Пазаруване от H&M (27) ➤ Януари 2019

  • 99 805
  • 2 011
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 9 706
Имаше на 50% едни преди две седмици. Материите хич не ми харесаха.
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0626587010.html
 Ей, такова пробвах 38 и 40, 40 ми беше по-добре. Не е лоша кройката, но материята е рехава и не е добре 'изпечено'.

# 1 471
  • Мнения: 307

Тези дънки получих днес, рсзмер 27/30. Иначе взимам 34 от другата номерация. Добре са. Опъвам си ги до ушите хахаха. Крачола е точен долу, притесняваше ме да не е къс. Другия път може и 27/32 да поръчам, та дс сравня. Прилагам и реална снимка.

# 1 472
  • София
  • Мнения: 940
Днес взех няколко неща:



Пуловера не е лош, отговаря на номера и вече е по-евтин. Суитчъра не е ватиран, тъничък, отговаря си на номера. Тениската е много сладка, поне според мен. Отговаря на номера и материята е приятна. Свещта мирише приятно.

Дънките ме изненадаха приятно. Материята е приятна, както и цветът, отговарят си. Панталона, по-скоро дънки, отговаря си на номера, но нещо не ми допадат.

Ризата, пратили са ми друга риза. Поръчах каре, пратили са ми едноцветна, ще връщам. Обувките са уголемени. Половинката носи 43.5 - 44 номер, тези са около номер или повече уголемени. Иначе са хубави, ще ги връщам.

# 1 473
  • Мнения: X
Фанфанито,ми някак рехав и размъкнат ми е пуловера....мнооооого разтеглив,а аз не обичам такива.Има и дефект....точно отпред няколко претънени нишки от самата прежда и ми се набиват неприятно на погледа....Ако е някъде,където не се вижда толкова може....но горе близо до бието не.....Не е моя просто и това е.Цвета е по-скоро "тиквено"жълто,малко отива към горницата,но е изключително рехав и разтеглив.. ..

# 1 474
  • Мнения: 9 124
Да, разтеглив е и е мек , но не е лигав. Не знам , на мен ми топли и ми е приятен, но...аз не харесвам твърди пуловери, а и мохера е мека прежда. Но пък този дефект , както го описваш колко пък са тез нишки, трябва да е повече щом се открояват. Бе това онлайна винаги има риск. На мен цвета ми харесва, то се виждаше че е наситено жълто, ама тиквено към оранжево на снимките е така на жените иначе имам спомен , че беше като на модела. Аз по принцип харесвам жълто и то към оранж, ама този не знам... жалко...връщай го , като не ти харесва, няма смисъл(( Дано да ти е безплатно връщането, отбележи, че има дефект.

# 1 475
  • Мнения: 47 991
Моите кецове и суичери дойдоха, но трети ден не мога да ги завлека у дома. Да видим мъжагите ми дали ще ги харесат

# 1 476
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Хепи, ще снимаш ли суитчера, моля! Simple Smile
Хубав ли е?
Моя още не е пристиганал.

# 1 477
  • София
  • Мнения: 1 621
Вчера получих форумния пуловер с панделката. Размер М. Голям ми е. Ако някой го иска да пише.
За София може и лична среща.
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0676580003.html

Скрит текст:
Цена 13 лв.

Последна редакция: ср, 23 яну 2019, 09:37 от bialata3

# 1 478
  • Мнения: X
Добро утро!Тета, къде си?Липстваш ми момиче....оправяше ми настроението с весело-хумористичния тон,с който пишеш....Винаги готова на шегичка ….знам,че четеш темата.Не знам кой с какво те обиди и засегна,но пропусни го това.Ти си широко скроен човек,не дребнава и обидчива душица....

Фанфанито,розовия мохерен пуловер,който поръчах е съвсем друга "бира"....стегната плетка,плътен.Цвета на пуловера е този на снимките на манекена,но една идея по-матов не така ярък.Снимките,долу на клиенти закупили този продукт или са яко фотошопнати или е друг цвят пуловер,но не и този...Не е изключено да има и разлика в плътността на нишката между твоя сивия пуловер и този жълтия...Като се увеличат,наистина този жълтия изглежда по-тънък....Развлачен ми е,пък и тия няколко притънени нишки и те ме дразнят....

# 1 479
  • Мнения: X
Кой е лимоновожълтият пуловер, Джиджи?

Ето този,днес ще го взема от Еконт:
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0665212005.html

Точно този цвят слънчево,лимонено жълт ми маха 10г. от ЕГН-то:stuck_out_tongue_closed_eyes:

А всички други нюанси на жълтото,както и вече коментирания цвят "тиква" на пуловера с буфан ръкав …..ми "прибавят" към ЕГН-то....А,така трудно се намира пуловер в този цвят,та няма как да го пропусна,нищо,че съдържанието е повече акрил….и само 8%вълна....

Последна редакция: ср, 23 яну 2019, 10:08 от Анонимен

# 1 480
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Да кажа и аз за форумния пуловер с панделка. Една идея ми е широк, но май и моделът е такъв, но на мен ми харесва.  Много е мекичък и топъл. Заслужава си и реалната цена. Simple Smile

# 1 481
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Тетааа, Тетиии, Тетинце, върни се дарлинг  плиизз❤

# 1 482
  • Мнения: 1 953
Тетааа, Тетиии, Тетинце, върни се дарлинг  плиизз❤
Hands PrayHands PrayHands Pray
Тета, ако съм те обидила, Извинявай SadFlowers Bouquet!
На всички липсваш, сигурна съм!

# 1 483
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Тето,
често спорим и не сме на едно мнение, но пък не е и задължително, знаеш, че и аз те обичам. Лошото е, че в писмената комуникация често се изтърват нюансите на написаното, тонът, въпреки емотиконите. Мисля, че никой тук не контрира и не се конфронтира с лоша умисъл, просто сме много народ, с различни схващания и различни изразни средства. Стига си се делила от колектива

# 1 484
  • Мнения: 341
Понеже поръчах коженото яке с пух, за което ви питах преди 2 дни, но случайно се натъкнах и на друго такова и сега се чудя каква е разликата???
0701025001
0642120001

Общи условия

Активация на акаунт