха поизчерпани само ес и ем р- ри, гащи - много, чорапи - също. Взех с тънка презрамка, сутиени и чорапи.

# 849
  • Мнения: 10 210
На касата касиерката каза на клиентите пред мен, че вече бельо не се връща/заменя и ги пита дали ще го купят. Каза, че тази промяна била от 2-3 седмици.
А това не трябва ли да го обявят някъде официално? На мен нищо не ми казаха днес. Вижда ми се доста съмнително жените да продължат да купуват сутиени от Лидл, ако знаят, че нито могат да ги пробват там, нито да ги върнат после.

# 850
  • Мнения: 68 659
Няма логика...то нахапан брецел мога да върна...па едни камизоли ли...не ми се вярва...

# 851
  • Мнения: 14 966
Суши...муши...Тайсчо...какаото е на Белбейк...белабейк ли е...нещо таквоз....Joy
Е сега го видях , със сигурност гледах друго. Ще се ходи пак.
Но важното е, че и Дзвезди пазаруват в нашто магазинче. Blush

# 852
  • Мнения: 6 470
За тази промяна относно връщането на бельото не съм чула. Странно. Утре ще питам.

# 853
  • Мнения: 20 172
Аз се отчитам с патица, замразени зеленчуци за уок с кокосово мляко, кокосово мляко, нудъли от боб Мунг, нахут, и забравих за какаото.

# 854
  • Мнения: 1 007
Аз по принцип използвам доматен сос Долмио за спагети,но реших да взема на Бареза със зеленчуци от Лидл,изобщо не ми хареса,няма нищо общо с Долмиото.Иначе съм хвърлила око на потници за момичета и съм заръчала на.майка да ми купи.

Общи условия

Активация на акаунт