Спам тема (Нова Година със стари ку...купонджии) от 02.01. до когатo... примерно до 31.01. 😜

  • 78 784
  • 4 019
  •   1
Отговори
# 2 010
  • Мнения: 9 475
Леко му го подхвърли, Бела. Grin Абе, верно, да не си лъвица???


Тц, теле! Ама има и по-лошо. Мъжлето е скорпион!

# 2 011
  • Мнения: 15 619
Ааа, има резон - Венера. Женствена си много.
Мъж скорпион, ох майко!
Не мога да намеря по-актуално фото аз на моя  убав козел.
Аве, с една снимка се заформя кОоопона. Ей на, горе.
Айде, пишете/пускайте Grin

# 2 012
  • Мнения: 9 571
Луне, я кажи за жена лъв и мъж рак. Покрай теб ще почна да се вълнувам от зодии на дърти години Laughing

# 2 013
  • Мнения: 11 505
Ей, счупили сте си пръстите да пишете, а аз работя ли, работя .... е, наработих се! Mr. Green
Жу, и аз си падам по брадати, не си сама, ма си имам изисквания.... такива на по една седмица бради харесвам Grin

# 2 014
  • Мнения: 10 704
Ако не съм споменал нещо за изискванията ви, сакате ли да спомена, така де, да споделя , а ?

# 2 015
  • Мнения: 15 619
Луне, я кажи за жена лъв и мъж рак. Покрай теб ще почна да се вълнувам от зодии на дърти години Laughing
Тая пък! Дърта била!!! Два шамара? А? Joy
Осем, сериозно, квот не ми разбира главата, да ти кажа, че не зависи чак толкова от положението на слънцето, има много по-сериозни предпоставки за връзка, Ас, Луната на мъжа, юпитера, марса на жената, десцендентите, връзката между управителите на важните домове и самите домове, например седми дом, периодите, през  които преминава съответния човек и т.н. и т.н.
Иначе...
Лъвът, обича да го четкат, да му приглаждат козинката и да я лъскат. Обича да се кичи с "най-отпред", най-отгоре", най- най-, включая и жената. Grinning Публика трябва да има това его в най-честия случай. Душата на компанията, най-изявен, най-сладкодумен, най-харесван. Това е малко разбира се и варира в оналностите според конкретния случай.
Рак? Жената рак за мен е майката и домакинята, обгрижващата, успокояващата, любвеобвилната, даващата. четвърти дом е майката, домът - семейното огнище, това е домът на рака. За мен това е основната характеристика. Останалото е много повече. Не ме карай да се излагам. Joy

# 2 016
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Кико...аз по-дълги ги харесвам. Всичко друго ми боде и дращи...и става страшнооо.

Ако не съм споменал нещо за изискванията ви, сакате ли да спомена, така де, да споделя , а ?
Лане, коя те е отФърлила така жестоко, че недолюбваш всичко женско?! Trollface

# 2 017
  • Мнения: 11 505
Аз пък обичам да ми боцка, Жу Blush

Ади, Лане, почвай да... споделяш! Mr. Green

Скрит текст:
Луне, объркА половете... за жена лъв и мъж рак пита Осем, аз с риск Онзи да ме разкритикува (щот нали е рак)... искам да кажа, че съм имала работа с няколко мъже раци и са като правени по калъп.... привлича те някаква загадъчност, супер саркастично чувство за хумор (даже хапливо), много си обичат дома (и мама) Laughing и се правят на много ерудирани, обаче после като настане една скука... ама скука ти казвам. Много се връзват на това какво мислят околните за тях и са супер неуверени, но го прикриват добре.[/i]

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 20:25 от Kiki.mora

# 2 018
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Асцедента, той вземал превес май след 40 сете...
Аве мъж да не те набоцка с брада или да е без мустак...
И дами...стара риба няма, да знаете

# 2 019
  • Мнения: 9 571
Луне, всички раци, които познавам да домошари и държат на семейството,  като се замисля Simple Smile За лъва не съм съвсем съгласна, че познавам тотални противоположности на мен. Да не кажа, че едни от най-отвратителните хора, които познавам Laughing



Хич, не обичам моят да ми боцка. Като шкурка става ooooh!

# 2 020
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 839
Лане, вместо да пишеш за изискванията, я по-добре онагледи с една снимка брадясването ти. Ама твоя, не на някой незнаен из нетЯ Wink. Обещаваме да не те налазваме - ни теб, ни въдицата, ни кайсиите.

За зодиите - ми от човек до човек балкан разлика. И не разбирам що тъй плюете козите, м? Smile
Толкоз хубави хора сме. Stuck Out Tongue

# 2 021
  • Мнения: 15 619
Осем, това го написах по-скоро за мъжете лъвове. Повече за тях важи. Не знам защо така си помислих - той лъв, ти рачка.  Grinning
При жените, честно, от всички зодии, доста, доста често има една обща змийска характеристика, така че... тя доста акцентира при някои. А и виж, как и сама си разбрала, че слънце в един дом не дава един и същи човек... Другото е много повече и представя цялата картинка.

# 2 022
  • Мнения: 9 571
Ооо, Луне! Одобрявам избора Grinning Не че съм се съмнявала в теб Hug

# 2 023
  • Мнения: 15 619
Стига бе, не съм ли ни показвала тугедър? Мислех, че съм.

Тенкю, Осем, тенкю.

# 2 024
  • Мнения: 11 505
Аз само не разбрах що да не му отива брада на Лунов??? А, сетилас.... щот Лун не одобрява бради Grin

Общи условия

Активация на акаунт