Какъв крем за лице използвате? – Тема 13

  • 73 648
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 25
Тези продукти на Institut Esthederm Parisникога не съм ги ползвала! По всички аптеки ли ги има? По-специално околоочния ме интересува. Намаля ли бръчиците? Как го чувстваш? Simple Smile

# 376
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
В момента използвам два серума... които бяха обсъждани много в темата...

Скрит текст:

Много ми допада водната му текстура и приятния лек аромат... попива бързо, не мазнее... използвам го сутрин...

Скрит текст:

Този нещо не ми допада... леко гелообразен е и ако нанесеш повече леко лепне кожата от него... ароматът му е странен... не като на крем, а като на лекарство... използвам го вечер...

Не забелязвам никаква особена промяна в кожата ми от двата продукта... (кожата ми е комбинирана)

# 377
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
И аз ползвам в момента тези серуми. На Биотен е прекалено ароматизиран и макар като действие да ми харесва, няма да го купя пак. На Виктория Бюти също ми харесва като цяло, не ми лепне, но се съмнявам и него да подновя. Интересно ми е да пробвам серумите на Марион, за които се писа по- рано.

# 378
  • Мнения: 2 763
Какво ще кажете за лифтинг кремовете? От каква възраст се използват, могат ли да навредят на по-млада кожа.
Най-много да излизат пъпки или кожата да лъщи прекомерно, освен ако не е преждевременно състарена. Обикновено кремовете са съобразени с най-често срещаните проблеми при дадена възрастова група. След 40 кожата започва да се изсушава и кремовете просто са по-плътни. На 10 год. по-млада кожа ще са тежки според мен. "Лифтинг" ефекта се изразява в леко омазняване, което придава по-свеж вид. До сега не съм срещала крем, който да заличи вече появила се бръчица, просто кремове те са по-плътни и запълват леки дефекти чисто визуално. На 42 със суха кожа си имам фини линийки около очите. Не съм забелязала някоя да изчезне от крем или серум.

# 379
  • Мнения: 305
След хилядите левове, които дадох за кремове,в момента редувам този:


с този:



Повече от доволна съм и от двата.

# 380
  • Мнения: 1 387



с този:



Повече от доволна съм и от двата.
[/quote]
Nice,от къде го купи и на каква цена,че го видях на няколко места все на различни цени с доста сериозни разлики!?

# 381
# 382
  • Мнения: 1 387

Благодаря! Flowers Hibiscus Тук е на най-хубава цена!Ще си го поръчам,както и нощен!

# 383
  • Мнения: 46 492
След хилядите левове, които дадох за кремове...
Същото положение и при мен. На Биотен съм от няколко месеца и кожата ми никога не е била толкова хубава! За 10-тина години изкупих де що има на пазара, като се сетя какви пари съм давала за крем, който после подарявам или опитвам да продам на по-ниска цена, направо не мога да повярвам що пари съм потрошила.

От по-скъпите ми пасна една единствена марка - Скинкод. Но беше в момент, в който имах проблеми с хормоните и много суха кожа. След лечението се нормализираха нещата и сега ми е тежък. Пробвах другите им видове, те пък са ми прекалено леки, така че и с тази марка се разделих.

Ще пробвам и Loreal Revitalift като изхарча наличните Simple Smile не се пишат хубави неща за марката, но помня, че като бях на 20+ точни с техните кремове ми беше най-добре.

# 384
  • Мнения: 15 300
Момичета, да дам отзив за стягащия серум за лице, интензивния околоочен серум и крема за лице против бръчки с Renovage™, Regal Age Control DNA - всички на Регал, Роза Импекс.

Мисля, че това са едни от най добрите продукти които съм ползвала за моята кожа. Кожата ми е нормална, не особено чувствителна и не особено капризна, с плътен и еластичен тургор, зимата склонна към засушаване, лятото склонна към омазняване в т-зоната.

Интензивния околоочен серум:
Скрит текст:
- е гелообразен с озарителни частички, които се виждат при нанасяне, но после не, в удобно флаконче с помпичка, което позволява прецизно дозиране.Лесна за разнасяне консистенция, добро и бързо абсорбиране, не лепне, не мазнее. Едва доловим аромат, почти въображаем.Това е серума с който досега съм получила най-добрата и трайна хидратация на околоочния контур. Няма засушаване, няма опъване, няма дискомфорт. Зоната е сочна и напоена. На пипане усещането е за мекота.

Стягащия серум за лице
Скрит текст:
- също е в удобен флакон с помпичка за равномерно дозиране. Гелообразна консистенция. Бързо и добро попиване. Лек, деликатен аромат, ненатрапчив. Усещане за много добре хидратирана кожа. За стягане не мога да кажа, не съм видяла или усетила такова, може да е рано и да му трябва повече време за ползване, за да се види действието му, но и да няма такъв ефект серума сам по себе си е много добър, не лепне, не мазнее, попива бързо, не оставя филм, хидратира чудесно. Кожата е свежа, напоена и сочна.

Крема за лице против бръчки с Renovage™, Regal Age Control DNA:
Скрит текст:
- чудесен богат крем за нормални и откровено сухи кожи. Приятна консистенция, нежна, при апликация се усеща мазен и аха-аха да не попие, но се разнася лесно и попива много добре, сравнително бързо. Омекотява кожата, прави я сочна и я хидратира прекрасно. Не оставя усещане за мазнеене. При допир кожата е мека, сочна и гладка. Добра основа за грим, не дава кир ефект. В опаковката има и шпатулка за загребване от бурканчето.
Минус на крема - много силно ароматизиран. Хубав аромат, но доста силен. На мен не ми пречи, а и бързо свиквам с аромати, но не с всички е така.

Предупреждавам, че е добре продуктите да се нанасят на добре почистено и леко влажно лице. Т.е. добре е кожата да е добре овлажнена, като серумите и крема спомагат да се задържи влагата в кожата, както и дават допълнителна хидратация. Аз под тях слагам и от сините хидратиращи капсулки за лице на Балея. На сухо лице се създава леко усещане за лепкавост /не изявено, но може да се усети, което бързо преминава/ и светкавично абсорбиране.

Флаконите са с помпичка и изглеждат така:
Скрит текст:

С една дума - чудесни за моята кожа продукти. Очарована съм и ще купя и кремовете от новата им серия дообогатена с хиалурон, както и слънцезащитния им крем и флуид.

# 385
  • Мнения: 25
Момичета, бихте ли ми препоръчали нещо качествено за околоочния контур? В момента ползвам един на крем на LIERAC.  Не е лош.

# 386
  • Мнения: 2 545
Джаста Праста, споделям мнението ти за околоочния интензивен серум на Регал. На привършване ми е и съм доволна. С удоволствие бих пробвала стягащия им серум за лице и кремчето (интензивните аромати не ме плашат Simple Smile  ).

За момента съм се кротнала по отношение на покупките, тъй като имам кремчета за довършване -нощен, Елексир и околоочен на Виктория Бюти с екстракт от охлюв, от които съм впечатлена и доволна, особено от околоочния - фаворитът ми сред всички кремове, които съм тествала до момента.  Като ги приключа, мисля да премина за известно време към натурална козметика -  дневен и околочен, за да мога да проследя ефект.

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 4 662
След хилядите левове, които дадох за кремове...
Същото положение и при мен. На Биотен съм от няколко месеца и кожата ми никога не е била толкова хубава! За 10-тина години изкупих де що има на пазара, като се сетя какви пари съм давала за крем, който после подарявам или опитвам да продам на по-ниска цена, направо не мога да повярвам що пари съм потрошила.


Аз пък съм страшно доволна от серията 3Д хиалуроник на Биотен. Бях резервирана към тази марка, защото бях ползвала само три техни неща, от които ми хареса само един лосион за сваляне на грим. Другите две - околоочния крем с нар ми лютеше на очите, от крема за ръце SOS направо ми ставаше лошо от аромата.
Обаче си взех нощния хиалуроник и останах просто възхитена, отлично ми се отразява на кожата. След това взех околоочния от серията, и той се оказа много добър, та накрая взех и дневния, но още не съм го отворила, че имам няколко отворени и няколко неотворени кремове. Но ще го ползвам със сигурност към края на зимата и началото на пролетта, че е с фактор 15.

# 388
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
От серията Ревиталифт Лейзър съм ползвала серума преди 1г много ми хареса.

# 389
  • Мнения: 1 270
Момичета, показаният по-горе крем на Лореал е плътен и с доста силен аромат. Предупреждавам само, да няма разочаровани. Иначе кремчето е хубаво, особено за зимата.

Общи условия

Активация на акаунт