Какъв крем за лице използвате? – Тема 13

  • 73 721
  • 737
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 22 842
Първо трябва човек да определи бюджет, за да се ориентира в кой клас и къде да търси.
Моя опит- харесвам много кремовете на Nat’Aura, има серии по възрасти.
Харесвам Биотен с хуалурон, кремовете на Арома.
От скъпата козметика нямам някой, който да кажа, че съм супер впечатлена.
Затова идете в някоя голяма аптека и поискайте тестери за вашия тип кожа и възраст.

# 241
  • София
  • Мнения: 318
За окоолоочен използвам на Dr Renaud и мога да кажа, че съм доволна вече близо година.
За дневен и нощен на скоро взех на Nuxe
https://remedium.bg/face-hydration/nuxe-prodigieux-anti-fatigue- … on-skin-40ml.html



От скоро ги използвам, но за сега съм доволна.

# 242
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Елиза, ще споделиш ли кои са кремовете на Виши и Микса, които си използвала преди този?
Смесена кожа визираш т- зоната ли? Имаш ли склонност към омазнаване?
Именно - нормална кожа с омазняваща се Т-зона. Кремовете, които през последната година съм ползвала са все кремове, от които не мога да се оплача, но и не мога да похваля. Тоест нямах реакции примерно към тях. Но с тях, и без тях - едно и също... Абе сякаш ги слагаш само за свое успокоение, без да има реален ефект върху кожата Grinning
Първо ползвах на Mixa- Skin Expert, хидратитащ крем за кожа склонна към несъвършенства. След като го ползвах 2м, го дадох на приятелка да видим дали на нея ще понесе. В замяна тя ми даде нейния Mixa Hyalurogel -  хкрем за лице за чувствителна и дехидратирана кожа... И двете не видяхме полза от нито единия продукт.
Месец по-късно имах повод и близки не знали какво да ми вземат. Така се сдобих с комплект на Виши- > сега потърсих как се казват , че цялото име не помнех . Вътре имаше един Vichy Idealia -Озаряващ крем за лице за нормална до смесена кожа + Vichy Idealia Крем за околоочен контур. За мен не работеха... меко казано не работеха Simple Smile все едно ги нямаше върху кожата ...
После взех няколко мостри на Vichy Aqualia Thermal - хидратиращ крем за лице за нормална до смесена кожа... Същата работа.
Пак казвам - нямам забележки... но и полза не видях. Може да са ми идвали слаби, но ми е трудно да го повярвам, при положение,че съм на 28, кожата ми е читава и непретенциозна Simple Smile

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 153
Ла Рош Позе Ефаклар дуо със спф30. Много съм доволна, ползвала съм и без спф. Не изсушава кожата ми, а и не се люпи от него (през зимата е много суха на места и се люпи). Имам чувството, че след като го нанеса вечер и ако имам някоя пъпка, на сутринта положението й е малко по-добро. За околоочен използвам на Хималая, нямам нужда от силни кремове в тази зона все още. Мисля за пеп старт на Клиник, защото този на Хималая е на свършване.

# 244
  • София
  • Мнения: 1 434
Изкупих DM Blush
Биотените са намалени с 3 лв.
Изпуснала съм намалението на Виктория бюти, но купих серума и крема. Ще дам отзиви.

# 245
  • Мнения: 1 147
Изкупих DM Blush
Биотените са намалени с 3 лв.
Изпуснала съм намалението на Виктория бюти, но купих серума и крема. Ще дам отзиви.
И аз така. Купих цялата серия 3д хиуароник 🤗❤

# 246
  • Мнения: 3 313
Здравейте, търся си бюджетен (до 30 лв.) леко хидратиращ крем за лице с спф. С комбинирана кожа съм - мазна Т зона с големи лесно запушващи се пори и сухи бузи. Приключвам Виши slow age-  харесва ми, но лесно ми запушва порите.

Последна редакция: пт, 25 яну 2019, 14:26 от Staceys

# 247
  • Мнения: 702
Здравейте, търся си бюджетен (до 30 лв.) леко хидратиращ крем за лице с спф. С комбинирана кожа съм - мазна Т зона с големи лесно запушващи се пори и сухи бузи. Приключвам Виши slow age-  харесва ми, но лесно ми запушва порите.
На Авен и Ларош имат хубави хидратиращи кремове точно за комбинирана кожаа, мисля, че при първите серията се казваше Хидранс, а при Ларош е хидрафас, ползвала съм и двата преди години и ми допадаха.
Бих препоръчала и Юсерин хиалурон филър, но той има анти ейдж насоченост, в момента имат намаление в аптека so pharmacy и може да се вземе на много добра цена.

# 248
  • Мнения: 3 313
Бях в dm и след прочетени те позитивни коментари тук за биотен взех детокс крема. Стори ми се подходящ 🙄 отзиви за него?

# 249
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
На Авен съм ползвала това и бях доволна.
https://remedium.bg/sensitive-skin/avene-antirougeurs-moisturizi … n-spf20-40ml.html

# 250
  • Мнения: 91
Взех си серума на Виктория бюти. В същия ден понастинах и започнах прием на лекарства (макар и леки), та и цикъла цъфна на 3я ден за капак. Излязоха ми гадните болезнени пъпки още на 2я ден от нанасянето на серума. Сега обаче не знам дали е от серума или другите обстоятелства. 😞

# 251
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Пробвай го отново извън цикъл и лекарства.
Аз си взех 15 мл Loreal revitalift laser renew day и мога да кажа, че за моята смесена 40+ кожа е много хубав.

# 252
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Да попитам... като индианец... по какво/как се разбира, че кремът, серумът или друг продукт за лице, запушва порите?!? Понякога ми излизат едни малки червени пъпчици, които след 2-3 дни сами изчезват... и не мога за разбера от какво са... та затова питам. Wink

# 253
  • Варна
  • Мнения: 691
Да попитам... като индианец... по какво/как се разбира, че кремът, серумът или друг продукт за лице, запушва порите?!? Понякога ми излизат едни малки червени пъпчици, които след 2-3 дни сами изчезват... и не мога за разбера от какво са... та затова питам. Wink

запушват пори или така наречени комедогенни съставки са минерални масла, петролатум, парафин, както и раст. масла мн. често ползвани в козметиката като масло от ший, какаово, кокосово

# 254
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
запушват пори или така наречени комедогенни съставки са минерални масла, петролатум, парафин, както и раст. масла мн. често ползвани в козметиката като масло от ший, какаово, кокосово
Благодаря... и как точно се проявява това на лицето?!?

Последна редакция: вт, 29 яну 2019, 09:03 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт