Нашият нов дом

  • 6 227
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 263
Честито!
Това са прекрасни емоции!
Много късмет в новата къща   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 5 475
Честито!Нека домът ви да е пълен с усмивки и смях!   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 625
Честито! СТрахотно е Peace
Живейте в мир и любов Hug

# 18
  • Мнения: 793
Честито  Hug

Много е уютно, много ми хареса  Peace

И от сега нататък във все по- големи  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 672
 Хубаво е, че си имате само ваш дом. Изглежда много уютен. Честито!  bouquet

# 20
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Честито!!!
Изглежда просторен и уютен дом  bouquet.....а терасата ме грабна, представих си колко цветя може да побере Wink

# 21
  • Мнения: 1 413
Честито! Изглежда толкова слънчево и с много картини - значи ще е пълен с атмосфара! Много здраве и любов да го изпълват!
Имам един конкретен въпрос - в банята видях като нашата кабина, по-точно ние купихме само коритото и сега си търсим кабина - да се чисти лесно, може би стъкло... та вашата стъклена ли е, как я поддържаш и как точно е закрепено поддушовото корито за стената, защото нашата мъж ми я уплътни с една лайсна но не ми харесва.
За детската сме планирали нещо подобно, но малко по-ниско да е горното легло, та и там имам питане - горното легло отзад има ли плоскост до земята или  само отстрани - откъм главата?
Много ме вдъхнови новият ви дом!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 511
Хайде едно голямо ЧЕСТИТО и от мен!

 smile3501     ura  ura  ura

Много ви е хубаво и с право се кефиш посред нощ!

И ние сме на вълна наше жилище,с разликата,че още чакам да ми представят проекта за банята,но всичко друго е набелязано и се надявам скоро и аз да се похваля с МОЯ ДОМ!

Още веднъж честито и в новия ви дом да цари спокойствие и разбирателство! Heart Eyes

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Много любов и разбирателство в новия ви дом! Браво!

# 24
  • Мнения: 730
Честито!Много здраве и любов!

# 25
  • Мнения: 742
благодаря на всички, много ми е драго, че мога да споделя  радостат си с вас  Grinning

Честито! Изглежда толкова слънчево и с много картини - значи ще е пълен с атмосфара! Много здраве и любов да го изпълват!
Имам един конкретен въпрос - в банята видях като нашата кабина, по-точно ние купихме само коритото и сега си търсим кабина - да се чисти лесно, може би стъкло... та вашата стъклена ли е, как я поддържаш и как точно е закрепено поддушовото корито за стената, защото нашата мъж ми я уплътни с една лайсна но не ми харесва.
За детската сме планирали нещо подобно, но малко по-ниско да е горното легло, та и там имам питане - горното легло отзад има ли плоскост до земята или  само отстрани - откъм главата?
Много ме вдъхнови новият ви дом!

мечтица, по въпроса с банята- купихме душ-кабината комплект, майстора който ни реди плочките я сложи, закрепена е със силикон отстрани. Не е стъкло, а акрил-щото ме беше страх ако децата се разбеснеят да не се счупи. Поддушовото корито е закрепено със силикон, а покрая с фугин, но стана много фино, като фугите на плочките. Лайсни няма никъде, ще снимам довечера по-отблизо. Поддръжка- супер лесна, паравана имитира напръскано с капки  Laughing
Детската- българска, от каталога на ИРИМ-Русе. Оригиналната височина е 1.90!!!, но се оказа , че няма проблем да я намалят до колкото искаш. Ние поръчахме на височина 1.60- да ти кажа, хлапето/106 см./ без проблем си се катери, спи, играе. Горното легло има гръб- плоскост до земята, т.е. като се мушнеш отдолу, стена не се вижда. Пак отдолу, зад гардеробчето, има рафтчета, които гледат към раклата на долното легло. Дано си разбрала какво обясних.

# 26
  • Мнения: 2 439
Честит нов дом!
Много ми харесаха етажерките за куклите, дъщерята иска такива етажерки и ние бяхме поръчали на един познат да ни проектира. Сега веднага ще се обадя да му ги покажа.

# 27
  • Мнения: 46 520
Супер е  Hug
Пожелава ви много щастливи мигове в него  Heart Eyes  bouquet

Много ми хареса осветлението при огледалото в банята Grinning

# 28
  • Мнения: 936
Честито! Да сте много щастливи в новия си дом. И аз се надявам на такова щастие, дано да стане.

# 29
  • Мнения: 22 867
Много хубав дом си имате! Нека сте  много, много щастливи в него! Удоволствие беше да разглеждам снимките. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт