Какъв крем за лице използвате? – Тема 13

  • 73 738
  • 737
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 002
Аз използвам този овлажняващ крем за лице, попива бързо,идеален за тийнейджъри или възрастни с мазна кожа.

# 391
  • Мнения: 2 768
Момичета, бихте ли ми препоръчали нещо качествено за околоочния контур? В момента ползвам един на крем на LIERAC.  Не е лош.
А ти какво точно целиш? Не лош е гелът против подпухналост на Биодерма. Ползвах го лятото. Няма анти-ейджинг ефект, но хидратира прилично. Недостатъци - лепне съвсем леко и при първите нанасяния ми щипеше и лютеше. Друг - Nuxe Мarveillance  - лифтинг околоочен крем за видими линии, подпухналост и тъмни кръгове. Приятно кремче, не дразни, подхранва и освежава. На подпухването и кръговете не помага много. Гелът за тъмни кръгове и подпухване на Clarins  сваля бързо отока на клепачите сутрин, особено ако се държи в хладилника, но сухи клепачи не подхранва достатъчно. Ползвам го след хидратиращата маска на Clarins. Маската пък наистина хидратира добре, но подпухвам леко след нея. В момента съм доволна от Extra-Firming Tightening Lift  Clarins  серума - прави тъмните ми кръгове по-бледи и сваля подпухването бързо. В студените дни не ми е достатъчен и мазвам и малко от крема на Нукс отгоре. Взела съм си All about eyes - богатата текстура на Клиник. С него ми подариха травъл размери от по-леката текстура от същия вид, както и хидратиращия вариант. Не съм ги пробвала още, препоръча ми ги консултантката в магазина. Ще се радвам, ако някой сподели впечатления.
Като цяло - пълно щастие май няма, а и всичко е много индивидуално Simple Smile

Последна редакция: сб, 09 фев 2019, 00:07 от Light Beam

# 392
  • Мнения: 153
@Light Beam, All About Eyes на Clinique ми е фаворит сред околоочните кремове, а доооста съм измазала! Никакво сутрешно подпухване нямах с него (дори след обилна вечеря с преобладаващо количество въглехидрати и сол, което обикновено неминуемо при мен води до задръжка на вода и подпухване на сутринта). При тъмните кръгове също имаше сравнително изсветляване и озаряване на кожата. За бръчки и фини линии не следя и не мога да дам мнение, защото засега нямам такива оплаквания.

Иначе аз в момента ползвам Time Filler Eyes на Filorga и смея да твърдя, че е голямо разочарование. Unamused Още малко ми остава и нямам търпение да го доизмажа (само заради цената му, разбира се). Уж имал уплътняващ ефект за хлътването под очите, но ефект - никакъв. Тъмните кръгове са си същите или със съвсем малко подобрение. От време на време (факт - рядко), но все пак си се събуждам с подпухнали очи.

# 393
  • София
  • Мнения: 1 434
Изобщо Filorga май се оказва голямо разочарование.

# 394
  • Мнения: 1 196
Крема, от който съм най- доволна и ми е любимец е Moisture Surge на Clinique. Кожата ми е като цяло нормална с по- сухи скули и бузи, най- вече през зимата. За това лятото ползвам леката формула, а зимата обикновено Intense варианта, но сега покрай бременността, кожата ми не се изсушава така, за това си карам с по- лекия. Този за момента поне ми и идеалният крем, хидратира ми хубаво кожата, не ми е твърде лек или тежък, нямам зачервявания или обриви с него, не ми дразни по никакъв начин. Пробвала съм и концентрата на същата серия, но не ме впечатли, наскоро от мостра пробвах и бустера на Виши, който е със същата гел формула, но отново не ми допадна. Така че, грижата за кожата ми на този етап се свежда до крема и околоочен, но не чувствам и нужда от допълнителни серуми за сега.

# 395
  • Мнения: 892
Изобщо Filorga май се оказва голямо разочарование.
И аз съм на същото мнение. Ползвала съм хидра филър, тайм филър мат, бб крема, мезо маската и мостри на още кремове. Така и не разбрах и истерията по мезо маската. От най-обикновена хума кожата ми става по-хубава. Това разбира се на моята кожа. Някои може и да са доволни. Специално за околоочните не съм попадала на положително мнение май.

# 396
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Изобщо Filorga май се оказва голямо разочарование.
Околоочните им и за мен не правят нищо,кремовете им за лице харесвам много,но не всички.Хидра Филър ми е най-любим,както и Мезо маската,Тайм Филър,Nutri filler и Absolute day.До кожа и нуждите и е и това,че при един не прави нищо не означава,че при всички е така.

# 397
  • Мнения: 5 903
Изобщо Filorga май се оказва голямо разочарование.
Горе долу и при мен е така. Обаче мицеларната им вода за мен е много добра.

# 398
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Имам молба- когато пишете кремове, от които сте доволни, споменавайте каква е кожата и проблемите, които решавате. Ще е по-лесно да преценим дали става и за нас Simple Smile

# 399
  • Мнения: 305
И на колко сте години! Защото едно съм аз на 35+, друго е момиче на 22, трето жена на вече 45+.

На Филорга съм ползвала какво ли не, но козметика на марката, купена от Франция и купена от България за мен нямат нищо общо.
Друго, което мога да споделя от опит: никога не ползвам само един крем за лице. Винаги имам поне по два-три и ги редувам. Ясно е, че типът кожа не се мени през ден, но нуждите й- да. Днес, например, имам нужда от по-лека грижа, защото съм била у дома снощи, спах 10 часа, пих вчера поне 3 литра вода. Предната неделя обаче, се събудих в 11 сутринта след тежка нощ на обикаляне на заведения, два часа сън, поет алкохол и под влияние на цигарен дим, макар и не произведен от мен. И на помощ извиках по-тежката артилерия. Та така.

# 400
  • Мнения: 1 120
Бях на една безплатна процедура с Deep cosmetics и тест на кожата. Доста велики пари са. Ползвал ли ги е някой? Впечатления?
В момента ползвам estee lauder

# 401
  • Мнения: X
Има тема за тях-с преобладаващо отрицателно мнение. Зависи от нуждата на кожата, но аз не бих дала 2к за deep cosmetics. Бих ги дала за други неща, които съм пробвала.

# 402
  • Мнения: 305
Бях на една безплатна процедура с Deep cosmetics и тест на кожата. Доста велики пари са. Ползвал ли ги е някой? Впечатления?
В момента ползвам estee lauder

Била съм и аз на тяхно представяне. Ако вярваш в еднорози, верни мъже и други митични същества, то твоя е тази козметика.
За 2 бона ще се подкрепя с филъри от най-висок клас.
 Та, ако ми е паднал клепачът, имам и възможност за пластика на промо цена + разни кремчета от класа на филорга и ецетера.

Последна редакция: нд, 10 фев 2019, 21:15 от Nice`

# 403
  • Мнения: 1 120
Joy не вярвам изобщо
А ецетера какво е?

# 404
  • Някъде там
  • Мнения: 4 818
Не съм сигурна,че въпроса ми е за тук,но все пак да попитам за отзиви за този тониран крем на авен

Общи условия

Активация на акаунт