Какъв крем за лице използвате? – Тема 13

  • 73 727
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 338
Когато се казва "заглажда фини линии", се има предвид, че ги замаскирва временно или че ги премахва за постоянно?

# 121
  • Мнения: 15 313
Предварително бих искала да ме извините за въпроса, който задавам, но не ми стана ясно: крем дневен/нощен нанасяте на влажно лице, а не на сухо?
Да, на добре почистено и овлажнено лице. Примерно след душ, не обтриваш лицето с кърпа до пълно подсушаване, а само попиваш капките и докато е още влажно нанасяш грижата за лице. Ако не е след душ, първо овлажняваш лицето с тампон с някаква флорална/розова, от лайка, лавандулова и т.н/ или термална вода, /аз ползвам или розова или мицеларна с метличина/, след което продължаваш с грижата за кожата.

# 122
  • София
  • Мнения: 5 562
Когато се казва "заглажда фини линии", се има предвид, че ги замаскирва временно или че ги премахва за постоянно?

Няма крем, който да ги премахва. Има такива, които ги прикриват и (надявам се) предотвратяват появата на нови или задълбочаването им.

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Здравейте!Моля, да ми препоръчате подхранващ крем за мазна кожа .Повечето кремове,които открих са хидратиращи,а не подхранващи.Ще съм благодарна,ако  някой е ползвал или има информация за такъв крем.

# 124
  • Мнения: 2 585
Здравейте!Моля, да ми препоръчате подхранващ крем за мазна кожа .Повечето кремове,които открих са хидратиращи,а не подхранващи.Ще съм благодарна,ако  някой е ползвал или има информация за такъв крем.
Ще ти бъде трудно да откриеш такъв крем.
По темата-аз съм със смесена към мазна кожа и всяка зима имам сухи участъци,но от близо 2 месеца ползвам крем на Ланком от серията Absolue l'extrait,малко е тежък,но този проблем го нямам вече.

# 125
  • Мнения: 18 542
Здравейте!Моля, да ми препоръчате подхранващ крем за мазна кожа .Повечето кремове,които открих са хидратиращи,а не подхранващи.Ще съм благодарна,ако  някой е ползвал или има информация за такъв крем.
Какво точно имаш предвид под "подхранващ" крем и защо подрханващ не е равно нахидратиращ?

# 126
  • Мнения: 134
Здравейте!Моля, да ми препоръчате подхранващ крем за мазна кожа .Повечето кремове,които открих са хидратиращи,а не подхранващи.Ще съм благодарна,ако  някой е ползвал или има информация за такъв крем.
Хубав ретинолов продукт,според мен ще ти свърши работа,хем леко ще регулира мастната секреция,хем ще е анти-ейдж.В момента ползвам такъв на Неострата.

# 127
  • София
  • Мнения: 321
Моля споделете от кои околоочни кремове сте доволни.
Предпочитам такива за превенция за поява на бръчки около очите.

# 128
  • Мнения: X
Като бюджетен вариант с добър състав, мога да посоча Биотен с нар
http://biotencosmetics.com/bg/face-care/anti-ageing/skin-defence-eye-cream-15ml

# 129
  • Мнения: 812
Did-ko,кое е евтиното кремче мед и мляко?
И моята кожа е явно дехидратирана,защото с Биотен 3 Д хиалурон и Микса богат хидратиращ крем ми е по-добре кожата,отколкото с мазни и анти ейдж кремове.
Mariq, кремчето е на Avon в кръгла кутийка и струва между 2-3 лева.

Didito, трудно се нмират почистващи продукти за мазна кожа - супер индивидуално е - кожата никога не е просто мазна. Трябва да са щадящи, меки, непресушаващи, нежни, но все пак добре измиващи.Сега, в студения сезон рядко сутрин използвам продукт за измиване на лице - само вода ми е достатъчна, а когато ползвам е с ниско ph и млечна киселина(не е продукт за мазна кожа).Лятото ползвам измиващ продукт за мазна кожа на Ла Рош .Гледам да не прекалявам с почистващите - маска с хума, ензимен пилинг 1-2 пъти седмично.Зимата само хидратиращи маски с капки масло.Винаги хидратирам лицето си с някаква флорална вода преди нанасяне на крем.


# 130
  • Мнения: 91
Какъв е нощния полинг, който използваш и доволна ли си?

Този флуид ползвам сутрин сега, тъй като се мажа с химически пилинг нощем.

Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 10:45 от bubanka

# 131
  • Мнения: 326

Все още не мога да кажа как е, като слънцезащита, защото не е лято Simple Smile.
Скрит текст:


За флуида на Адерма мога да кажа, че е супер и през лятото не съм почервенявала никога от него. Любим продукт ми е .

Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 10:46 от bubanka

# 132
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Did-ko, благодаря!
Аз от една аптека вчера купих евтино,но разкошно кремче на българската фирма Христина.
Някой ползвал ли е по-луксозните им кремове,струват ли си цената?
Видях,че и серуми имат някакви,дали са хубави?

# 133
  • Мнения: 12
Здравейте на всички пишещи в темата 🤗🤗🤗 изчетох последните  две теми и видях страхотни съвети и научих доста неща. Искам да ви попитам за препоръка, малко съм скарана с цялата тази работа с козметиката, то не че е за хвалене това, но след няколко дни навършвам 30 и искам да започна да се поддържам. Можете ли да ми препоръчате към коя козметика да се насоча, кожата ми е нормална към суха, не е склонна към несъвършенства, иска ми се и леко антиейдж, или слоу ейдж ефект да има. Като цяло се бях насочила към серията Идеалия на Виши, но в темите прочетох, че има и по-добри варианти в този ценови диапазон. Трябва ли задължително да си взема и серум?
Предварително благодаря на отзовалите се, ще ми е много полезно малко насочване! 🤗🤗🤗

# 134
  • Мнения: 2 585
Здравейте на всички пишещи в темата 🤗🤗🤗 изчетох последните  две теми и видях страхотни съвети и научих доста неща. Искам да ви попитам за препоръка, малко съм скарана с цялата тази работа с козметиката, то не че е за хвалене това, но след няколко дни навършвам 30 и искам да започна да се поддържам. Можете ли да ми препоръчате към коя козметика да се насоча, кожата ми е нормална към суха, не е склонна към несъвършенства, иска ми се и леко антиейдж, или слоу ейдж ефект да има. Като цяло се бях насочила към серията Идеалия на Виши, но в темите прочетох, че има и по-добри варианти в този ценови диапазон. Трябва ли задължително да си взема и серум?
Предварително благодаря на отзовалите се, ще ми е много полезно малко насочване! 🤗🤗🤗
Аз съм доволна от Идеалиа гел-крема.

Общи условия

Активация на акаунт