Какъв крем за лице използвате? – Тема 13

  • 73 829
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 338
Онзи беше с по-различен състав и в бурканче. Него издирвам, но тук явно не се предлага.

# 91
  • Мнения: 18 542
Онзи беше с по-различен състав и в бурканче. Него издирвам, но тук явно не се предлага.
Аз моя го взимам от Escentual има го и в Amazon

# 92
  • Мнения: 277
Коте,благодаря за темата,:heart: аз съм споделяла за моите кремове да не се повтарям.Интересува ме дали някой има впечатления от тази серия-https://sopharmacy.bg/nuxe-merveillance-%D0%B5xpert-correcting-c … al-skin-50ml.html и за околоочния?

Аз съм в момента с този крем. Попива добре, овлажнява, има лек аромат. Не съм ползвала околоочния. Козметиката на Нукс е с около 90% естествени съставки. А и до края на януари умат 25% отстъпка в аптеки Санита, като ако си вземеш поне един антиейдж продукт, получаваш балсама им за устни безплатно (този с аромата на мед и портокал).

Явно е доста относително и до кожа, защото същия крем на мен ми идва недостатъчен като хидратация, иначе попива добре, да. Кожата изглежда по-изпъната и някак стегната след мазане .. абе, има си попълващия ефект, но за моите нужди се оказа поредното неподходящо кремче и ще чака реда си за доизмазване на рафта.

Колкото до околоочния, при мен видимо редуцира тъмните кръгове, но не е моя продукт. Отново, както при дневния усещам сухота скоро след нанасяне. За протокола, на 31 съм, с комбинирна кожа.

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Вчера импулсивно купих серум на някаква марка на Лили - VZK. Изобщо не я бях забелязала.
Много силно ми мирише и май има алкохол. Довечера ще се зачета в състава. Приятелка ми похвали хидратиращата им серия. Някой ползвал ли е нещо тяхно?
Скрит текст:
Точно от този серум съм много доволна.

# 94
  • София
  • Мнения: 1 434
Вчера импулсивно купих серум на някаква марка на Лили - VZK. Изобщо не я бях забелязала.
Много силно ми мирише и май има алкохол. Довечера ще се зачета в състава. Приятелка ми похвали хидратиращата им серия. Някой ползвал ли е нещо тяхно?
Скрит текст:
Точно от този серум съм много доволна.
Притеснява ме, че на второ място в съставът е алкохол. Чак сега видях.

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
На мен ми се отразяваше много добре,пробвай го.За съжаление изхвърлих опаковката и не мога да видя,алкохол денат ли съдържа?

# 96
  • София-Младост
  • Мнения: 23 359
На мен ми се отразяваше много добре,пробвай го.За съжаление изхвърлих опаковката и не мога да видя,алкохол денат ли съдържа?

# 97
  • Мнения: 576
В момента съм с ето този крем.Използвала съм много и най-различни марки и доста скъпи кремове и мога да кажа че е много добър.Много съм доволна и вече свършвам втора опаковка.Покрай него си взех и серума и околоочния.
Имам и трите продукта от снимката.

Последна редакция: вт, 08 яну 2019, 10:52 от (Sladurka)

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Момичета,благодаря за отзивите по моето питане,аз съм много щастлива преди малко дойде куриер и си получих крема на TEOXANE,който спечелих от игра тук в сайта,пробвах само на ръка,но текстурата му е уникална,мека и пухкава,ухае вълшебно и ненатрапчиво сега не мога да го тествам на кожа понеже съм навън и съм с фдт,ще споделя повече за него като придобия впечатления,изглежда супер луксозно.Пратили са ми и мостра от околоочен.Heart http://www.teoxane.com/en/advanced-filler-dry-skin

# 99
  • Мнения: 357
В серума на VZK има спирт, да, толкова е агресивен, че се чувства веднага след нанасяне. Аз също го купих преди да прочета съставките, не ми хареса, прочетох и го изхвърлих.
Ползвала съм и крема Revitalift laser renew /показан на снимката/. Аз също съм много доволна от продуктите на Лореал. Точно този крем не беше много подходящ за моята кожа и не повторих, но други кремове на марката ползвам постоянно. Козметиката за лице на Лореал има това качество, че не е агресивна и ако открием подходящите за нас продукти, й ставаме фенове за дълго време.
Кристалче, със здраве да си ползваш кремчето, дано да ти пасне и да те радва!

# 100
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Тази серия на Лореал и на мен ми харесва.

# 101
  • София
  • Мнения: 2 061
Момичета,благодаря за отзивите по моето питане,аз съм много щастлива преди малко дойде куриер и си получих крема на TEOXANE,който спечелих от игра тук в сайта,пробвах само на ръка,но текстурата му е уникална,мека и пухкава,ухае вълшебно и ненатрапчиво сега не мога да го тествам на кожа понеже съм навън и съм с фдт,ще споделя повече за него като придобия впечатления,изглежда супер луксозно.Пратили са ми и мостра от околоочен.Heart http://www.teoxane.com/en/advanced-filler-dry-skin

 Аз много ги харесвам. Особено RHA серума и този от линка. С околоочния не се спогодихме. Щипеше ми нещо, не ми хидратираше достатъчно. Не е подходящ за мен. Но козметиката е много хубава. Аз съм им фен, но не мога да се установя само с тях. Непрекъснато сменям. Все искам още и още.

# 102
  • Мнения: 1 950
Ползвали това кремче и отзиви?

# 103
  • Мнения: 576
Хубав е.Но не е точно крем за лице.Това е крем за суха,кожа ,атопичен дерматит.

# 104
  • Мнения: 2 254
Някой има ли отзиви за този крем ?

https://www.amazon.de/Clinique-Nachtcreme-Smart-Type-50/dp/B0146 … tion+Oily+To+Oily

Търсих днес тестери, но не намерих, а не ми се поръчва или купува на сляпо.

Общи условия

Активация на акаунт