Покажете си детските стаи - тема 25

  • 62 921
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Ей.момичета страхотни стаи сте показали Simple Smile
Дидка,ама какви ученолюбиви дечица Relieved.Много светла и просторна ,наистина.И някак много уютна!
Месечинка,много хубава се е получила стаята.Цветовете са страхотни,браво!

# 646
  • Мнения: 2 224
Супер е! Да си го ползва със здраве. Ама как пък баш ББ снимахте. Mask

😂😂😂 И аз това забелязах. И на децата се харесва.

# 647
  • София
  • Мнения: 9 550
Факт е, че и моето дете (6-годишно)  знае кой е Бойко Борисов и това при положение, че вкъщи темата политика не се бистри. Запомнящ се персонаж е този ББ, какво да се прави. Приятелчета на моето също са споменавали името му.

Сега по темата. Продължавам с моите детски книжки да се главоблъскам.Grin Вие къде съхранявате книгите в детската стая? Открити ли са, в шкаф ли са, по друг начин ли ги държите?

# 648
  • Варна
  • Мнения: 25 242
При нас се оказва, че няма много открити рафтове, освен тези над леглото. Та може би част поне от книгите ще са в шкафа.
п.п. синът ми си няма идея кой е Бойко Борисов, ама той си е бая отнесен Grinning

# 649
  • Мнения: 4 412
Факт е, че и моето дете (6-годишно)  знае кой е Бойко Борисов и това при положение, че вкъщи темата политика не се бистри. Запомнящ се персонаж е този ББ, какво да се прави. Приятелчета на моето също са споменавали името му.

Сега по темата. Продължавам с моите детски книжки да се главоблъскам.Grin Вие къде съхранявате книгите в детската стая? Открити ли са, в шкаф ли са, по друг начин ли ги държите?

Дъщеря ми има много книги. В момента част от тях са в шкаф с врата, именно заради праха. Друга част са в една дървена къща за кукли, която вече не се използва за тази цел. Самата къща е висока около метър и има 4 "апартамента", които използва за книги, учебници и разни други помагала+моливи, флумастери и т.н. Няма вратички, но не събира за сега прах, може би, защото често се рови там. Планувам да взема някаква етажерка или шкаф с врати, за да са на едно място и прибрани.

# 650
  • Мнения: 13 932
За момента детските книжки са в хола.

# 651
  • София
  • Мнения: 6 268
Ето и нашата детска

Скрит текст:




# 652
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
catty,страхотна е! Хем е обща,хем всеки си има кътче.Много добре измислена,браво!

# 653
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Сега по темата. Продължавам с моите детски книжки да се главоблъскам.Grin Вие къде съхранявате книгите в детската стая? Открити ли са, в шкаф ли са, по друг начин ли ги държите?
Книжките са в библиотека с рафтчета и рафтчета над бюрото - не е много удачно, но докато направим другата детска стая, ще е така.
Библиотеката я направихме дълбока и книжките са на 2 реда, което изобщо не е удобно, та за другата ще знам 😂
Скрит текст:

# 654
  • Мнения: 9 791
А съобразявате ли се с правилото прозорецът (светлината) да са отляво на бюрото, в най-честия случай, когато детето пише с дясна ръка? Иначе си тъмнИ с пишещата ръка.
Естествено, ако има такава възможност.

# 655
  • София
  • Мнения: 6 268
catty,страхотна е! Хем е обща,хем всеки си има кътче.Много добре измислена,браво!


Благодаря. Това бе идеята - всеки с малко лично пространство, тъй като са от различен пол, с голяма разлика, а няма никаква възможност за отделни стаи. Една година я мислихме.

# 656
  • Пловдив
  • Мнения: 1 434
Здравейте.И у нас тече ремонт.Решихме да махнем стария гардероб и се оказа ,че паркета под него не е лакиран и има няколко фуги за попълване.Искам сама да го  фугирам  и лакирам.Моля за идеи.

# 657
  • София
  • Мнения: 1 363
catty m, по поръчка ли са мебелите? Бюрото много ми хареса с шкафче и рафтове отгоре. И изобщо всичко е много приятно.
Относно съхраняването на книгите - нашите за сега са в хола на открита етажерка, често се вадят и ползват, впоследствие ще преместим етажерката в детската стая. Но сега ако ми беше, щях да избера някоя с вратички, по-подредено стои.

# 658
  • София
  • Мнения: 6 035
А съобразявате ли се с правилото прозорецът (светлината) да са отляво на бюрото, в най-честия случай, когато детето пише с дясна ръка? Иначе си тъмнИ с пишещата ръка.
Естествено, ако има такава възможност.
При нас, както се вижда няма такава възможност. На единия прозорецът е отляво, на другият - отдясно, но стаята е достатъчно светла.
Може би и ние трябваше д апомислим за преграждане на стаята, но може по натам.

# 659
  • София
  • Мнения: 6 268
catty m, по поръчка ли са мебелите? Бюрото много ми хареса с шкафче и рафтове отгоре. И изобщо всичко е много приятно.
Относно съхраняването на книгите - нашите за сега са в хола на открита етажерка, често се вадят и ползват, впоследствие ще преместим етажерката в детската стая. Но сега ако ми беше, щях да избера някоя с вратички, по-подредено стои.

Да, по поръчка са мебелите. Дизайнът си е наш, с проектанта доизкусурихме някой неща.

Здравейте.И у нас тече ремонт.Решихме да махнем стария гардероб и се оказа ,че паркета под него не е лакиран и има няколко фуги за попълване.Искам сама да го  фугирам  и лакирам.Моля за идеи.

Идеи за какво? Акос е лакира, според мен трябва да е на цялото помещение, зщаото иначе ще стане като кръпка. А ако е на цялото, си трябва циклене. Иначе за лакиране може и сам - купуваш лак от някои от големите стоителни магазини, има различни варианти и действаш.

Общи условия

Активация на акаунт