Покажете си детските стаи - тема 25

  • 62 687
  • 736
  •   1
Отговори
# 525
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ако замазката не е добре направена отдолу и ламината скърца. Родителите ми редиха така върху незамазан под и много им скърца ламината. Вкъщи има някаква замазка, но не е от най - равните и поскърцва едва доловимо и предимно лятото, когато леко се посвива. Зимата има леко раздуване и тогава не скърца.

# 526
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Нашият паркет не скърца изобщо, а в първите години имахме страхотна влага и ужасно се наду, от фирмата идваха веднъж и го рязаха, защото се беше забил в стената, той спадна, после пак се наду, после спадна окончателно и се отвориха едни фуги, така си и стои, но не скърца изобщо. В другата стая пък (бъдещата детска) не е имало такива проблеми с влагата и не е мръднал, също не скърца. Може би наистина трябва да се пренареди като хората и да се провери замазката. Иначе моето лично мнение е категорично в полза на естествения паркет.

# 527
  • Мнения: 13 906
Ние изциклихме и фугирахме паркета, вече не скърца. Дано не се изрони след време.

# 528
  • София
  • Мнения: 6 085
Ако паркетът е нов, трябва да престои известно време в помещението преди да се реди, за да се напасне влажността му с тази на стаята.
По друга причина нашият паркет престоя почти година. Не можете да си представите колко се свиха паркетините.

# 529
  • София
  • Мнения: 8 348
Стар паркет не се пренарежда, а се вдига, почиства и слага обратно в реда, в който е вдигнат. За да не скърба, се лепи. Накрая пода пак е крив, но симпатичен и нищо не скърца.

# 530
  • Перник
  • Мнения: 160
 Добра вечер.  Ще правя стая за първокласник. Бихте ли ми казали с коя програма безплатна си правите  3 д модел или как я чертаете за визуализация.  Немога да преценя как е по- добре да се наредят мебелите. Те ще бъдат тези: . Стаята е 4 на3  кв.м. на едната по- къса е прозореца, отсреща е вратата.
Благодаря.

# 531
  • Пловдив
  • Мнения: 6 617
Аз ползвам 5d planner

# 532
  • Мнения: 6
Здравейте, може ли да споделите от къде поръчвате мебели и от кои сте доволни?
Предстои ни обзавеждане за детска стая и освен Икеа не знам къде другаде има качествени, а не искам да се ограничавам само до там

# 533
  • Мнения: 10 651
В АЙКО също има хубави детски стаи.

# 534
  • Мнения: 13 906
Меблик, но никак не са евтини.

Аз се разочаровах от АИКО, купихме оттам масичка със столчета за децата. Оказа се, че има дефект и започнаха да ни мотаят, нито ни я поправиха, нито ни ги смениха, защото към момента нямаше наличност. Добре, че не беше скъпо, предявяването на рекламация е ад.

# 535
  • Мнения: 10 651
Кофти, Амини Sad

Иначе за масичка със столчета - с две ръце съм "за" Мамутите на ИКЕА за деца около възрастта на нашите! Удобни, леки, практични, лесно се поддържат, а и издържат и почти 90-килограмови мъже Simple Smile

# 536
  • на земята
  • Мнения: 4 092
Ние сме доволни,имаме детска,столове,диван от Аико,не са мръднали.

# 537
  • София
  • Мнения: 9 416
От Айко ни е бюрото. Много здраво се оказа.

Секцията и леглата са от Валдом. Единствената ми забележка е, че секцията категорично трябва да се захване за стената с болтове или нещо друго, защото не стои стабилно на пода.

# 538
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Здравейте! Търсим легло тип сандвич за детска стая.

Бихте ли ме упътили къде във Варна мога да намеря такова?
Искам да го видя наживо ,онлайн не ми се купува  newsm78

# 539
  • Мнения: 1 413
Здравейте! Търсим легло тип сандвич за детска стая.

Бихте ли ме упътили къде във Варна мога да намеря такова?
Искам да го видя наживо ,онлайн не ми се купува  newsm78

По поръчка, но става по-високо, имай предвид

Общи условия

Активация на акаунт