Какъв крем за лице използвате? – Тема 13

  • 73 626
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 691
за почистващо средство зависи какъв тип търсиш аз лично ползвам лавандулова био вода вечер, а сутрин регал q10, който е без sls, щадящ е и не изсушава допълнително, 2 пъти седмично си правя нежен пилинг с продукт на христина козметикс - трици със седеф мисля бяха и още едни оризови и двете са с хума и след тях лицето направо свети

за протокола триците са голям буркан и са 3.70лв
био водата е около 5-6лв
регал 8 лв
авиа всички кремове са по 10лв
обичам качествени бюджетни продукти 😊

# 61
  • Мнения: 277
за почистващо средство зависи какъв тип търсиш аз лично ползвам лавандулова био вода вечер, а сутрин регал q10, който е без sls, щадящ е и не изсушава допълнително, 2 пъти седмично си правя нежен пилинг с продукт на христина козметикс - трици със седеф мисля бяха и още едни оризови и двете са с хума и след тях лицето направо свети

за протокола триците са голям буркан и са 3.70лв
био водата е около 5-6лв
регал 8 лв
авиа всички кремове са по 10лв
обичам качествени бюджетни продукти 😊
Благодаря ти didito Hug за полезната информация
Незнам, в момента пробвам един тестер на измиващ крем(за суха кожа) и след това минавам с мицеларна вода, но не се чувствам добре, след това кожата ми опъва и веднага изкачат сухите места (люспички). И за това се чудя, тоалетно мляко ли да ползвам само, но пък тогава, като че ли, не си усещам кожата чиста, мислех си също да пробвам т. мляко и след него примерно да минавам с розова водичка........ то варианти много, ама докато да намеря моите продукти....

# 62
  • Варна
  • Мнения: 691
за почистващо средство зависи какъв тип търсиш аз лично ползвам лавандулова био вода вечер, а сутрин регал q10, който е без sls, щадящ е и не изсушава допълнително, 2 пъти седмично си правя нежен пилинг с продукт на христина козметикс - трици със седеф мисля бяха и още едни оризови и двете са с хума и след тях лицето направо свети

за протокола триците са голям буркан и са 3.70лв
био водата е около 5-6лв
регал 8 лв
авиа всички кремове са по 10лв
обичам качествени бюджетни продукти 😊
Благодаря ти didito Hug за полезната информация
Незнам, в момента пробвам един тестер на измиващ крем(за суха кожа) и след това минавам с мицеларна вода, но не се чувствам добре, след това кожата ми опъва и веднага изкачат сухите места (люспички). И за това се чудя, тоалетно мляко ли да ползвам само, но пък тогава, като че ли, не си усещам кожата чиста, мислех си също да пробвам т. мляко и след него примерно да минавам с розова водичка........ то варианти много, ама докато да намеря моите продукти....


когато премахвам вечер грим първо почиствам с тоалетно мляко на христина прави ми кожата като кадифе после минавам с лавандуловата вода ( предпочитам я пред розовата защото я дават за по проблемна кожа) и след това винаги нанасям нещо примерно някакъв лек крем флуид докато дойде време за нощните серуми и кремове 😊

# 63
  • Мнения: 91
След почистване с мицеларна вода обикновено трябва да се измие лицето. Не всички трябва да се измиват, но повечето да. Може би ако размениш първо почистване с мицеларна, а след това измивен продукт ще е по-добре. Може да опиташ да нанасяш масло от жожоба - то е най-близко по-състав до себума и вероятно ще повлияе благоприятно върхи сухите белеши се места. Ако решиш да го опиташ ползвай висококачествено, иначе може да се окаже липсата на резултат, именно в качеството. Успех!


за почистващо средство зависи какъв тип търсиш аз лично ползвам лавандулова био вода вечер, а сутрин регал q10, който е без sls, щадящ е и не изсушава допълнително, 2 пъти седмично си правя нежен пилинг с продукт на христина козметикс - трици със седеф мисля бяха и още едни оризови и двете са с хума и след тях лицето направо свети

за протокола триците са голям буркан и са 3.70лв
био водата е около 5-6лв
регал 8 лв
авиа всички кремове са по 10лв
обичам качествени бюджетни продукти 😊
Благодаря ти didito Hug за полезната информация
Незнам, в момента пробвам един тестер на измиващ крем(за суха кожа) и след това минавам с мицеларна вода, но не се чувствам добре, след това кожата ми опъва и веднага изкачат сухите места (люспички). И за това се чудя, тоалетно мляко ли да ползвам само, но пък тогава, като че ли, не си усещам кожата чиста, мислех си също да пробвам т. мляко и след него примерно да минавам с розова водичка........ то варианти много, ама докато да намеря моите продукти....

# 64
  • Мнения: 277
Благодаря Amoraia:hugs:
В момента вечер се мажа с шипково масло и горе долу добре се получава, но смятам да пробвам жожоба и карите, сутрин ми е проблем какъв крем да мажа, защото се мацам и с фон дьо тен......без който не бих се показала навън Confused

didito, едно въпросче, кое тоалетно мляко ползваш, защото сега разгледах и има няколко вида.Прочетох и състава им,който ми хареса.Simple Smile

# 65
  • Мнения: 731
Здравейте. Оказа се, че кремът хидрафаз на Ла рош е с парфюм е веднага ме задуши. Не ми понася. Сега се чудя какво да го правя.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 691
Благодаря Amoraia:hugs:
В момента вечер се мажа с шипково масло и горе долу добре се получава, но смятам да пробвам жожоба и карите, сутрин ми е проблем какъв крем да мажа, защото се мацам и с фон дьо тен......без който не бих се показала навън Confused

didito, едно въпросче, кое тоалетно мляко ползваш, защото сега разгледах и има няколко вида.Прочетох и състава им,който ми хареса.Simple Smile
това което се води за всички видове кожа с вит.а и е

# 67
  • Мнения: 1 862
Добър вечер момичета Confused да ви се оплача аз каква кожа имам на лицето незнам,но явно е супер нежна .На 32 съм  миналата вечер се пробвах да си сваля грима с мицеларна вода и след това станах на червени и тъмни петна обрината.После се мазах с крем на Mixa и пак се обринах, изобщо от кремове и тоници лицето ми става  ужасно Tired FaceExpressionless .Единствено кремовете на Арома са ми най добре незнам заща.От всички други чуждестранни ставам на петна :/

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
nelly13,това прилича на алергия.Трябва да се консултираш с алерголог.

# 69
  • Мнения: 357
nelly13, в мицеларните води и в кремовете на Микса /поне в тези, които аз съм ползвала/ има спирт, може би той е причината за червените петна. Кремовете на Арома не са агресивни, в тях спирт няма, затова ти влияят добре. На 32 години още си много млада, ползвай си тях, щом ти се отразяват добре, а "чуждестранните" кремове ги остави за по-нататък. Като почистващо средство вместо мицеларни води и тоници ти препоръчвам измивния гел на Хималая с краставица и Алое вера, нежен е и щади кожата. Може би и тоалетните млека ще са подходящи при твоя проблем.

# 70
  • Мнения: 16
Привет и от мен! Темичката е страхотна Simple Smile И аз реших да се до питам до Вас в търсене на крем за лице за много суха кожа. Използвала съм какви ли не кремове и серум, но просто не съм намерила подходящият досега. Както писах кожата на лицето ми е много суха и се мажа поне по 5 пъти на ден. Много е неприятно и започва да ми опъва ако не се мажа често, понякога и устните ми се цепят. Засега положението ми спасява единствено синия крем на нивея, но предвид годините (34 вече) искам да си взема серум, околоочен и нещо против бръчки. Моля предложете ми нещо което сте изпробвали и сте доволни, и не е прекалено скъпо. Благодаря Ви предварително и Ви пожелавам хубава вечер Simple Smile

# 71
  • Мнения: 91
Nelly13 и vanencetyyy , ако имате желание и възможност хвърлете по едно око тук:
https://www.instagram.com/p/BsOQJX_jJA2/?utm_source=ig_share_she … shid=cok0bsje8il1

Всеки тип кожа страда от алкохола в козметиката, но най-осезаемо страда сухата и чувствителна кожа, при мазната вредата се забелязва след няколко дни до седмица.

# 72
  • Мнения: 731
Прочетох, че шипковото масло е добро за бръчки. Действа ли наистина?

# 73
  • Мнения: 18 542
Прочетох, че шипковото масло е добро за бръчки. Действа ли наистина?
Не.

# 74
  • Мнения: 51
Ползвам козметиката на Герлен, изключително доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт