Нашият нов дом

  • 6 234
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 742
Приключихме! Нанесохме се, изчистих, поприбрах и бързам да ви се похваля Grinning
Е, далеч е от снимките в италианските каталози, но си е НАШ! Живот и здраве, малко по малко ще се оправяме. Хола ми плаче за нови мебели, ама ще го огрее след някоя и друга петилетка Grinning  И така, добре дошли:
 
http://pg.photos.yahoo.com/ph/elly_steddy/album?.dir=65c8&.s … _steddy/my_photos

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Честит ви нов дом!  bouquetМного ми хареса,личи си ,че е подреден с любов и желание!Другото няма значение!Бъдете щастливи в него! Hug

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Честито!
Детското обзавеждане ми хареса. И ние замисляме такова, но ме е страх, че каката е много щурава. Ще вземе да се хвърли върху малката и...не ми се мисли...

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 654
Браво!!! Честито!!!   bouquet
И нас ни очаква пренасяне, ама да видим кога ще стане...?

# 4
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
Честито и от мен.   bouquet

# 5
  • Мнения: 614
Честито и от мен  newsm19 благородно ти завиждам, защото и аз си мечтая за собствен дом Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 001
Честито от сърце! Желая ви само и единствено щастие да царува там!
Много ми хареса, особено голямата ви тераса.

# 7
  • Мнения: 4 806
честито и много любов да изпълва дома Simple Smile

на мен ми харесва, много - отговаря на предпочитания от мен стил...

# 8
  • Мнения: 115
Честито! Много ми хареса всичко! Нека любовта и разбирателствота никога не напуска дома ви!

# 9
  • Мнения: 742
Благодаря на всички Hug толкова съм щастлива, че чак се будя посред нощ и се разхождам из стаите от кеф  Grinning Че след панелната квартира-гарсониера, не мога да се нарадвам на новичко и широчко. от сърце пожелавам на тозиь който още не е изпитал емоцията от нов дом, скоро да му се случи  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 001

Пожелавам ви да ви стане (с ново попълнение  ylinfant 1stroller) тесничък

# 11
  • Мнения: 1 655
Честито и от мен! Бъдете много щастливи в новия ви дом!

# 12
  • Мнения: 8 917
Честито! Здраве, щастие и любов да са вашите "съквартиранти"  bouquet

# 13
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
честито и от мен   bouquet бъдете много щастливи в новия си дом ... любов и разбирателство да има   bouquet

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Супер е! Много уютно изглежда! Добруване ви пожелавам! Наистина е много приятно да се прибираш вечер на място където сам си си подреждал с любов - дори шетането не е толкова уморително на своята си къща!  Hug

# 15
  • Мнения: 7 263
Честито!
Това са прекрасни емоции!
Много късмет в новата къща   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 5 476
Честито!Нека домът ви да е пълен с усмивки и смях!   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 625
Честито! СТрахотно е Peace
Живейте в мир и любов Hug

# 18
  • Мнения: 793
Честито  Hug

Много е уютно, много ми хареса  Peace

И от сега нататък във все по- големи  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 672
 Хубаво е, че си имате само ваш дом. Изглежда много уютен. Честито!  bouquet

# 20
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Честито!!!
Изглежда просторен и уютен дом  bouquet.....а терасата ме грабна, представих си колко цветя може да побере Wink

# 21
  • Мнения: 1 413
Честито! Изглежда толкова слънчево и с много картини - значи ще е пълен с атмосфара! Много здраве и любов да го изпълват!
Имам един конкретен въпрос - в банята видях като нашата кабина, по-точно ние купихме само коритото и сега си търсим кабина - да се чисти лесно, може би стъкло... та вашата стъклена ли е, как я поддържаш и как точно е закрепено поддушовото корито за стената, защото нашата мъж ми я уплътни с една лайсна но не ми харесва.
За детската сме планирали нещо подобно, но малко по-ниско да е горното легло, та и там имам питане - горното легло отзад има ли плоскост до земята или  само отстрани - откъм главата?
Много ме вдъхнови новият ви дом!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 511
Хайде едно голямо ЧЕСТИТО и от мен!

 smile3501     ura  ura  ura

Много ви е хубаво и с право се кефиш посред нощ!

И ние сме на вълна наше жилище,с разликата,че още чакам да ми представят проекта за банята,но всичко друго е набелязано и се надявам скоро и аз да се похваля с МОЯ ДОМ!

Още веднъж честито и в новия ви дом да цари спокойствие и разбирателство! Heart Eyes

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Много любов и разбирателство в новия ви дом! Браво!

# 24
  • Мнения: 730
Честито!Много здраве и любов!

# 25
  • Мнения: 742
благодаря на всички, много ми е драго, че мога да споделя  радостат си с вас  Grinning

Честито! Изглежда толкова слънчево и с много картини - значи ще е пълен с атмосфара! Много здраве и любов да го изпълват!
Имам един конкретен въпрос - в банята видях като нашата кабина, по-точно ние купихме само коритото и сега си търсим кабина - да се чисти лесно, може би стъкло... та вашата стъклена ли е, как я поддържаш и как точно е закрепено поддушовото корито за стената, защото нашата мъж ми я уплътни с една лайсна но не ми харесва.
За детската сме планирали нещо подобно, но малко по-ниско да е горното легло, та и там имам питане - горното легло отзад има ли плоскост до земята или  само отстрани - откъм главата?
Много ме вдъхнови новият ви дом!

мечтица, по въпроса с банята- купихме душ-кабината комплект, майстора който ни реди плочките я сложи, закрепена е със силикон отстрани. Не е стъкло, а акрил-щото ме беше страх ако децата се разбеснеят да не се счупи. Поддушовото корито е закрепено със силикон, а покрая с фугин, но стана много фино, като фугите на плочките. Лайсни няма никъде, ще снимам довечера по-отблизо. Поддръжка- супер лесна, паравана имитира напръскано с капки  Laughing
Детската- българска, от каталога на ИРИМ-Русе. Оригиналната височина е 1.90!!!, но се оказа , че няма проблем да я намалят до колкото искаш. Ние поръчахме на височина 1.60- да ти кажа, хлапето/106 см./ без проблем си се катери, спи, играе. Горното легло има гръб- плоскост до земята, т.е. като се мушнеш отдолу, стена не се вижда. Пак отдолу, зад гардеробчето, има рафтчета, които гледат към раклата на долното легло. Дано си разбрала какво обясних.

# 26
  • Мнения: 2 441
Честит нов дом!
Много ми харесаха етажерките за куклите, дъщерята иска такива етажерки и ние бяхме поръчали на един познат да ни проектира. Сега веднага ще се обадя да му ги покажа.

# 27
  • Мнения: 46 562
Супер е  Hug
Пожелава ви много щастливи мигове в него  Heart Eyes  bouquet

Много ми хареса осветлението при огледалото в банята Grinning

# 28
  • Мнения: 936
Честито! Да сте много щастливи в новия си дом. И аз се надявам на такова щастие, дано да стане.

# 29
  • Мнения: 22 867
Много хубав дом си имате! Нека сте  много, много щастливи в него! Удоволствие беше да разглеждам снимките. Grinning

# 30
  • Мнения: 3 091
Честито ЕЛИ!!! Пожелавам ви да бъдете много щастливи там!

# 31
  • Мнения: 2 220
от сърце пожелавам на тозиь който още не е изпитал емоцията от нов дом, скоро да му се случи  bouquet

Благодаря ти! Дано!
А на вас - честито! Много ви е хубав дома. Да се оглася само от смях и много любов и хармония да има в него!

# 32
  • Мнения: 1 150
Да ви е честит!!!
Да е пълен с щастие, любов и здраве   bouquet

# 33
  • Мнения: 1 761
Да ви е честита новата къща и да си живеете в мир и любов!!!  bouquet

# 34
  • Мнения: 463
Честито и от мен!
Много хармония и красота ви пожелавам от сърце!

# 35
  • Мнения: 216
Честити, да си живеете много щастливо в новия дом!!!
А пък терасата ви в каква зимна градина може да се превърне ако я понапълниш с хубави саксийни цветя!

# 36
  • Мнения: 2 575
Честито от сърце! Желая ви само и единствено щастие да царува там!
Много ми хареса, особено голямата ви тераса.

И на мен страшно ми хареса терасата!!!
да сте живи и здрави дълго да му се радвате!!!! честито!!!

# 37
  • Мнения: 5 647
Честито! Много уютен дом!   bouquet

# 38
  • Мнения: 1 100
Супер, много ми харесва Flutter Да ви е 4естит новия дом и само Щастливи мигове да изживявате в него  bouquet

# 39
  • Мнения: 687
Ели, честито! Страхотен е станал апартаментът!
И аз се загледах в терасата и даже успях да разконспирирам къде се намирате  Wink
Желая ти много, много щастие и детски усмивки да изпълват новия ви дом   bouquet

# 40
  • Мнения: 83
ЧЕСТИТО!
Така като гледам си мисля,колко топлина излъчва домът ви.
Желая ви късмет и любов там.

# 41
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 432
Браво и честито!!!

Всичко изглежда чудесно - така свежо, ново и красиво.
Пожелавам много щастие.   bouquet

# 42
  • Мнения: 2 040
Честит ви нов дом!
Дано съберете в него най- прекрасните си спомени   bouquet
Много ми хареса, благодаря за гостуването у вас  Laughing

# 43
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
честито и много щастие в него  bouquet

представям си каква ти е тръпка Grinning

# 44
  • Мнения: 5 468
Нов дом? Супер! Поздравления...
И дори  е много хубав, какво пишеш, че не било кой знае какво... И ваше, ехеее:).
Много щастливи да бъдете в това жилище и още две деца да си родите Mr. Green.
А сега, пипни ме за късмет да повлечеш крак и към мен Peace.

# 45
  • Мнения: 1 364
Честит нов дом! Пожелевам ви  само хубави моменти!
Бъдете щастливи!

# 46
  • Мнения: 742
Още веднъж благодаря за доброжелателността ви  bouquet


А сега, пипни ме за късмет да повлечеш крак и към мен Peace.

пип  Laughing

# 47
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Честито. Много уютно изглежда  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 202
Честито ново жилище!И много хубави мигове да има в новата къща!  bouquet

# 49
  • Мнения: 4 621
Честит ви нов дом!
Да сте много щастливи в него newsm51

# 50
  • Мнения: 3 034
Честито ! Да изживеете най-хубавите си мигове в него и да го напълните с усмивки ! smile3525

# 51
  • Мнения: 58
ЧУДНИЧКО... newsm10

# 52
  • Мнения: 226
честито

страхитно е newsm10

# 53
  • Мнения: 139
Честит Нов Дом!!!  bouquet Усещането е страхотно - и аз преди две години се чувствувах като теб! Още веднъж ЧЕСТИТО!!! newsm51

# 54
  • Мнения: 3 478
Честит Ви нов дом! Чувството е страхотно, нали? Само приятни спомени да градите в него.

# 55
  • Мнения: 798
Честито!!!
Много любов и смях в новия дом! Grinning  bouquet

# 56
  • Мнения: 1 546
Честито и от мен!  bouquet  bouquet
Знам колко е хубаво да си има6 свое местенце за което да каже6"home,sweet home..."и ние го изпитахме преди година,когато се преместихме в новото си жилище!
ПОжелвам много щастливи и весели моменти с добри приятели и любими хора! dancing

# 57
  • Мнения: 11 555
Честит нов дом и от мен!  bouquetС умиление си спомних как преди десетина години изживявах вълненията около нашият нов дом.Любов и здраве ви желая от сърце. newsm51

# 58
  • Мнения: 5 140
Честита ви нова къща. newsm10

# 59
  • Мнения: 2 407
ЧЕСТИТО! мНОГО ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ!

# 60
  • Мнения: 1 080
Да си го ползвате със здраве. Терасата е върха!!!   bouquet

# 61
  • Мнения: 4 629
Честито! Да си създавате много щастливи семейни спомени в новия дом

# 62
  • Мнения: 4 473
Честито! Мир и любов между стените му да има! Peace

# 63
  • Мнения: 2 609
Честит нов дом и от мен!  bouquet
Да сте много щастливи в него-всички заедно!

# 64
  • Мнения: 23 112
Честито,скоро и снимки с нови мебели....  bouquet

# 65
  • Мнения: 742
Честито,скоро и снимки с нови мебели....  bouquet

а дано  Praynig задължително ще се похваля - че нали казват хората : споделения срам - половин срам, споделената радост- двойна радост  Grinning

# 66
  • Мнения: 396
Честито,от сърце ви пожелавам много щастливи моменти в новия дом!!!

# 67
  • Мнения: 732
Честит ви нов дом smile3501Много е красиво.

Пожелавам ви само хубави моменти да имате в него smile3525

# 68
  • Мнения: X
Mного хубаво е станало.Здраве и щастие в новия дом.
ellyst гледам си от Бургас.От къде купихте душ- кабината?И на каква цена?Това в момента е моята болна тема.Четох много различни мнения за тях.Трябвало да се внимава от кои се купува,защото някои били много ''дървени''.Аз харесах в Мартинели едни.Но ми казаха че били китайски, а италианските били много скъпи .От 3000 нагоре.
Пък и китаиските били добро качество.Те са от 600 нагоре.И за това много се чудя.Ако не ти се казва магазина тук, пиши ми на лична.  bouquet

# 69
  • Мнения: 2 323
не мога да видя снимките за съжаление Close

# 70
  • Мнения: 379
Честито  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 237
Честито! Само хубави моменти да имате в него ! Със здраве да си го ползвате ! Heart Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 2 019
Честито!
Много ви е хубаво! Никак не е малко това, което сте направили. Някои хора започват с едни вилици и лъжици.
Напомни ми за нашето първо жилище и ме налегнаха мили спомени.
Желая ви да изживеете много щастливи мигове в него!

# 73
  • София
  • Мнения: 3 687
Честито, много любов и непрекъснат детски смях в домът ви да има  bouquet

# 74
  • Мнения: 1 413
Ели, аз чакам инфо и още снимки!  bouquet

# 75
  • Мнения: 1 680
Браво!!! Честито!!!
Фен съм на банята.

# 76
  • Мнения: 7 914
Честит ви нов дом! Много щастие в него ви желая!
Много е красив и уютен! Hug

Общи условия

Активация на акаунт